خبر
بازار مسکن  
توسط معاون مسکن وزیر راه:

زمان ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی در ۲۳ استان اعلام شد

می متالز - معاون مسکن وزیر راه ، زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی در ۲۳ استان باقی مانده را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، محمود محمودزاده با اعلام اینکه از فردا ثبت‌نام مسکن ملی برای ۶ استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی و خراسان رضوی در سایت tem.mrud.ir آغاز می‌شود گفت: ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.

وی افزود: چهار استان سمنان، ایلام، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و همچنین شرق سمنان و شهرستان ایرانشهر هم از ۱۹ آذر و ۶ استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان فرصت ثبت نام دارند. بعد از ثبت نام این گروه، متقضایان استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر می توانند با ورود به سامانه، مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

کد خبر: 71858
تاریخ: 1398/09/18 - 15:20
منبع: بورس پرس

طرح ملی مسکن  محمود محمودزاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نتایج نهایی مسکن ملی نیمه بهمن ماه اعلام می شود

می متالز - بنا به گفته معاون وزیر راه‌وشهرسازی نتیجه پالایش اطلاعات ثبت نام‌کنندگان مسکن ملی تا کمتر از سه هفته دیگر اعلام می‌‌شود، اما چه تعداد از این افراد حذف می‌شوند؟ ثبت نام مسکن ملی از دهه سوم آبان ماه آغاز شد و تا روز دوم دی ماه ادامه داشت. این طرح در مراحل اولیه خود قرار دارد و متقاضیان از سراسر کشور اطلاعات خود را در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس https://tem.mrud.ir/ وارد کردند.
 

احتمال افزایش مبلغ وام مسکن یکم

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات پس‌انداز مسکن یکم از سوی وزارت راه و شهرسازی به بانک مرکزی ارائه شده و منتظر اعلام نتیجه هستیم.
 

افزایش ظرفیت ثبت‌نام طرح ملی مسکن در برخی استان‌ها

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام پالایش ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن خبر داد و گفت:‌ تلاش می‌کنیم قبل از عید مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن را انجام دهیم.
 

وام ساخت مسکن به ۳۰۰ میلیون رسید

می متالز - مدیرعامل بانک مسکن جزئیات افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن را تشریح و اعلام کرد از محل اوراق حق تقدم تا ۸۰ درصد هزینه باقیمانده اجرای طرح در مشارکت‌های مدنی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان مشروط بر اینکه ۲۰ درصد را سازنده تامین مالی انجام دهد،‌ پرداخت می‌کنیم.
 وزیر راه و شهرسازی:

۳۰۰ واگن و لوکوموتیو تا پایان سال به ناوگان ریلی افزوده می‌شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی، گفت: با همت بخش صنعت تا پایان سال ۳۰۰ دستگاه انواع واگن و لوکوموتیو به ناوگان ریلی کشور اضافه می‌شود.
 

توقف فروش امتیاز طرح ملی مسکن پردیس

می متالز - مدیر عامل شرکت عمران پردیس از توقف خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن با ورود جدی وزیر راه و شهرسازی، دادستان و فرماندار این شهر خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما