خبر
اقتصاد   علوم  

حضور فعال سازمان صمت استان فارس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان، آخرین دستاوردها پژوهشی و مجموعه فعالیت های فنآورانه، آموزشی، علمی و فنی در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت از صنایع پیشرفته با اجرای طرح تاپ را در معرض دید دانشگاهیان و علاقمندان قرار داد.

به گزارش می متالز، به‌ مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی استان فارس با شعار "پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید" هیجدهم آذرماه 1398 با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس و جمعی از مدیران ارشد استان در محل مجتمع آموزشی فرهنگی جهاد دانشگاهی شیراز افتتاح شد.

در این نمایشگاه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، دانشگاه‌ها ، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دانش‌بنیان جدیدترین دستاوردهای خود را ارائه می دهند در این نمایشگاه که به مناسبت هفته پژوهش بر پا شده است ۷۰ دستگاه اجرایی، دانشگاه، مرکز علمی و شرکت دانش بنیان آخرین دستاورد‌های خود را به نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است این نمایشگاه از ۱۸تا ۲۰ آذرماه از ساعت 8 تا 16 برقرار می‌باشد و مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر در روز ۲۰ آذرماه با حضور مقامات استانی برگزار می شود.

همچنین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل هم از 13 تا 16 آذر ماه در نمایشگاه بین المللی فارس شهرک گلستان و سمینارهای جانبی در اتاق بازرگانی شیراز برگزار شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ارسال بسته های ویژه سازمان صمت هرمزگان برای کمک به سیل زدگان

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به دستور وزیر صمت برای کمک رسانی به سیل زدگان این استان، از اعزام نیروهای ویژه برای کمک و بررسی های واحدهای تولیدی و صنعتی در دو شهرستان این استان خبر داد.
 رییس سازمان صمت در گیلان:

۱۱۰ پروژه صنعتی سال آینده به بهره برداری می رسد

می متالز - دلق پوش پروژه های اقتصاد مقاومتی در صنعت و معدن را دارای مشکلات ویژه ای دانست و اظهار کرد: ۱۱۰ پروژه صنعتی سال آینده به بهره برداری می رسد.
 

افزایش 16 درصدی صدور و تمدید کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رئیس اداره بازاریابی خارجی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون صدور و تمدید کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری 16 درصد رشد داشته است.
 معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت قم خبر داد :

پرداخت 5070 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان قم در سال 98

می متالز - معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت قم عصر سه‌شنبه در سی و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قم درتالار امام جواد (ع) استانداری قم اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دریافت شده از سامانه بهین یاب از ابتدای سال‌جاری تا پایان آذرماه در بخش تسهیلات رونق تولید حوزه صنعت ۷۷ پرونده به مبلغ چهار هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال به بانک‌های مختلف معرفی که از این تعداد ۲۷ پرونده به مبلغ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال پرداخت شده‌است.
 در گردهمایی مسوولان استانی ساخت داخل مطرح شد؛

ضرورت تقویت داخل با بهبود فضای کسب و کار

می متالز - گردهمایی مسوولان استانی ساخت داخل با حضور سید محمد مهدی هادوی رئیس مرکز ساخت داخل، ماشین‌آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت، رئیس کارگروه توسعه ساخت داخل، کارشناسان و دیگر مسوولان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.
 

ارزآوری ۵ میلیون دلاری صادرات سیمان از شاهرود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ارزآوری بیش از پنج میلیون دلاری صادرات سیمان از این استان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما