خبر
بازار مسکن  
توسط معاون مسکن وزیر راه:

زمان ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی در ۲۳ استان اعلام شد

می متالز - معاون مسکن وزیر راه ، زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی در ۲۳ استان باقی مانده را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، محمود محمودزاده با اعلام اینکه از فردا ثبت‌نام مسکن ملی برای ۶ استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی و خراسان رضوی در سایت tem.mrud.ir آغاز می‌شود گفت: ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.

وی افزود: چهار استان سمنان، ایلام، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و همچنین شرق سمنان و شهرستان ایرانشهر هم از ۱۹ آذر و ۶ استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان فرصت ثبت نام دارند. بعد از ثبت نام این گروه، متقضایان استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر می توانند با ورود به سامانه، مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

کد خبر: 71858
تاریخ: 1398/09/18 - 15:20
منبع: بورس پرس

طرح ملی مسکن  محمود محمودزاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قول معاون وزیر راه به کاهش قیمت محصولات دو صنعت بزرگ بورسی

می متالز - معاون وزیر راه از معرفی مستأجران به بانک برای دریافت تسهیلات از ۲۰ مرداد خبر داد و گفت: برای حمایت از تولید مسکن حمایتی، قیمت محصولات فولاد و سیمان کاهش می یابد.
 

پشت پرده افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت میلگرد

می متالز - اگر چه عده‌ای با دادن آدرس غلط، بورس را عامل افزایش شدید قیمت محصولات فولادی معرفی می‌کنند اما انبوه‌سازان نیز همانند رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس کارخانجات فولاد را عامل این گرانی می‌دانند.
 

رنگ «فرم ج» مستاجران وام‌دار

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: واجدان شرایط استفاده از تسهیلات ودیعه مسکن، فرم «ج» آنها قرمز نخواهد شد و مشکلی برای ثبت نام‌کنندگان طرح اقدام ملی به وجود نمی‌آید.
 حمایت‌های ضدکرونا به کوچه مستأجران رسید

جزییات تسهیلات کمک ‌ودیعه مسکن از زبان وزیر راه

می متالز - وزیر راه و شهرسازی می‌گوید: طرح پرداخت کمک ودیعه مسکن به مستأجران از هفته آینده قابل اجراست و در این طرح به خانواده‌های ۵ نفره و زوج‌های خانه‌اولی در اولویت قرار دارند. محمد اسلامی پیش‌ازاین اظهار کرده بود بر اساس اطلاعات استخراج شده از سامانه وزارت رفاه، حدود 600 هزار خانوار واجد شرایط دریافت ودیعه مسکن هستند
 

طرح ملی مسکن روی کاغذ باقی ماند

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که طرح ملی مسکن روی کاغذ مانده است، گفت: برای افزایش تولید مسکن در کشور باید محدوده شهرهای بزرگ گسترش یابد.
 معاون مسکن وزیر راه:

خانه‌های خالی دو ماه دیگر شناسایی می شوند/ توصیه برای معافیت مالیاتی

می متالز - معاون مسکن وزیر راه از پایان شناسایی خانه‌های خالی تا دو ماه دیگر خبر داد و گفت: مالکانی که سریعتر نسبت به فروش و اجاره خانه‌ها اقدام کنند از پرداخت مالیات معاف می شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما