خبر
بورس و سهام   شهرسازی  
نگاهی به جیب‌های این سرمایه‌گذار؛

درآمدهای سرمایه‌گذاری "وتوس" به بار نشست

می متالز - عدم ارائه توضیحات درخصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده این شرکت، مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه شهری توس گستر در سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، موفق به کسب سود خالص ۱۹۴ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال و معادل ۲۱۶ ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به سال قبل از آن رشد ۵۳۵ درصدی را نشان می‌دهد. بخش مهمی از سود کسب شده شرکت مربوط به درآمد‌های سرمایه‌گذاری آن است.

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در سال گذشته به بیش از ۷۷ میلیارد ریال رسیده است. فروش‌های شرکت عمدتا مربوط به واگذاری بخش‌هایی از پروژه‌های مسکونی آرامش به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و همچنین پروژه آرامش به مبلغ ۴۳ میلیارد ریال بوده است.

لازم به ذکر است، درآمد‌های عملیاتی شرکت نسبت به سال قبل افزایش ۱۷۸ درصدی را نشان می‌دهد، با این حال همچنان شاهد ضعف شرکت در کسب درآمد‌های عملیاتی هستیم.

این شرکت پیش بینی کرده که در سال مالی جاری (سال مالی منتهی به پایان شهریور ۱۳۹۹)، فروش ۱۲۲ میلیارد ریالی را محقق کند که بخش مهمی از این درآمد پیش‌بینی شده مربوط به پروژه ساختمان ویلا در مشهد عنوان شده است.

درآمد‌های سرمایه‌گذاری محقق شده سال گذشته به مبلغ ۱۸۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون ریال محقق شده است. این رقم در سال مالی قبل از آن کمتر از ۱۷ میلیارد ریال بوده است. درآمد سود سهام به مبلغ ۱۳۹ میلیارد ریال و درآمد ناشی از فروش سهام نیز به مبلغ ۴۷.۵ میلیارد ریال، بخش‌های اصلی تشکیل‌دهنده درآمد‌های سرمایه‌گذاری شرکت در سال گذشته بوده است.

با توجه به عدم ارائه توضیحات در خصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

کد خبر: 69765
تاریخ: 1398/09/11 - 10:00
منبع: بورس نیوز

توسعه شهری توس گستر  وتوس  صورت‌های مالی  توس گستر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی دوره ۱۲ ماهه؛

"کگل" به هر سهم ۱۳۶۱ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۶۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۱۹۶ اعلام شده بود، از افزایش ۱۴ درصدی برخوردار است.
 فرجی دانا تشریح کرد؛

کاهش ریسک رفتارهای احساسی با ورود به صندوق‌های سرمایه‌گذاری

می متالز - مدیر تحلیل شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان، صندوق های سرمایه‌گذاری را ابزارهایی کارآمد برای کاهش ریسک رفتار های احساسی ارزیابی کرد و گفت: همزمان با رشد شاخص، صندوق‌ها نیز رشد بسیار خوبی را تجربه کرده‌اند.
 طی دوره ۹ ماهه؛

"ثشرق" زیان‌ده شد

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۲ ریال زیان شناسایی کرد. این شرکت در دوره مشابه در سال گذشته سود هر سهم ۶ ریال اعلام کرده بود.
 

جدیدترین خبر از مشوق‌های مالیاتی برای پذیرش در بورس

می متالز - در پی رشدهای بورس و تمایل شرکت‌ها به حضور در این بازار، یکسری مشوق‌های مالیاتی برای متقاضیان پذیرش در بورس از جمله بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌ها درنظر گرفته شد که معاون فنی و حقوقی سازمان مالیاتی جزئیات این مشوق‌ها را اعلام کرد.
 

حسابرسی صورت مالی نماد فرآور

می متالز - صورت های مالی شرکت فرآوری مواد معدنی ایران (سهامی عام) حسابرسی شده است.
 

بانک مرکزی با برگزاری مجمع بانک بورسی موافقت کرد

می متالز - بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه بانک خاورمیانه برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۸ منوط به طرح صورت های مالی در مجمع موافقت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما