خبر
آهن و فولاد   نسوزها  
مدیرعامل شرکت فرآورده های نسوز ایران خبر داد:

بومی سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز ایران با اتکا به دانش جوانان ایرانی موفق به بومی سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند شد.

به گزارش می متالز، جلسه تعاملی شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت نسوز ایران به منظور رفع موانع و افزایش همکاری بیشتر با حضور مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت نسوز ایران و مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان در شرکت نسوز ایران برگزار شد.

سعید لقمانی؛ مدیرعامل شرکت نسوز ایران در این جلسه با شاره به اینکه تاریخچه نسوز در ایران به ذوب آهن اصفهان گره خورده است؛ گفت: ذوب آهن اصفهان قطب صنعت فولاد کشور است و یکی از حمایت کننده های اصلی شرکت های نسوز در ایران از ابتدا بوده است.

وی با اشاره به اینکه مواد اولیه آجرهای نسوز عمدتا از خارج از کشور تهیه و  موجب خروج ارز از کشور می شد، گفت: با بهره گیری از دانش جوانان ایرانی و طی آزمایشات متعدد توانستیم فناوری تولید آجرهای نسوز را بومی سازی کرده و آن را در رنج صنعتی تولید کنیم.

لقمانی اظهار داشت: شرکت نسوز ایران با تنوع 300 محصول در کشور عملکرد چشمگیری داشته است و این شرکت آماده هر نوع همکاری با ذوب آهن اصفهان و ارائه طرح های تحقیقاتی است. 

لقمانی با اشاره به اینکه هر 2 شرکت از صنایع قدیمی کشور هستند و سابقه همکاری 45 ساله با یکدیگر دارند، گفت: نسوز یکی از اقلام مهم در صنعت فولاد است و تامین به هنگام یک محموله می تواند کارخانه فولاد را از توقف و تحمل هزینه های سنگین نجات دهد.

وی افزود: این دو مجموعه با داشتن پروژه مشترک تحقیقاتی و توسعه ای می توانند کیفیت و عمر نسوز ها را ارتقا دهند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش ۴۳ درصدی فروش ذوب آهن اصفهان در ۴ ماهه ۹۹

می متالز - فروش شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب) در ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با افزایش ۴۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۴۷,۱۱۶,۰۹۵ میلیون ریال رسید.
 

افزایش ۴۳ درصدی فروش ذوب آهن اصفهان در ۴ ماهه ۹۹

می متالز - فروش شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب) در ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با افزایش ۴۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۴۷,۱۱۶,۰۹۵ میلیون ریال رسید.
 

تبریک مدیرعامل «ذوب» برای روز خبرنگار

می متالز - مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان در یادداشتی روز خبرنگار را تبریک گفت
 

ذوب آهن اصفهان در اوج دوران فعالیت‌های زیست محیطی

می متالز - به عنوان نخستین تولیدکننده فولاد در ایران در راستای خط مشی زیست محیطی و تعهد مدیریت عالی شرکت مبنی بر حفظ و صیانت از محیط زیست با صرف هزینه‌های بسیار هنگفت اقدام به تعریف و اجرای پروژه‌های زیست محیطی در قالب طرح‌های بازسازی، بهسازی و نوسازی در بخش‌های هوا، آب، پساب، پسماند و انرژی کرده است که این خود بیانگر اعتقاد راسخ مسئولان شرکت به مقوله حفاظت از محیط زیست است.
 

فروش ۲۵ هزار میلیارد ریالی "ذوب" در ۴ ماه

می متالز - فروش ۴ ماهه نخست شرکت در بورس کالا به ۲۵ هزار میلیارد ریال رسید.
 امروز در فرابورس رقم خورد؛

تغییر مالکیت ۲.۶ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد ۵۳۵ واحدی، به رقم ۲۰ هزار و ۸۱۸ واحد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما