خبر
بیمه  

بیمه «ما» پیشرو در سامانه‌های مدیریت هوشمند

می متالز - شرکت سهامی بیمه «ما» اپلیکیشن مدیریت هوشمند و ارزیابی عملکرد بیمه «ما» را پس از ستاد و شعب سراسر کشور در دفاتر نمایندگان خود راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش می متالز، شرکت بیمه «ما» با هدف تحول در مدیریت تمام عناصر سـازمان و همچنین بهبود فرآیندهای موجود بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار نسبت به طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن مدیریت هوشمند و ارزیابی بیمه «ما» در دفاتر نمایندگان سراسر کشور اقدام خواهد کرد. در فاز اول این اپلیکیشن با توجه به اهمیت موضوع دریافت سریع و بر خط نظرات کلیه مراجعان اعم از بیمه‌گذاران، زیان‌دیدگان و بیمه‌شدگان از کیفیت خدمات دریافت شده، با همکاری شرکت آلونی و با شناسنامه‌دار کردن تمـام عناصـر سـازمان اعـم از پرسـنل، نمایندگان، امـوال، اماکـن و بیمه‌گـذاران وایجاد امکان نظرسـنجی با اسـکن QR کـد توسـط بیمه‌گـذاران اقدام به ارزیابی عملکـرد نماینـدگان، شعب و پرسـنل بیمه «ما» شده است.

کد خبر: 69937
تاریخ: 1398/09/11 - 22:30
منبع: دنیای اقتصاد

بیمه ما  سامانه‌های مدیریت هوشمند 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برگزاری کارگاه آموزشی "مطالعات اکتشاف و استخراج نفت و گاز " در شرکت بیمه "ما"

می متالز - کارگاه آموزشی "مطالعات اکتشاف و استخراج نفت و گاز" با هدف آشنایی کارشناسان با مفاهیم استحراج نفت و گاز و انواع بیمه نامه های حوزه اکتشاف و ریسک های آن در شرکت بیمه "ما" برگزار شد.
 

رتبه یک توانگری بیمه «ما» برای هشتمین سال متوالی

می متالز - شرکت بیمه «ما» بر اساس تایید‌یه بیمه مرکزی ایران برای هشتمین سال متوالی رتبه یک توانگری مالی را با نسبت ۱۷۴ د‌رصد‌ به خود‌ اختصاص د‌اد‌.
 

رشد ۹۷ درصدی سود خالص هر سهم شرکت بیمه «ما»

می متالز - شرکت بیمه «ما» در ۶ ماه نخست امسال، سود خالص هر سهم خود را ۹۷ درصد افزایش داد. به گزارش روابط عمومی بیمه «ما» این شرکت با نماد معاملاتی «ما»، اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۶ ماه منتهی به ۳۱ شهریورماه ۹۸ را منتشر کرد که بر اساس آن، سود خالص هر سهم این شرکت بیمه خصوصی، با ۹۷ درصد رشد از ۲۱۴ ریال به ازای هر سهم در پایان اسفند ۹۷ به ۴۲۱ ریال به ازای هر سهم در پایان ۶ماه نخست امسال رسیده است.
 

ارتقا همکاری‌های دوجانبه شرکت بیمه «ما» و پژوهشکده بیمه

می متالز - حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه «ما» در نشستی با رییس پژوهشکده بیمه، بر ارتقا و همکاری‌های دو جانبه و استفاده از ظرفیت‌های موجود یکدیگر تاکید کردند.
 نگاهی به سهم های بیمه ای؛

«ترین»‌های بیمه‌ای در هفته گذشته

می متالز - بیشترین ریزش شاخص سهام بیمه در بازار سرمایه به دانا رسید.
 

نماد۱۷ شرکت بیمه‌ای به رنگ قرمز درآمد

می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد کاهش چشمگیر شاخص سهام در بورس و فرابورس بودیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما