خبر
اقتصاد   علوم  

حضور فعال سازمان صمت استان فارس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان، آخرین دستاوردها پژوهشی و مجموعه فعالیت های فنآورانه، آموزشی، علمی و فنی در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت از صنایع پیشرفته با اجرای طرح تاپ را در معرض دید دانشگاهیان و علاقمندان قرار داد.

به گزارش می متالز، به‌ مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی استان فارس با شعار "پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید" هیجدهم آذرماه 1398 با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس و جمعی از مدیران ارشد استان در محل مجتمع آموزشی فرهنگی جهاد دانشگاهی شیراز افتتاح شد.

در این نمایشگاه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، دانشگاه‌ها ، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دانش‌بنیان جدیدترین دستاوردهای خود را ارائه می دهند در این نمایشگاه که به مناسبت هفته پژوهش بر پا شده است ۷۰ دستگاه اجرایی، دانشگاه، مرکز علمی و شرکت دانش بنیان آخرین دستاورد‌های خود را به نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است این نمایشگاه از ۱۸تا ۲۰ آذرماه از ساعت 8 تا 16 برقرار می‌باشد و مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر در روز ۲۰ آذرماه با حضور مقامات استانی برگزار می شود.

همچنین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل هم از 13 تا 16 آذر ماه در نمایشگاه بین المللی فارس شهرک گلستان و سمینارهای جانبی در اتاق بازرگانی شیراز برگزار شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس سازمان صمت گیلان در جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان تاکید کرد:

یکسانی نرخ معاملات ملکی و نمایشگاه های خودرو در استان گیلان

می متالز - فرهاد دلق پوش در جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گفت: نرخ جدید اعلام شده معاملات ملکی و نمایشگاه های خودرو در کل استان یکسان است و هیچ شهرستانی حق ندارد در این خصوص جزیره ای عمل کند.
 

کسب رتبه اول کشوری سازمان صمت آذربایجان شرقی در برنامه های جهش تولید

می متالز - براساس ارزیابی محورهای 12 گانه جهش تولید از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، استان آذربایجان شرقی در بین 31 استان و جنوب کرمان رتبه اول کشوری را در سه ماهه اول سال جهش تولید به خود اختصاص داد.
 

رصد و پایش بیش از ۵۰۰۰ واحد اقتصادی در تیرماه توسط بازرسان سازمان صمت قم

می متالز - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از رصد و پایش بیش از ۵۰۰۰ واحد اقتصادی در تیرماه توسط بازرسان سازمان صمت قم خبر داد.
 رییس سازمان صمت آذربایجان غربی خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی طرح فرآوری آهن در بوکان/ اشتغالزایی مستقیم برای 200 نفر با سرمایه گذاری بیش از 20 میلیارد تومان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی از آغاز عملیات اجرایی طرح فرآوری آهن در بوکان با هدف جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی، ایجاد و بازگردانی ارزش افزوده حاصله از استخراج و فروش مواد معدنی به استان خبر داد.
 

کارخانه سیمان خرم‌آباد و کلاف سردرگمی که سر باز شدن ندارد

می متالز - با وجود رفع چالش‌های پیش رو مانند جانمایی، ضوابط زیست محیطی، اکتشاف معدن و خرید تجهیزات اما به دلایلی نامعلوم سرنوشت کارخانه سیمان بلاتکلیف است، مسوولان از سوء مدیریت سرمایه‌گذار سخن به میان می‌آورند، از سوی دیگر سرمایه‌گذار کارشکنی برخی را علت به نتیجه نرسیدن پروژه عنوان می‌کند.
 

کمبودی در تأمین سیمان استان اردبیل وجود ندارد

می متالز - رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: در حال حاضر طبق گزارشات کارخانه سیمان و بررسی‌های به‌عمل آمده توسط کارشناسان این سازمان، هیچ‌گونه کمبودی در تأمین سیمان استان اردبیل وجود ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما