خبر
نفت  

کاهش تولید اوپک به رشد تولید نفت در آمریکا کمک می‌کند

می متالز - یک نهاد دولتی در ایالت داکوتای شمالی آمریکا اعلام کرد که به دلیل توافق اوپک و متحدانش برای تشدید کاهش عرضه، تولید نفت در این ایالت از رشدی متعادل برخوردار می‌شود.

به گزارش می متالز، رین هلمز، رئیس بخش منابع معدنی ایالت داکوتای شمالی آمریکا، دیروز (جمعه، ۲۲ آذرماه) اعلام کرد که تصمیم سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش برای تشدید کاهش تولید سبب رشد کند یا متعادل تولید در منطقه نفت‌خیز باکن در این ایالت خواهد شد.

وی افزود: اگر اوپک و متحدانش تولید خود را کاهش نمی‌دادند، تولید نفت ایالت داکوتای شمالی که در ماه اکتبر امسال به رقم یک میلیون و ۵۲۰ هزار شبکه در روز رسیده بود، به احتمال زیاد هیچ رشدی را تجربه نمی‌کرد.

این مسئول دولتی اعلام کرد به احتمال زیاد کاهش تولید اوپک و متحدانش سبب افزایش سرمایه قابل دسترسی تولیدکنندگان نفت در ایالت داکوتای شمالی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آمریکا به عربستان نفت صادر کرد!

می متالز - آمریکا در ژوئن یک محموله نفت به عربستان سعودی فرستاد که نخستین محموله صادراتی به عربستان سعودی از زمان لغو ممنوعیت صادرات در سال ۲۰۱۵ بود.
 وزیر نفت عراق خود به صدا درآمد:

صبر اوپک پلاس لبریز شده است

می متالز - وزیر نفت عراق اعلام کرد که این کشور در اوت و سپتامبر ناچار خواهد شد پایبندی ۱۰۰ درصدی به توافق کاهش تولید اوپک پلاس داشته باشد زیرا صبر این گروه از عدم پایبندی کامل بغداد لبریز شده است.
 

یک اتفاق در بازار نفت | افزایش تولید اوپک در ماه جولای

می متالز - تولید اوپک در ماه جولای افزایش محسوسی داشت.
 

افزایش صادرات برق و گاز ایران به عراق

می متالز - عراق در حال حاضر بین ۱۶ تا ۱۸ گیگاوات در روز برق تولید می کند و ۱.۲ گیگاوات هم در زمان اوج تقاضا از ایران واردات دارد.
 با نگرانی از کاهش تعهدات اوپک پلاس؛

بهای نفت کاهشی شد

می متالز - قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۲۰ سنت معادل ۰.۴۶ درصد کاهش به ۴۳ دلار و ۳۲ سنت رسید.
 

تولید نفت اوپک ۹۷۰ هزار بشکه در روز افزایش یافت

می متالز - اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت ۲۳.۳۲ میلیون بشکه در روز در ماه جولای نفت تولید کردند که ۹۷۰ هزار بشکه در روز بالاتر از تولید در ماه ژوئن بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما