خبر
برق  
بررسی عملکرد ماهانه توسعه مولد نیروگاهی جهرم

ادامه افت فروش « بجهرم » در آبان ماه

می متالز - مجموع فروش ریالی شرکت بجهرم با افتی ۶٫۷ درصدی، نسبت به مدت مشابه ماه گذشته، از ۱۷ میلیارد و ۳۶۷ میلیون تومان به ۱۶ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان رسید.

به گزارش می متالز، شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم با نماد « بجهرم » گزارش عملکرد آبان ماه خود را منشتر کرد.

بجهرم در این گزارش همچون مهر ماه، با کاهش فروش همراه بود؛ مجموع فروش ریالی این شرکت با افتی ۶٫۷ درصدی، نسبت به مدت مشابه ماه گذشته، از ۱۷ میلیارد و ۳۶۷ میلیون تومان به ۱۶ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان رسید.

بجهرم در آبان ماه هیچ‌گونه عرضه‌ای در بورس انرژی نداشت و در نتیجه فروشی هم از این محل صورت نگرفت.

فروش این شرکت از محل آمادگی تولید انرژی الکتریکی نسبت به مهر ماه با رشدی ۴۱ درصدی مواجه شده و از پنج میلیارد و ۶۹ میلیون تومان در مهر ماه به هفت میلیارد و ۱۶۹ میلیون تومان در آبان رسید.

همچنبن در نهایت، انرژی الکتریکی به فروش رفته توسط بجهرم در آبان ماه رقم ۹ میلیارد و ۱۹ میلیون تومانی را نشان می‌دهد که نسبت به ماه گذشته، رشدی ۲۶٫۸ درصدی را تجربه کرده است.

گفتنی است که این شرکت از ابتدای سال تا پایان آبان ماه سال جاری، ۱۸۴ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان در کلیه بخش‌ها فروش داشته که در مقایسه به مدت مشابه سال گذشته، رشدی ۱۶٫۷ درصدی داشته است.

پیش از این نیز پیمان کنعان، مدیرعامل شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم به تجارت‌نیوز گفته بود که علت افت فروش به دلیل کاهش مصرف برق در فصل‌های سرد سال است و این روند از اواخر اسفند ماه به روال سابق خود بازمی‌گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 آیا گرانی از کابل‌های برق این شرکت عبور می‌کند؛

ولتاژ قوی تقاضا در «بجهرم» و «وهور»

می متالز - مدتی است نماد‌های برقی فشار تقاضا را در نیروگاه‌های خود می‌بینند که شاید علت آن امید سهامداران به یک اتفاق پس از چهار سال باشد.
 

اتصال شبکه برق عراق به شبکه برق ایران

می متالز - با تصمیم جدید وزارت نیرو از این به بعد شبکه برق عراق به شبکه برق ایران متصل شد.
 طی ۶، ۹ و ۱۲ ماهه بررسی شد:

گزارش عملکرد ۱۲ شرکت با رشد عجیب ۲۱ هزار و ۷۸۶ درصدی سهم زیانده

می متالز - گزارش عملکرد ۶، ۹ و ۱۲ ماهه شرکت جدید و ۱۱ شرکت بورسی و فرابورسی همراه با رشد عجیب ۲۱۷۸۶ درصدی سهم زیانده منتشر شد.
 توسط فرابورس:

امروز زمان ادامه و ثبت معاملات سهام دوازدهمین شرکت جدید تغییر کرد

می متالز - فرابورس اعلام کرد: امروز ادامه معاملات شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم پس از ساعت ۱۲:۳۰ صورت خواهد گرفت و زمان دقیق ادامه ثبت معاملات اطلاع رسانی خواهد شد.
 

نتیجه هشتمین روز حضور "بجهرم"/ خروج 123 هزار سهامدار حقیقی و حقوقی

می متالز - نتیجه هشتمین روز حضور دوازدهمین سهم جدید یعنی توسعه مولد نیروگاهی جهرم با رشد 4.8 درصدی قیمت، صف خرید 22.8 میلیونی و خروج 123 هزار سهامدار همراه شد.
 پس از ۸ روز کاری حضور در فرابورس بررسی شد:

وضعیت بازدهی دوازدهمین عرضه اولیه سال و زمان معامله امروز

می متالز - قیمت هر سهم توسعه مولد نیروگاهی جهرم درحالی پس از ۸ روز کاری به بازدهی اولیه ۴۵.۳ درصدی رسیده که فرابورس از توقف نماد و قابلیت معامله این سهم از ساعت ۱۲ خبر داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما