خبر
آهن و فولاد  

نگاهی به آخرین تحولات بازار ورق چین

می متالز - قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین ارزان تر شده ولی در بازار صادرات در راستای افزایش قیمت سایر کشورها بالا رفته است. در بازار داخلی قیمت تا 4 دلار افت داشته 535 تا 536 دلار هر تن درب کارخانه ثبت شده است. با توجه به محدودیت عرضه در بازار نقدی، افت قیمت جزیی بوده است.

به گزارش می متالز، در بازار صادرات قیمت کمتر از یک دلار بالا رفته 460.64 دلار هر تن فوب شنیده شد. ویتنام ورق گرم چین را در 470 دلار هر تن سی اف آر خریداری کرده که معادل 460 دلار هر تن فوب است. از طرفی پیشنهاد هند به ویتنامی ها 480 تا 485 دلار هر تن سی اف آر بود که هفته قبل 470 تا 475 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده بود.

کد خبر: 72113
تاریخ: 1398/09/19 - 16:44
منبع: ایفنا

بازار ورق چین  بازار صادرات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار ورق چین قبل از تعطیلات سال نو چین

می متالز - آخرین قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین قبل از آغاز تعطیلات سال نو چین کاهش یافته و 557 تا 561 دلار هر تن درب کارخانه شنیده شده است. قیمت ها افت جزیی حداکثر 3 دلاری داشته است.
 

بازار ورق چین در رونق

می متالز - فولادسازان چینی قیمت ورق گرم صادراتی را پس از افزایش قیمت اوایل ژانویه بالا نگه داشته اند چرا که اخیرا تقاضای خارجی بهتر شده و مشتریان قصد دارند قبل از تعطیلات سال نو چین معامله کنند. افزایش قیمت های هند هم شدت رقابت را کاهش داده است.
 

ثبات در بازار ورق چین حاکم شد

می متالز - ثبات بازار داخلی ورق چین موجب شده صادر کننده های چینی نیز قیمت ها را علی رغم نبود تقاضا بالا نگه دارند.
 

بازار ورق چین در ثبات

می متالز - ثبات بازار داخلی ورق چین موجب شده صادر کننده های چینی نیز قیمت ها را علی رغم نبود تقاضا بالا نگه دارند. در بازار داخلی قیمت ورق گرم در ثبات می باشد و حداکثر 561 دلار هر تن درب کارخانه ثبت شده است. در بازار صادرات نیز قیمت کمتر از 2 دلار بالا رفته حدود 489 دلار هر تن فوب می باشد.
 

اعلام تراز تجاری ۹ ماهه امسال

می متالز - رییس سازمان توسعه تجارت ایران از مثبت شدن تراز تجاری کشور خبر داد و بیان کرد: در ۹ ماه ابتدایی سال جاری ۳۱.۹ میلیارد دلار صادرات و ۳۱.۸ میلیارد دلار واردات داشتیم.
 

عرضه یک میلیون تنی فولاد مبارکه اصفهان در بازارهای صادراتی

می متالز - معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در مورد تولید این شرکت در سال جاری گفت: فولاد مبارکه در هشت ماهه ابتدای سال ۹۸ حدود ۵ میلیون و ۱۸۰ هزار تن تولید داشته است که چهار میلیون و ۱۸۰ هزار تن آن در بازار داخلی و یک میلیون تن آن در بازار صادراتی عرضه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما