خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

علت قطعی اینترنت در ایذه پارگی فیبر نوری است

می متالز - رییس اداره مخابرات ایذه گفت: پارگی فیبر نوری منتهی به ایذه در عصر روز یکشنبه موجب قطعی سه ساعته اینترنت و آنتن‌دهی اپراتور ایرانسل در این شهرستان شد

به گزارش می متالز، حسن اسکندری بیان کرد: این قطعی از حدود ساعت ۱۶:۴۰ امروز رخ داد که با پیگیری انجام شده مشخص شد که پارگی در فیبر نوری منتهی به ایذه بین شهر‌های باغملک و رامهرمز رخ داده و ماموران ارتباطات زیرساخت با حضور در محل، نسبت به رفع این مشکل اقدام کردند.

وی با بیان اینکه از حدود ساعت ۲۰ این مشکل برطرف شده، ابراز امیدواری کرد با تکمیل پروژه فیبر نوری ایذه به سمت قلعه خواجه (مرکز اندیکا)، دیگر شاهد این قطعی شبکه نباشیم.

وی ادامه داد: پارگی خط فیبر نوری به ایذه، هنگام انجام عملیات حفاری رخ داده است.

مهر، دی و بهمن پارسال بر اثر قطع شدن کابل فیبر نوری شهرستان ایذه، مشکل جدی برای خطوط تلفن همراه ایذه به وقوع پیوست و شاهد چند ساعت قطعی آنتن‌های تلفن همراه و ثابت ایذه بودیم.

در صورت تکمیل پروژه فیبر نوری ایذه به سمت قلعه خواجه که عملیات انجام آن از شهریور آغاز شده، ایذه از این بن بست ارتباطی بیرون خواهد آمد.

کد خبر: 69739
تاریخ: 1398/09/10 - 22:50
منبع: تابناک

حسن اسکندری  فیبر نوری  قطعی اینترنت  ایذه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جاده ایذه - دهدز بازگشایی شد

می متالز - بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: جاده ایذه - دهدز که به دلیل واژگونی یک دستگاه کامیون مسدود شده بود، بازگشایی شد.
 

۱۲ واحد صنفی متخلف در ایذه پلمب شد

می متالز - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ایذه گفت: ۱۲ واحد صنفی بی‌توجه نسبت به مصوبه تعطیلی اصناف، ناشی از شیوع ویروس کرونا، پلمب شد.
 

۱۵۰ واحد صنفی متخلف در ایذه پلمب شدند

می متالز - رییس اداره صنعت معدن و تجارت ایذه گفت: بازرسان این اداره ۱۵۰ واحد صنفی که به دستور تعطیلی عمل نکردند را پلمب کردند.
 

قطعی اینترنت در ۵ دی چقدر صحت دارد؟ / روایت مردم از آخرین وضعیت اینترنت

می متالز - در حالی که پیش از این برخی شایعات مبنی بر احتمال قطعی اینترنت در روز پنجشنبه پنجم دی ماه به گوش می‌رسید، اما رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات دریافت دستور قطع اینترنت را تکذیب کرده است.
 در این قسمت از جشنواره وب و موبایل رقم خواهد خورد؛

آقای دولت به کسب و کار اینترنتی فکر کند

می متالز - هفت شهر، از مجموعه رویداد‌های استانی جشنواره وب و موبایل تا دقایقی دیگر در مقصد بابلسر آغاز خواهد شد.
 

دولت کسب و کارهای مجازی را جدی نمی گیرد

می متالز - هفت شهر، از مجموعه رویداد‌های استانی جشنواره وب و موبایل این بار در یزد در حال برگزاری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما