خبر
مسکن و اقتصاد  

ادامه ثبت‌ نام مسکن ملی در کشور

می متالز - وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد، ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در مرحله اول در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال‌ و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت ۱۰صبح روز چهارشنبه ۱۳ آذر آغاز و تا ساعت ۲۴، شانزدهم آذر ماه پایان می‌پذیرد.

به گزارش می متالز، پس از توقف موقت ثبت‌نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به دنبال قطعی اخیر اینترنت در کشور فرآیند ثبت‌نام متقاضیان این طرح در مرحله اول در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال‌وبختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۳ آذر آغاز و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۶ آذرماه به پایان می‌رسد.

براساس ابلاغ وزارت راه و شهرسازی به مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با توجه به فراهم شدن شرایط لازم جهت ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی، اقدام مقتضی برای ثبت‌نام متقاضیان طرح مذکور باید انجام شود،ثبت‌نام ابتدا در این پنج استانِ بر اساس ظرفیت‌های اعلامی توسط ادارات کل راه و شهرسازی به تفکیک شهرهای اعلام شده از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳ آذر ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۶ آذر ۹۸ در سامانه مذکور انجام می‌شود. در نامه وزارت راه وشهرسازی به بنیاد مسکن آمده است لازم است بر این اساس، نسبت به اعلام موضوع در سامانه به شرح دستور اقدام مقتضی صادر شود. همچنین در اعلامی که از سوی دفتر اقتصاد مسکن انجام شده شروع فرآیند ثبت‌نام‌ها در مقطع زمانی فعلی به اطلاع مدیران کل راه و شهرسازی پنج استان رسیده است. مطابق با روال گذشته وقبل از قطعی اینترنت، متقاضیان طرح اقدام ملی می‌توانند جهت ثبت‌نام به نشانی tem.mrud.ir مراجعه کنند. در حالی‌که ثبت‌نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از آبان ماه و به ترتیب اولویت‌های اعلام شده در برخی از استان‌های کشور آغاز شده بود و حتی در برخی از شهرها ظرفیت تکمیل و سامانه ثبت‌نام برای متقاضیان این شهرها بسته شده بود ثبت‌نام در برخی دیگر از استان‌ها به دلیل قطعی سراسری اینترنت براساس تصمیم مسوولان وزارت راه وشهرسازی به‌صورت موقت متوقف شد. پیش از این نیز اعلام شده بود به محض اتصال مجدد اینترنت در سراسر کشور عملیات ثبت‌نام از سر گرفته خواهد شد؛وزارت راه وشهرسازی دلیل توقف ثبت‌نام در این سامانه به‌صورت موقت را رعایت عدالت بین متقاضیان و از سر‌گیری ثبت‌نام در زمانی که همگان به‌صورت مجدد به اینترنت دسترسی داشته باشند اعلام کرد.هم‌اکنون با اتصال سراسری اینترنت در شهرهای مختلف کشور و ایجاد امکان دسترسی به سامانه برای متقاضیان استان‌ها و شهرهایی که ثبت‌نام در آنها انجام می‌شود فرآیند ثبت‌نام از سر گرفته شده است.براساس اعلام وزارت راه وشهرسازی ثبت‌نام مسکن ملی در کشور مطابق با روالی که پیش از این در نظر گرفته شده بود به تدریج در کشور انجام خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

می‌متالز - معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از اجرایی شدن طرح پیش‌فروش متری مسکن از طریق انتشار اوراق سلف موازی استاندارد با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
 

همایش سواحل و بنادر دو سال به تعویق افتاد

می متالز - هیات وزیران نظر به مشکلات جهانی پیش آمده ناشی از ویروس کرونا با تعویق دوساله زمان برگزاری گردهمایی بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی از سال ۱۳۹۹ به سال ۱۴۰۱ موافقت کرد.
 

گزارش مدیرعامل شرکت ساخت از بزرگترین پروژه ریلی کشور

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بزرگترین پروژه ریلی کشور در سیستان و بلوچستان با روند بسیار خوبی در حال انجام است و تا اوایل سال ۱۴۰۰ این پروژه ملی به بهره‌برداری خواهد رسد.
 

قول همکاری وزیر عراقی برای تکمیل خط آهن شلمچه – بصره

می متالز - وزیر راه و شهرسازی در گفت و گوی تلفنی با همتای عراقی اش اظهار امیدواری کرد تا فصل جدیدی از همکاری بین دو کشور در حوزه حمل و نقلی آغاز شود.
 

تلاش برای برطرف کردن موانع باند جدید فرودگاه رامسر

می متالز - مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران با اشاره به افتتاح باند جدید فرودگاه رامسر از ادامه تلاشها برای برطرف کردن موانع باند جدید این فرودگاه خبر داد.
 نرخ خرید و فروش املاک پایتخت

قیمت‌های جدید آپارتمان نوساز در مناطق مختلف در خرداد +جدول

می‌متالز - آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف تهران طی خرداد ماه ۹۹ است. به دلیل نوسان بازار، قیمت‌ها در بازه قیمتی نوشته شده‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما