خبر
خودرو  

فروشگاه‌های ارائه لوازم جانبی بی‌ام‌و در تهران

می متالز - شرکت پرشیا خودرو به تازگی فروشگاه‌های موسوم به «بوتیک» خود را بیش از پیش گسترش داده است و سعی در ارائه کالاهای «اکسسوری» بی‌ام‌و کرده است.

به گزارش می متالز، شبنم رفیع‌نژاد، مدیر بازاریابی پرشیاخودرو با تشریح هدف تاسیس مجموعه بوتیک‌های پرشیاخودرو گفت: بوتیک‌های پرشیاخودرو که از حدود یک ماه پیش کار خود را با دو شعبه در تهران آغاز کرده‌اند، در درجه اول محل‌هایی برای گردهم آمدن علاقه‌مندان برندهای ب‌ام‌و و مینی بوده که در کنار آن فضایی برای دیدار و گفت‌وگوهای دوستانه فراهم شده است. وی در ادامه افزود: مهم‌ترین بوتیک پرشیا خودرو در مرکز خرید مدرن الهیه است که این مرکز خرید به‌عنوان یک مرکز خرید لاکچری شناخته می‌شود. شهرام نوروز مدیر بوتیک پرشیا خودرو، مهم‌ترین دلیل انتخاب این مجتمع تجاری برای ارائه این خدمات متفاوت و لوکس را وجود حدود ۷ هزار دستگاه خودروی ب‌ام‌و در شعاع ۲ کیلومتری مجتمع مدرن الهیه اعلام کرد و گفت: هدف ما از ارائه خدمات خودرویی، لایف استایل و اکسسوری ب‌ام‌و در مجتمع مدرن الهیه و افزایش انتخابی متفاوت برای مشتریان این مجتمع تجاری لوکس است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عرضه خدمات و قطعات ارزان‌تر در پرشیا خودرو

می متالز - پرشیا خودرو که به طیف متنوعی از خودروهای بی‌‌ام‌و در ایران سرویس می‌دهد، به تازگی برندی به نام پرشیا ساین(Persia Sign) را رونمایی کرده که این برند گزینه‌های متنوعی را پیش روی متقاضیان خدمات و قطعات برند بی‌ام‌و و مینی قرار می‌دهد.
 پرشیا خودرو برای مالکان «ب‌ام‌و» و «مینی» خدمات جدید ارائه می‌دهد

خدمات و قطعات ارزان‌تر اما با حفظ کیفیت در «پرشیاساین»

می متالز - نخستین سوالی که به ذهن‌تان می‌رسد، این است؛ پرشیاساین چیست؟ ازآنجاکه شرکت پرشیاخودرو به طیف متنوعی از خودروهای ب‌ام‌و در ایران سرویس ارائه می‌دهد به‌همین‌دلیل به‌تازگی از برندی به نام پرشیاساین (Persia Sign) رونمایی کرده است.
 

تعطیلی شرکت‌های واردکننده نتیجه بازار غیررقابتی خودرو

می متالز - تا همین چهار سال پیش بخشی از نیاز خودروی داخلی با واردات خودرو تامین می‌شد، اما در شرایطی قرار گرفته‌ایم که جمع کثیری از شرکت‌های واردکننده تعطیل و کارمندان آنها تعدیل شدند.
 

آغاز همکاری پرشیا خودرو و بیمه تجارت‌نو

می متالز - ارائه خدمات بیمه‌ای ازسوی تجارت‌نو به هلدینگ فرزانگان با امضای تفاهم نامه، رسما کلید خورد.
 

اقدام جدید پرشیا خودرو برای ارائه قطعات اصل به مشتریان

می متالز - پرشیا خودرو با افتتاح نمایندگی فروش قطعات یدکی خود در خیابان ملت با کد ۵۰۱، همکاری با فروشندگان قطعات یدکی ب.ام.و و مینی را برای عرضه قطعات اصلی و استاندارد این خودروها آغاز کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما