خبر
حمل و نقل   فن آوری های نوین  

برگزاری رویداد استارتاپی با شعار «حمل و نقلی شو» در واحد یادگار امام خمینی (ره)

می متالز - بیست و ششمین رویداد استارتاپی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری با شعار «حمل و نقلی شو» از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، او اضافه کرد: واحد یادگار امام خمینی (ره) قطب برنامه‌های علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل است؛ بنابراین رویداد استارت آپی این واحد نیز با رویکرد و شعار حمل و نقلی شو در راستای شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل در محل مصلی تهران با مشارکت ستاد توسعه فناوری حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت حمل و نقل و فناوری ریاست جمهوری؛ همچنین وزارت راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) با بیان این که سال گذشته حدود ۳۰۰ نفر شرکت کننده در این رویداد داشتیم ادامه داد: مراسم رونمایی از تمبر دبیرخانه نیز با حضور وزیر راه برگزار شد و امسال نیز برنامه‌های متنوعی برای این سه روز ترتیب دادیم.

به گفته رامین محمد علی طهرانی، واحد یادگار امام خمینی (ره) دبیرخانه و قطب برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل است.

او در این باره توضیح داد: با توجه به این که ۲۶ آذرماه روز راه آهن است، رویداد استارت آپی خود را در راستای برنامه علمی واحد برگزار می کنیم. شعار حمل و نقلی شو نیز در راستای برنامه علمی واحد است.

او یاد آور شد: این رویداد بیست و ششمین رویداد استارت آپی این واحد دانشگاهی است و از چند روز آینده فراخوان خود را به تمام ارگان‌ها، سازمان و نهادها برای حضور در این مراسم اطلاع رسانی می‌کنیم. سازمان‌ها و نهادهایی که مرتبط با حوزه حمل و نقل هستند در این رویداد استارت آپی مشارکت و از ایده‌های برتر حمایت می‌کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) با بیان این که حدودا امسال ۳۰۰ نفر شرکت کننده خواهیم داشت تاکید کرد: ایده‌ها متعلق به تمام دانشجویان و اعضای هیات علمی است و در این راستا تیمی تشکیل و ایده پردازی شده و نتایج و خروجی این ایده‌ها روز سوم اعلام می‌شود.

طهرانی در پایان گفت: تمایل داریم خروجی این رویدادها وارد مراکز رشد شوند؛ همچنین ایده‌های ناب که قابلیت اجرایی و کاربردی دارند را حمایت و جذب کرده تا در دل مراکز رشد حضور پیدا کنند و در هسته های فناور مرکز رشد، فعالیت داشته باشند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

فروش۹۰ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت آپ

می متالز - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: سال گذشته ۴۸۰۰ شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ، ۹۰هزار میلیارد تومان فروش داشته‌اند.
 زرندی در مراسم افتتاح مرکز نوآوری کرمان:

اکوسیستم نوآوری و استارت آپی لازمه بخش صنعت است

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت کشور نیازمند یک اکوسیستم نوآوری و استارت آپی است.
 به دنبال نشست حمایت از استارت آپ ها در دفتر معاون اول رییس جمهور؛

کمیته حمایتی استارت آپ ها در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تشکیل شد

می متالز - به دنبال نشست مدیران عامل برخی صندوق های اعتباری و حمایتی که به منظور توسعه حمایت و پشتیبانی از شرکت های استارت آپی تشکیل شد، رییس شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از تشکیل کمیته ای به همین منظور در این صندوق خبر داد.
 

ایجاد نظام یکپارچه شبکه‌های ارتباطی در بانک سینا

می متالز - مدیرکل حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا درمراسم تقدیر از مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد این بانک گفت: تغییرات در سازمان‌ها به ویژه در سیستم بانکی در راستای خلاقیت، نوآوری و اصلاحات فرآیندی صورت می‌گیرد و منشأ پویایی و دمیدن نفس تازه به سازمان‌ها خواهد شد.
 روحانی در میزگرد اولویت های توسعه و چالش ها در اجلاس کوآلالامپور 2019:

برای گشودن مسیر عزت و سربلندی امت اسلامی مسئولیت تاریخی داریم/ نتیجه جریان تکفیری چیزی جز گسترش جهل، تعصب، کشتار و ویرانی جوامع اسلامی نبوده است/ نگرش های افراطی و تفریطی بهای بسیار سنگینی بر جوامع اسلامی تحمیل کرده است /وقت آن است که به جایگاهی شایسته و سزاوار برای امت اسلامی بیاندیشیم/ اسلام نه تمدن برخوردها بلکه تمدن تحمل، دعوت و همزیستی است/ اعلام آمادگی ایران برای همکاری با کشورهای مسلمان /پیشنهاد معرفی "رمز ارز واحد برای کشورهای اسلامی" و تاسیس "صندوق سرمایه گذاری مشترک خطرپذیر/ ضرورت تاسیس "مجمع توسعه اسلامی" برای اعتلاء جوامع مسلمان و ارتقاء سطح مشارکت مسلمانان

می متالز - رئیس جمهور روز پنج شنبه طی سخنانی در میزگرد اولویت های توسعه و چالش ها در اجلاس سران کوآلالامپور 2019، با بیان اینکه همه ما برای گشودن مسیر عزت و سربلندی امت اسلامی مسوولیت تاریخی بر دوش داریم، تاکید کرد: امروز وقت آن است که به جایگاهی شایسته و سزاوار برای امت اسلامی بیاندیشیم.
 

بازیگران سنتی حمل‌ و نقل با زیست‌ بوم نو آوری و فناوری همراه شوند

می متالز - ستاری در اختتامیه چهارمین نمایشگاه بین‌ المللی حمل‌ و نقل لجستیک و صنایع وابسته، گفت: به همه بازیگران صنعت حمل‌ و نقل توصیه می‌کنم که به روند رو به رشد زیست‌ بوم فناوری و نو آوری بپیوندند تا طعم موفقیت را بچشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما