خبر
آهن و فولاد  

نگاهی به آخرین تحولات بازار ورق چین

می متالز - قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین ارزان تر شده ولی در بازار صادرات در راستای افزایش قیمت سایر کشورها بالا رفته است. در بازار داخلی قیمت تا 4 دلار افت داشته 535 تا 536 دلار هر تن درب کارخانه ثبت شده است. با توجه به محدودیت عرضه در بازار نقدی، افت قیمت جزیی بوده است.

به گزارش می متالز، در بازار صادرات قیمت کمتر از یک دلار بالا رفته 460.64 دلار هر تن فوب شنیده شد. ویتنام ورق گرم چین را در 470 دلار هر تن سی اف آر خریداری کرده که معادل 460 دلار هر تن فوب است. از طرفی پیشنهاد هند به ویتنامی ها 480 تا 485 دلار هر تن سی اف آر بود که هفته قبل 470 تا 475 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده بود.

کد خبر: 72113
تاریخ: 1398/09/19 - 16:44
منبع: ایفنا

بازار ورق چین  بازار صادرات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد جزیی قیمت ها در بازار ورق چین

می متالز - محدودیت عرضه قیمت ورق گرم را در چین بالا برده است. متوسط قیمت بازار داخلی کمتر از 2 دلار بالا رفته 564 تا 567 دلارهر تن درب کارخانه ثبت شده است.
 رهاورد چهارمین دیدار مجازی مردم فارس با رییس‌جمهوری

نوید کاهش خام‌فروشی و گشایش بازار صادراتی جدید

می متالز - پنجشنبه نهم مردادماه‌ ۹۹ در تقویم استان فارس به عنوان چهارمین دیدار مجازی اهالی استان با رییس‌جمهوری و اعلام خبرهای نویدبخش از افتتاح طرح‌های صنعتی و عمرانی ثبت شد.
 

بازار ورق چین در چه حال است؟

می متالز - ورق گرم در بازا رداخلی چین ارزان تر شده ولی فعالان بازار نسبت به بازار صادرات خوش بین هستند چون معتقدند کارخانه ها عجله ای برای فروش ندارند و قیمت ها ثابت می ماند.
 

بازار بیلت ترکیه در ثبات نسبی

می متالز - فعالیت بازار صادرات بیلت ترکیه همچنان ضعیف است ولی بهبود تقاضای میلگرد در بازار داخلی آن موجب شده بازار داخلی بیلت کمی فعال تر شود. در این بین تمایلی به خرید از بازار واردات بیلت هم وجود ندارد.
 

بازار ورق چین در چه حال است؟

می متالز - آخرین قیمت ورق گرم صادراتی چین 0.42 دلار رشد داشته 445.37 دلار هر تن فوب ثبت شده است. اغلب فولادسازان لیدر قیمت پیشنهادی را در 455 تا 465 دلار هر تن فوب ثابت نگه داشته اند. قیمت رایج بازار تا 445 دلار به نظر می رسد.
 

اثرات منفی نگرانی از شیوع مجدد کووید 19 در بازار ورق چین

می متالز - با افزایش تعداد مبتلایان به کووید 19 در پکن قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین علی رغم محدودیت عرضه ارزان شد. فعالیت بازار شانگهای هم در حد متوسط بود و قیمت تا 2 دلار افت داشته 514 تا 515 دلار هر تن درب کارخانه ثبت شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما