خبر
بانک ها  

نحوه دریافت رمز پویا برای افرادی که گوشی هوشمند ندارند

می متالز - روابط عمومی بانک مرکزی در بیانیه‌ای اعلام کرد آن دسته از هموطنانی که قادر به استفاده از راهکارهای مبتنی بر گوشی تلفن همراه هوشمند نیستند می‌توانند رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.

به گزارش می متالز، در این روش دارندگان کارت‌های بانکی در حین انجام خریدهای اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند به رمز دوم کارت، با انتخاب گزینه دریافت رمز پویا از طریق پیامک، درخواست خود را ارسال کرده و بانک صادرکننده کارت نیز رمز دوم پویا را به شماره تلفن همراه دارنده کارت ارسال می‌کند. برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک لازم است دارندگان کارت‌های بانکی با مراجعه به شعب بانک صادرکننده کارت یا از سایر روش‌هایی که در سایت بانک اطلاع‌رسانی شده است، شماره تلفن همراه خود را معرفی و صحت آن ‌را تایید کنند.

کد خبر: 69928
تاریخ: 1398/09/11 - 22:15
منبع: دنیای اقتصاد

رمز پویا  گوشی هوشمند  بانک مرکزی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

موافقت بانک مرکزی با مجمع سالانه بانکی که افزایش سرمایه ۲۱۸ درصدی دارد

می متالز - بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه پست بانک که برنامه افزایش سرمایه ۲۱۸ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها را دارد، موافقت کرد.
 بانک مرکزی اعلام کرد:

نتیجه حضور ۱۴ بانک و صندوق در حراج اوراق بدهی/ شرایط حراج ۱۱ هزار میلیاردی

می متالز - بانک مرکزی با اعلام نتیجه حضور ۱۴ بانک و صندوق سرمایه‌گذاری درحراج اوراق بدهی۵.۷ هزارمیلیارد تومانی با سود ۱۷ و ۱۸ درصدی، زمان و شرایط حراج جدید ۱۱ هزار میلیارد تومانی را تعیین کرد.
 معاون اقتصادی بانک مرکزی:

منتظر کاهش سرعت رشد نقدینگی باشید/ فروش ۲۴ هزار میلیارد تومانی اوراق بدهی

می متالز - معاون اقتصادی بانک مرکزی با محدود خواندن افزایش رشد نقدینگی در قیاس با فشارهای وارده بر اقتصاد گفت: با برگزاری پنج مرحله حراج اوراق دولتی ۲۴ هزار میلیارد تومان تامین شده است.
 یک اقتصاددان مطرح کرد:

تحلیلی از حال و آینده بورس و چهار بازار رقیب/ دو سناریو احتمالی

می متالز - یک اقتصاددان با ارایه تحلیلی از حال و آینده بورس و چهار بازار رقیب و اعلام برآورد اشتباه بانک مرکزی، دو سناریو احتمالی را پیش بینی کرد.
 

وزیر اقتصاد استقراض دولت از بانک مرکزی را رد کرد/ ۳ پیشنهاد برای کسری بودجه

می متالز - وزیر اقتصاد استقراض دولت از بانک مرکزی را رد کرد و افزایش درآمد مالیاتی، فروش شرکت ها و اموال دولتی و انتشار اورق را ۳ راهکار برای کسری بودجه دانست.
 بانک مرکزی اعلام کرد:

نرخ پوند افزایش و یورو کاهش یافت

می متالز - بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۰ ارز افزایش و ۲۴ ارز کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما