خبر
بورس و سهام   شهرسازی  
نگاهی به جیب‌های این سرمایه‌گذار؛

درآمدهای سرمایه‌گذاری "وتوس" به بار نشست

می متالز - عدم ارائه توضیحات درخصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده این شرکت، مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه شهری توس گستر در سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، موفق به کسب سود خالص ۱۹۴ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال و معادل ۲۱۶ ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به سال قبل از آن رشد ۵۳۵ درصدی را نشان می‌دهد. بخش مهمی از سود کسب شده شرکت مربوط به درآمد‌های سرمایه‌گذاری آن است.

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در سال گذشته به بیش از ۷۷ میلیارد ریال رسیده است. فروش‌های شرکت عمدتا مربوط به واگذاری بخش‌هایی از پروژه‌های مسکونی آرامش به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و همچنین پروژه آرامش به مبلغ ۴۳ میلیارد ریال بوده است.

لازم به ذکر است، درآمد‌های عملیاتی شرکت نسبت به سال قبل افزایش ۱۷۸ درصدی را نشان می‌دهد، با این حال همچنان شاهد ضعف شرکت در کسب درآمد‌های عملیاتی هستیم.

این شرکت پیش بینی کرده که در سال مالی جاری (سال مالی منتهی به پایان شهریور ۱۳۹۹)، فروش ۱۲۲ میلیارد ریالی را محقق کند که بخش مهمی از این درآمد پیش‌بینی شده مربوط به پروژه ساختمان ویلا در مشهد عنوان شده است.

درآمد‌های سرمایه‌گذاری محقق شده سال گذشته به مبلغ ۱۸۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون ریال محقق شده است. این رقم در سال مالی قبل از آن کمتر از ۱۷ میلیارد ریال بوده است. درآمد سود سهام به مبلغ ۱۳۹ میلیارد ریال و درآمد ناشی از فروش سهام نیز به مبلغ ۴۷.۵ میلیارد ریال، بخش‌های اصلی تشکیل‌دهنده درآمد‌های سرمایه‌گذاری شرکت در سال گذشته بوده است.

با توجه به عدم ارائه توضیحات در خصوص ریز درآمد کسب شده در بخش سود سهام، مشخص نیست که سود سهام کسب شده مربوط به کدام شرکت‌های سرمایه‌پذیر بوده است.

کد خبر: 69765
تاریخ: 1398/09/11 - 10:00
منبع: بورس نیوز

توسعه شهری توس گستر  وتوس  صورت‌های مالی  توس گستر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در دوره ۶ ماهه؛

سود انباشته "اخابر" بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال اعلام شد

می متالز - در شرکت اصلی نیز سود عملیاتی دوره ۶ ماهه ۲ هزار و ۶۹۶ میلیارد ریال، سود خالص ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره ۱۱ هزار و ۹۸۱ میلیارد ریال اعلام شد.
 

"خبهمن" و سهام بورسی بیش از ۳۰۷ میلیارد ریالی

می متالز - گروه بهمن کل مبلغ بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده را ۳۰۷ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال اعلام کرد.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

خروج موقت نماد بورسی برای دو مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد شرکت بورسی به دلیل برگزاری مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده متوقف می شود.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر خلاصه مجمع "سدشت"

می متالز - مجمع عمومی شرکت سیمان دشتستان تقسیم مبلغ ۱۶۰ ریال سود نقدی و ۲۴۸ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 کاهش هزینه‌های مشکوک‌الوصول توسط حسابرس رقم خورد؛

رشد ۱۰۰ درصدی سود خالص "وسینا"

می متالز - شاید مهم‌ترین دلیل افزایش سودآوری این بانک در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ را بتوان به افزایش میزان درآمد‌های مشاع در این مدت نسبت داد.
 در مجمع عمومی این انبوه ساز؛

سود خالص هر سهم "ثجوان" ۷۱ ریال شد

می متالز - شرکت تامین مسکن جوانان سود خالص هر سهم را ۷۱ ریال اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما