خبر
انرژی هسته ای  

رئیس جمهور اجرای گام چهارم را اعلام کرد

می متالز - روحانی: گام چهارم همچنان زیر نظر آژانس است این گام مانند گام‌های قبلی قابل بازگشت است.

به گزارش می متالز، پیشاپیش به همه کشور‌های ۱+۴ و کشور‌های دوست اعلام می کنیم گام چهارم تحت نظر آژانس انرژی اتمی خواهد بود. گام چهارم ما مانند گام سوم قابل بازگشت است.
گامی که از فردا آغاز می کنیم در فردو خواهد بود.
هزار و ۴۴ سانتریفیوژ در داخل فردو داریم. منتهی در برجام قرار ما این بود که این سانتریفیوژ‌ها در فردو بچرخند، ولی گازی به آن‌ها تزریق نخواهد شد.
از فردا گازدهی در فردو آغاز خواهد شد.

کد خبر: 65845
تاریخ: 1398/08/14 - 11:19
منبع: بورس نیوز

آژانس انرژی اتمی  سانتریفیوژ‌  فردو  حسن روحانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در جلسه هماهنگی اقتصادی دولت صورت گرفت

شفاف‌سازی نرخ خودرو

می متالز - جلسه هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل و در این جلسه نظام بانکی کشور مکلف شد شرایط لازم را برای اعطای اعتبار به دارندگان سهام عدالت بر مبنای پشتوانه سهام آنان فراهم کند.
 

جلسه هیات دولت | حمایت دوباره روحانی از بورس

می متالز - دولت در گزارش جدید خود از شرایط مطلوب ذخیره کالاهای اساسی خبر داد. عصر دیروز رئیس جمهور با حمایت دوباره از بورس به رئیس کل بانک مرکزی دستورات جدیدی در خصوص سهام عدالت ابلاغ کرد.
 

تاکید روحانی بر استفاده آگاهانه از سهام عدالت/ بورس، دومین مساله مهم دولت

می متالز - رییس جمهور در جلسه هماهنگی اقتصادی دولت بر حق انتخاب مردم در استفاده آگاهانه و نحوه مدیریت سهام عدالت تاکید کرد و گفت: شرایط لازم در این زمینه باید فراهم شود.
 برای چندمین بار:

روحانی از بورس حمایت و بر عرضه سهام تاکید کرد/ اوراق ۳۰ هزار میلیاردی در راه

می متالز - رییس جمهور با اعلام چندمین حمایت از بازار سرمایه و تاکید بر لزوم تقویت و عرضه سهام جدید از تخصیص ۳۰ هزار میلیارد تومان اوراق پذیره نویسی در خرداد به بخش عمران خبر داد.
 رئیس‌جمهوری:

خودکفایی در تولید بنزین و گاز در سایه راهبرد گشایش و پیشرفت حاصل شد

می متالز - رئیس‌جمهوری گفت: در سایه راهبرد گشایش و پیشرفت در کشور توانستیم از ۵۲ میلیون لیتر بنزین به تولید روزانه ۱۱۰ میلیون لیتر بنزین برسیم و در زمینه تولید گاز آنچنان خودکفا شدیم که امروز حدود هزار میلیون مترمکعب در روز تولید داریم.
 

بازار بورس برای تقویت نیاز به خون جدید دارد

می‌متالز - رئیس جمهوری خواستار فروش سهام تمام بخش‌های دولتی باید سهام در بازار بورس با هدف تقویت این بازار را خواستار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما