خبر
مواد معدنی   بورس و سهام  

مجوز افزایش سرمایه ۴۵۰ درصدی سهم بورسی از سود انباشته صادر شد

می متالز - شرکت فرآوری مواد معدنی ایران مجوز افزایش سرمایه ۴۵۰ درصدی از محل جذاب سود انباشته را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به گزارش می متالز، شرکت فرآوری مواد معدنی ایران مجوز افزایش سرمایه 450 درصدی از محل جذاب سود انباشته را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

براین اساس، "فرآور" می تواند با تصویب سهامداران، سرمایه فعلی را از 12 به 66  میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت از محل سود انباشته اعمال و صرف جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود، اصلاح ساختار مالی و تامین الزامات سازمان بورس می شود.

بنابراین گزارش، شرکت توسعه معادن روی ایران و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح با 51.8 و 15.3 درصد در ترکیب سهامداری این سهم حاضر در تابلو اصلی بورس حضور دارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معرفی عضو هیات مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد

می متالز - مهدی کاظمی اسفه از اعضای خانواده صندوق بازنشستگی فولاد و یکی از فعالان بازار سرمایه، به عضویت هیات مدیره این صندوق بازنشستگی منصوب شد.
 

تلاش شرکت فولادی نیپون استیل، برای تأمین کافی و بلندمدت مواد اولیه

می متالز - شرکت Anglo American سهم 12 درصدی معدن زغال‌سنگ Grosvenor را در کویینزلند استرالیا به گروهی از شرکت‌های ژاپنی از جمله نیپون استیل واگذار کرده است.
 

اختصاص ۱۷۵ هزار تن سهمیه ال‌ پی‌ جی به ۳۱ استان

می متاز - مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ۱۷۵ هزار تن سهمیه ال‌ پی‌ جی به ۳۱ استان در کل کشور در آذرماه ۹۸ اختصاص یافت.
 بازوی پژوهشی مجلس تشریح کرد:

ایرادهای قانونی به عوارض صادرات معدنی

می متالز - بازوی پژوهشی مجلس شورای اسلامی، به چند ایراد قانونی در زمینه عوارض وضع شده برای انواع مختلف مواد معدنی پرداخته است.
 در تالار صادراتی رقم می خورد؛

بورس کالا میزبان بیش از ۳۸ هزار تن قیر و گوگرد

می متالز - امروز، ۱۰۰ هزار و ۷۸۵ تن وکیوم باتوم، قیر، مواد شیمیایی، لوب کات و گوگرد در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
 امروز در رینگ بین الملل اتفاق افتاد؛

بنزین اکتان ۸۷ دریایی مهمان امروز بورس انرژی

می متالز - بنزین اکتان ۸۷ دریایی امروز در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما