خبر
بانک ها  

نحوه دریافت رمز پویا برای افرادی که گوشی هوشمند ندارند

می متالز - روابط عمومی بانک مرکزی در بیانیه‌ای اعلام کرد آن دسته از هموطنانی که قادر به استفاده از راهکارهای مبتنی بر گوشی تلفن همراه هوشمند نیستند می‌توانند رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.

به گزارش می متالز، در این روش دارندگان کارت‌های بانکی در حین انجام خریدهای اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند به رمز دوم کارت، با انتخاب گزینه دریافت رمز پویا از طریق پیامک، درخواست خود را ارسال کرده و بانک صادرکننده کارت نیز رمز دوم پویا را به شماره تلفن همراه دارنده کارت ارسال می‌کند. برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک لازم است دارندگان کارت‌های بانکی با مراجعه به شعب بانک صادرکننده کارت یا از سایر روش‌هایی که در سایت بانک اطلاع‌رسانی شده است، شماره تلفن همراه خود را معرفی و صحت آن ‌را تایید کنند.

کد خبر: 69928
تاریخ: 1398/09/11 - 22:15
منبع: دنیای اقتصاد

رمز پویا  گوشی هوشمند  بانک مرکزی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آخرین مهلت فعال‌ سازی رمز دوم پویا

می متالز - تنها ۷ روز به اجرای فعال‌ سازی رمز دوم پویا و حذف رمز‌های دوم ایستا زمان باقی مانده که لازم است افراد برای دریافت رمز دوم خود از طریق پیامک یا اپلیکیشن‌های رمز ساز اقدام کنند.
 

قیمت نیم سکه به ۲۳۰۰۰۰۰ تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۹/۲۳

می متالز - قیمت طلا و سکه در بازار امروز با توجه به رشد بهای جهانی طلا و کاهش نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت هر قطعه نیم سکه به دو میلیون و ۲۳۰ هزار تومان رسید.
 عبدالناصر همتی مطرح کرد:

اعلام زمان اجرای قانون بانکداری بدون ربا

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال آینده سیستم امهال بانکی بر اساس نظر شورای فقهی بانک مرکزی و مصوبه شورای پول و اعتبار به گونه‌ای طراحی می‌شود که دغدغه علما درباره بانکداری اسلامی رفع شود.
 

امکان دریافت غیرحضوری رمز پویا در بانک تجارت

می متالز - بانک تجارت به منظور دسترسی آسان تر مشتریان به رمز یکبار مصرف (پویا) کارت، امکان دریافت رمز با کد دستوری #۸۸*۷۸۸* را فراهم کرده است.
 

از ابتدای دی، استفاده از رمز پویا برای کلیه‌ی تراکنش‌های غیر حضوری الزامی است

می متالز - بر اساس اعلام بانک‌ مرکزی ج.ا.ا. از ابتدای دی، انجام کلیه پرداخت‌های غیر حضوری مبتنی بر کارت، تنها از طریق رمز پویا امکان‌پذیر خواهد بود.
 

جزئیات احتمالی افزایش وام مسکن

می متالز - پیشنهاد یک و نیم ساله کارشناسان بازار مسکن برای افزایش سقف وام خرید با عبور از گردنه اول بررسی در شبکه بانکی ظرف هفته جاری یا نهایتا هفته آینده در جلسه مقامات پولی کشور برای رد یا تصویب به بحث گذاشته و تعیین تکلیف می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما