خبر
مسکن و اقتصاد  

ادامه ثبت‌ نام مسکن ملی در کشور

می متالز - وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد، ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در مرحله اول در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال‌ و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت ۱۰صبح روز چهارشنبه ۱۳ آذر آغاز و تا ساعت ۲۴، شانزدهم آذر ماه پایان می‌پذیرد.

به گزارش می متالز، پس از توقف موقت ثبت‌نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به دنبال قطعی اخیر اینترنت در کشور فرآیند ثبت‌نام متقاضیان این طرح در مرحله اول در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال‌وبختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۳ آذر آغاز و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۶ آذرماه به پایان می‌رسد.

براساس ابلاغ وزارت راه و شهرسازی به مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با توجه به فراهم شدن شرایط لازم جهت ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی، اقدام مقتضی برای ثبت‌نام متقاضیان طرح مذکور باید انجام شود،ثبت‌نام ابتدا در این پنج استانِ بر اساس ظرفیت‌های اعلامی توسط ادارات کل راه و شهرسازی به تفکیک شهرهای اعلام شده از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳ آذر ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۶ آذر ۹۸ در سامانه مذکور انجام می‌شود. در نامه وزارت راه وشهرسازی به بنیاد مسکن آمده است لازم است بر این اساس، نسبت به اعلام موضوع در سامانه به شرح دستور اقدام مقتضی صادر شود. همچنین در اعلامی که از سوی دفتر اقتصاد مسکن انجام شده شروع فرآیند ثبت‌نام‌ها در مقطع زمانی فعلی به اطلاع مدیران کل راه و شهرسازی پنج استان رسیده است. مطابق با روال گذشته وقبل از قطعی اینترنت، متقاضیان طرح اقدام ملی می‌توانند جهت ثبت‌نام به نشانی tem.mrud.ir مراجعه کنند. در حالی‌که ثبت‌نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از آبان ماه و به ترتیب اولویت‌های اعلام شده در برخی از استان‌های کشور آغاز شده بود و حتی در برخی از شهرها ظرفیت تکمیل و سامانه ثبت‌نام برای متقاضیان این شهرها بسته شده بود ثبت‌نام در برخی دیگر از استان‌ها به دلیل قطعی سراسری اینترنت براساس تصمیم مسوولان وزارت راه وشهرسازی به‌صورت موقت متوقف شد. پیش از این نیز اعلام شده بود به محض اتصال مجدد اینترنت در سراسر کشور عملیات ثبت‌نام از سر گرفته خواهد شد؛وزارت راه وشهرسازی دلیل توقف ثبت‌نام در این سامانه به‌صورت موقت را رعایت عدالت بین متقاضیان و از سر‌گیری ثبت‌نام در زمانی که همگان به‌صورت مجدد به اینترنت دسترسی داشته باشند اعلام کرد.هم‌اکنون با اتصال سراسری اینترنت در شهرهای مختلف کشور و ایجاد امکان دسترسی به سامانه برای متقاضیان استان‌ها و شهرهایی که ثبت‌نام در آنها انجام می‌شود فرآیند ثبت‌نام از سر گرفته شده است.براساس اعلام وزارت راه وشهرسازی ثبت‌نام مسکن ملی در کشور مطابق با روالی که پیش از این در نظر گرفته شده بود به تدریج در کشور انجام خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آمادگی ایران و ترکمنستان برای گسترش همکاری‌های اقتصادی و تجاری/ دو کشور یادداشت تفاهم همکاری سوآپ گاز، برق و انرژی، مصالح ساختمانی، آهن آلات و فولاد، ترانزیت کالا امضا کردند

می متالز - برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ترکمنستان پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکمنستان امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در وزارت امور خارجه ترکمنستان برگزار شد و وزرا و مسوولان حاضر در کمیسیون مشترک اقتصادی، با اشاره به فرصت‌ها و مزایای اقتصادی روابط دو کشور، از آمادگی ایران و ترکمنستان برای گسترش همکاری دو جانبه خبر دادند.
 معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر داد

ثبت‌نام طرح ملی مسکن چهارمحال و بختیاری، یزد، همدان، کرمانشاه و خوزستان از 16 آذر

می متالز - معاون مسکن وآغاز ثبت‌نام مسکن ملی در 5 استان از 16 آذرماه ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: براساس تصمیم جدید از روز شنبه ۱۶ آذر ثبت نام مسکن ملی به جای سه استان در پنج استان کشور آغاز می‌شود.
 معاون وزیر راه و شهرسازی:

امیدواریم خط آهن فارس - یزد سال ۹۹ کامل شود

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه خط آهن استان فارس به یزد با سرعت در حال احداث است، ابراز امیدواری کرد که این پروژه سال ۹۹ تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.
 

جای خالی قطار «خسروی-بغداد» در اربعین حس می‌شود/ پروژه‌ای که می تواند تمام بار ترافیکی را به دوش بکشد

می متالز - بی توجهی دولت در تکمیل پروژه راه آهن راهبردی «تهران-بغداد» از دست رفتن یک مزیت ملی است. جدای از ابعاد اقتصادی، این پروژه می توانست تردد زوار عتبات عالیات را بسیار تسهیل کند.
 معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

موعد بهره‌برداری از فاز دوم راه‌آهن بستان‌آباد به تبریز

می متالز - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از بهره‌برداری از فاز دوم راه‌آهن بستان‌آباد به تبریز در سال ۹۹ خبر داد.
 

بازدید رسولی از ایستگاه های راه آهن اهواز، خرمشهر و شلمچه

می متالز - رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا وهیئت همراه از ایستگاه‌های راه آهن اهواز، خرمشهر وشلمچه درروز اربعین حسینی بازدید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما