خبر
هوایی و فرودگاه ها  

قطع پرواز شرکت‌های هواپیمایی به نجف و بغداد

می متالز - پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایران به نجف و بغداد قطع شد.

به گزارش می متالز، دبیر انجمن صنفی شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد: پروازهای عتبات در آستانه قطع شدن است و البته پروازها پس از آرامش درعراق آغاز شد. کنسولگری ایران در کربلا هم تاکید کرد ایرانیان تا آرام شدن اوضاع، سفر به کربلا را به تعویق بیندازند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی هم در این میان به «فارس» تاکید کرد: با توجه به کاهش تقاضای سفر به عتبات عالیات به دلیل ناآرامی‌‌ها در این کشور، برخی شرکت‌های هواپیمایی پروازهای خود را به فرودگاه‌های نجف و بغداد متوقف کرده‌اند اما این پروازها قطع نشده است. 

تا زمانی که مسافر باشد پرواز‌ به فرودگاه‌های نجف و بغداد انجام شود چون هیچ مشکل امنیتی در فرودگاه‌های نجف و بغداد وجود ندارد. در همین حال وزارت خارجه عراق با هشدار درباره حمله به سفارتخانه‌ها تاکید کرد که حوادث رخ داده در کنسولگری ایران در کربلا باعث نخواهد شد که در روابط دوستانه و حسن همجوری بین دو کشور همسایه خللی ایجاد شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پرواز اضطراری دمشق به بغداد با ۱۴۳ مسافر انجام شد

می متالز - وزارت خارجه عراق امروز (یکشنبه) از انجام یک پرواز ویژه از دمشق به بغداد با ۱۴۳ مسافر خبر داد.
 

انتقال ۹ هزار زائر اربعین با هواپیمایی ایران ایر از تهران، ایلام و کرمانشاه

می متالز - از ۱۳ مهرماه و شروع پروازهای عتبات عالیات، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " برای انتقال زایران اربعین حسینی، تعداد ۱۰۸ پرواز رفت وبرگشت به فرودگاه نجف اشرف انجام داده است.
 

فروش دلار به عراقی‌های عازم ایران ممنوع شد + سند

می متالز - در راستای حذف دلار از مبادلات دوجانبه ایران و عراق، بانک مرکزی عراق فروش دلار به عراقی های عازم ایران را ممنوع کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما