خبر
حمل و نقل   فن آوری های نوین  

برگزاری رویداد استارتاپی با شعار «حمل و نقلی شو» در واحد یادگار امام خمینی (ره)

می متالز - بیست و ششمین رویداد استارتاپی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری با شعار «حمل و نقلی شو» از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، او اضافه کرد: واحد یادگار امام خمینی (ره) قطب برنامه‌های علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل است؛ بنابراین رویداد استارت آپی این واحد نیز با رویکرد و شعار حمل و نقلی شو در راستای شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل در محل مصلی تهران با مشارکت ستاد توسعه فناوری حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت حمل و نقل و فناوری ریاست جمهوری؛ همچنین وزارت راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) با بیان این که سال گذشته حدود ۳۰۰ نفر شرکت کننده در این رویداد داشتیم ادامه داد: مراسم رونمایی از تمبر دبیرخانه نیز با حضور وزیر راه برگزار شد و امسال نیز برنامه‌های متنوعی برای این سه روز ترتیب دادیم.

به گفته رامین محمد علی طهرانی، واحد یادگار امام خمینی (ره) دبیرخانه و قطب برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل است.

او در این باره توضیح داد: با توجه به این که ۲۶ آذرماه روز راه آهن است، رویداد استارت آپی خود را در راستای برنامه علمی واحد برگزار می کنیم. شعار حمل و نقلی شو نیز در راستای برنامه علمی واحد است.

او یاد آور شد: این رویداد بیست و ششمین رویداد استارت آپی این واحد دانشگاهی است و از چند روز آینده فراخوان خود را به تمام ارگان‌ها، سازمان و نهادها برای حضور در این مراسم اطلاع رسانی می‌کنیم. سازمان‌ها و نهادهایی که مرتبط با حوزه حمل و نقل هستند در این رویداد استارت آپی مشارکت و از ایده‌های برتر حمایت می‌کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) با بیان این که حدودا امسال ۳۰۰ نفر شرکت کننده خواهیم داشت تاکید کرد: ایده‌ها متعلق به تمام دانشجویان و اعضای هیات علمی است و در این راستا تیمی تشکیل و ایده پردازی شده و نتایج و خروجی این ایده‌ها روز سوم اعلام می‌شود.

طهرانی در پایان گفت: تمایل داریم خروجی این رویدادها وارد مراکز رشد شوند؛ همچنین ایده‌های ناب که قابلیت اجرایی و کاربردی دارند را حمایت و جذب کرده تا در دل مراکز رشد حضور پیدا کنند و در هسته های فناور مرکز رشد، فعالیت داشته باشند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گزارشی از یک رویداد:

استارت آپ ها،درانتظار تامین سرمایه ۱۰ میلیارد تومانی

می متالز - ⁣ معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد: استارت آپ‌های حاضر در رویداد «جذب سرمایه اینترنت اشیا» به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند
 احمد محمدی تشریح کرد:

تامین ۸۰ درصدی کالاهای مورد نیاز مناطق نفتخیز جنوب از داخل

می متالز - مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از تامین ۸۰ درصدی کالا و مواد مصرفی این شرکت از تولیدات ملی و خرید ۲۵ درصد اقلام مصرفی از استان خورستان خبر داد.
 در جهت بهبود عملکرد صورت گرفت:

فراخوان شرکت نفت برای همکاری با استارت آپ‌ها و دانش‌بنیان‌ها

می متالز - وزارت نفت برای مشارکت در بهبود عملکرد بخش‌های مختلف صنعت نفت متناسب با پیشرفت فناوری به استارت آپ‌ها و دانش‌بنیان‌ها فراخوان همکاری داد
 عضو هیات رئیسه مجلس:

حذف فروشندگان حقیقی آنلاین مانع جهش تولید خواهد شد

می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است، وزارتخانه صمت با اقداماتی در جهت حذف فروشندگان حقیقی فروشگاه‌های آنلاین، برخلاف سیاست‌های جهش تولید حرکت می‌کند.
 

آخرین وضعیت حضور دانش بنیان ها در بورس/ ورود ۵ شرکت جدید

می متالز - دستیار ویژه معاون علمی و فناوری با تاکید بر افزایش شاخص بورس با ورود شرکت‌های دانش بنیان به بورس گفت: این شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپی ۷درصد بورس ایران را به خود اختصاص داده اند.
 دانشیار دانشگاه تربیت مدرس:

ایده‌پردازی و ایجاد طرح‌های جدید با کمک استارت آپ/ فضای رقابتی به استارت آپ معنا می بخشد

می متالز - دانشیار دانشگاه تربیت مدرس و عضو هیات علمی این دانشگاه گفت: استارت آپ به نوعی ایده‌پردازی و ایجاد طرح‌های جدید برای رونق بخشی به کسب و کار است. همچنین یک فضای رقابتی بین شرکت‌های بزرگ و کوچک است که به استارت‌آپ برای آغاز فعالیت جدید معنا می‌بخشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما