خبر
بیمه  

بیمه «ما» پیشرو در سامانه‌های مدیریت هوشمند

می متالز - شرکت سهامی بیمه «ما» اپلیکیشن مدیریت هوشمند و ارزیابی عملکرد بیمه «ما» را پس از ستاد و شعب سراسر کشور در دفاتر نمایندگان خود راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه «ما» با هدف تحول در مدیریت تمام عناصر سـازمان و همچنین بهبود فرآیندهای موجود بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار نسبت به طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن مدیریت هوشمند و ارزیابی بیمه «ما» در دفاتر نمایندگان سراسر کشور اقدام خواهد کرد. در فاز اول این اپلیکیشن با توجه به اهمیت موضوع دریافت سریع و بر خط نظرات کلیه مراجعان اعم از بیمه‌گذاران، زیان‌دیدگان و بیمه‌شدگان از کیفیت خدمات دریافت شده، با همکاری شرکت آلونی و با شناسنامه‌دار کردن تمـام عناصـر سـازمان اعـم از پرسـنل، نمایندگان، امـوال، اماکـن و بیمه‌گـذاران وایجاد امکان نظرسـنجی با اسـکن QR کـد توسـط بیمه‌گـذاران اقدام به ارزیابی عملکـرد نماینـدگان، شعب و پرسـنل بیمه «ما» شده است.

کد خبر: 69937
تاریخ: 1398/09/11 - 22:30
منبع: دنیای اقتصاد

بیمه ما  سامانه‌های مدیریت هوشمند 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همکاری‌های جدید بانکی و بیمه

می متالز - بیمه ما و بانک ملت استان زنجان برای همکاری‌های جدید بانکی و بیمه‌ای به توافق رسیدند. مدیرعامل و مدیران شرکت بیمه «ما» درحالی با مدیر بانک ملت استان زنجان دیدار و گفت‌وگو کردند که در این نشست توافقاتی برای همکاری‌های جدید بانکی و بیمه، بین حجت بهاری‌فر، مدیرعامل شرکت بیمه «ما» و شیرفر، مدیر بانک ملت استان زنجان حاصل شد.
 

افزایش ۵ برابری سرمایه‌گذاری بیمه «ما» در بازار سهام

می متالز - مدیرعامل بیمه «ما» اعلام کرد سرمایه‌گذاری این شرکت در بخش سهام با بیش از ۵ برابر افزایش از مبلغ ۹۷۴ میلیارد ریال در ابتدای سال ۹۸ به ۵۲۹۱ میلیارد ریال در پایان این سال رسیده است.
 

در مجمع عمومی «ما» چه گذشت؟

می متالز - در مجمع عمومی عادی سالانه بیمه ما تقسیم مبلغ ۵۱۹ ریال سود خالص و ۳۸۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 

دریافت الکترونیکی اطلاعات بیمه شخص ثالث در بیمه «ما»

می متالز - شرکت بیمه «ما» زیرساخت‌های لازم برای دسترسی الکترونیکی بیمه گذاران به اطلاعات بیمه‌نامه شخص ثالث خود را راه‌اندازی کرد.
 

نماد ۵ شرکت بیمه‌ای در بازار سرمایه به رنگ قرمز درآمد

می متالز - در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد کاهش شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 

بیشترین رشد شاخص سهام بیمه به ما رسید

می متالز - در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد رشد چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما