خبر
آهن و فولاد   گاز  
فرماندار اشکذر خبر داد:

بهره برداری از طرح گازرسانی شهرک فولاد با اعتبار 350 میلیارد ریال

می متالز - فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به سفر رئیس جمهور به یزد گفت: در سفر دولت تدبیر و امید به استان یزد طرح گاز رسانی شهرک فولاد با اعتبار 350 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

به گزارش می متالز، هادی هادی نسب با تاکید بر لزوم پیگیری مهمترین مسائل و مشکلات این شهرک در سفر رئیس جمهور به یزد اظهار داشت: دولت برای گازرسانی به شهرک صنعتی فولاد بالغ بر 350 میلیارد ریال هزینه کرده است ضمن اینکه تامین زیرساخت نیز صورت گرفته و تنها این اعتبار برای گازرسانی بوده است.

فرماندار اشکذر با اشاره به لزوم تکمیل زیرساخت های شهرک فولاد اشکذر افزود: در کمیته برنامه ریزی شهرستان نیز مبلغ 2 میلیارد ریال جهت تامین بخش دیگری از زیرساخت این شهرک اختصاص داده شده است.

وی با تاکید بر اینکه واحدهای مستقر در شهرک باید به مسوولیت های اجتماعی شان در قبال شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند، اظهار داشت: رعایت استانداردهای زیست محیطی و عدم آلایندگی دو موضوع مهمی هستند که از موارد مطالبه مردم بوده و همواره مجموعه فرمانداری بر آن نیز تاکید دارد.

هادی نسب عنوان کرد: آلایندگی واحدهای صنعتی به وسیله پایش دوره‌ای کارشناسان محیط زیست از طریق حضور در محل و انجام نمونه‌گیری مشخص می شود.

وی از دیگر موارد لازم در شهرک صنعتی را استقرار ایستگاه ایمنی و آتشنشانی برشمرد و خاطرنشان کرد: استقرار صنایع فولادی در این شهرک ممکن است موجب بروز حوادث مختلف از جمله آتش سوزی شود لذا باید تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

فرماندار اشکذر با تاکید بر ضرورت تامین و تجهیز ایستگاه ایمنی آتشنشانی شهرک اضافه کرد: در جهت مقابله با حوادث احتمالی و سرعت حضور در محل حادثه باید هرچه سریعتر این مهم مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رئیس جمهوری کارخانه احیاء مستقیم مگا مدول اردکان را افتتاح کرد

می متالز - کارخانه احیا مستقیم مگا مدول (هات شارژ) اردکان بعداز ظهر یکشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح و با بهره‌برداری از آن زمینه اشتغال ۱۸۰ نفر فراهم شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما