خبر
نفت  

کاهش تولید اوپک به رشد تولید نفت در آمریکا کمک می‌کند

می متالز - یک نهاد دولتی در ایالت داکوتای شمالی آمریکا اعلام کرد که به دلیل توافق اوپک و متحدانش برای تشدید کاهش عرضه، تولید نفت در این ایالت از رشدی متعادل برخوردار می‌شود.

به گزارش می متالز، رین هلمز، رئیس بخش منابع معدنی ایالت داکوتای شمالی آمریکا، دیروز (جمعه، ۲۲ آذرماه) اعلام کرد که تصمیم سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش برای تشدید کاهش تولید سبب رشد کند یا متعادل تولید در منطقه نفت‌خیز باکن در این ایالت خواهد شد.

وی افزود: اگر اوپک و متحدانش تولید خود را کاهش نمی‌دادند، تولید نفت ایالت داکوتای شمالی که در ماه اکتبر امسال به رقم یک میلیون و ۵۲۰ هزار شبکه در روز رسیده بود، به احتمال زیاد هیچ رشدی را تجربه نمی‌کرد.

این مسئول دولتی اعلام کرد به احتمال زیاد کاهش تولید اوپک و متحدانش سبب افزایش سرمایه قابل دسترسی تولیدکنندگان نفت در ایالت داکوتای شمالی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نقش شرکت‌های نفت و گاز در کاهش تبعات تغییر اقلیم

می متالز - انتشار گازهای گلخانه‌ای با همکاری متخصصان محیط زیست و صنعت نفت و گاز سریع‌تر کاهش می‌یابد.
 

آمادگی روسیه برای شراکت بلند مدت با اوپک

می متالز - شرکت گازپروم نفت روسیه اعلام کرد که این کشور برای مشارکت بلندمدت با سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) آمادگی دارد.
 

تقاضای نفت ظرفیت رشد دارد

می متالز - دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد تقاضای جهانی نفت ظرفیت رشد دارد.
 دبیرکل اوپک خبر داد:

ظرفیت رشد تقاضای طلای سیاه وجود دارد

می متالز - دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد: تقاضای جهانی نفت ظرفیت رشد دارد.
 ۹۵۰ صاحب‌نظر بین‌المللی پیش‌بینی کردند

قیمت نفت تا پنج سال آینده

می متالز - فعالان بازار نفت سال‌های کم نوسانی را پیش‌روی نفت پیش‌بینی می‌کنند. ۹۵۰ صاحب‌نظر در نظرسنجی رویترز متوسط سالانه قیمت نفت در سال جاری میلادی تا پایان ۲۰۲۴ را در حوالی ۶۵ تا ۷۰ دلار بر بشکه برآورد کرده‌اند.
 

قیمت سبد نفتی اوپک به کمتر از ۶۶ دلار رسید

می متالز - قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) پایان هفته به زیر ۶۶ دلار برای هر بشکه رفت که پایین‌ترین قیمت از ابتدای سال ۲۰۲۰ تاکنون بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما