خبر
علوم   آب   برق  

پارک علم و فناوری نیرو راه‌اندازی می‌شود

می متالز - معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو خبر داد و گفت: به‌همین منظور تفاهم‌نامه همکاری میان مدیر مؤسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق و مسوول راه‌اندازی این پارک امضا شد.

به گزارش می متالز، محمد صالح اولیا در اولین جلسه شورای راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو با اشاره به اینکه قرار است پارک علم و فناوری نیرو به‌صورت شبکه‌ای در سراسر صنعت آب و برق کشور فعالیت خود را آغاز کند، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده، این پارک فعالیت خود را تا شهریور ۹۹ به‌صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: توسعه فناوری و حمایت از کسب و کارهای فناورانه در صنعت آب و برق و فراهم‌سازی بستری برای برآورده کردن نیازهای فناورانه شرکت‌های این صنعت، از اهداف راه‌اندازی این مجموعه به‌شمار می‌آید. در این جلسه که ذی‌نفعان اصلی پارک شامل پژوهشگاه نیرو، موسسه تحقیقات آب، موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق و شرکت مادرتخصصی ساتکاب حضور داشتند، اهداف و برنامه‌های عملیاتی طرح راه‌اندازی پارک، بررسی و مورد تصویب اعضای شورا قرار گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اردکانیان: تکمیل طرح های وزارت نیرو سرعت می گیرد

می متالز - وزیر نیرو گفت: امسال تلاش می‌کنیم سرعت بیشتری به اجرا و تکمیل طرح‌های صنعت آب و برق بدهیم.
 مظلومی آبزرگه:

وزارت نیرو شبکه‌های انتقال برق را به صورت اضطراری بازسازی کند

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بخشی از دلایل قطعی مکرر برق فرسودگی تجهیزات و سیم‌های برق است، گفت: وزارت نیرو باید با فعال کردن گروه‌های جهادی به صورت اضطراری به بازسازی شبکه‌های انتقال برق اقدام کند.
 وزیر نیرو خبر داد:

تشکیل کارگروه‌های مشترک وزارت نیرو و کمیسیون انرژی

می متالز - وزیر نیرو گفت: در یک تا دو ماه آینده گروه‌های کاری همراهی با وزارتخانه نیرو شکل خواهد گرفت.
 با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری

کلیات نقشه راه مدیریت حوضه آبریز زاینده رود به تصویب رسید

می متالز - جلسه کارگروه احیای رودخانه زاینده رود عصر امروز به ریاست معاون اول رییس‌جمهور برگزار و در این نشست، کلیات نقشه راه مدیریت حوضه آبریز زاینده رود به تصویب رسید
 اردکانیان:

به‌زودی؛ کارگروه‌های مشترک وزارت نیرو با کمیسیون انرژی تشکیل می‌شوند

می متالز - وزیر نیرو پس از حضور در کمیسیون انرژی گفت:‌ در یک الی دو ماه آینده کارگروه‌های مشترک وزارت نیرو با کمیسیون انرژی تشکیل می شوند.
 

پیامک قطع برق برای کدام مشترکین ارسال شد

می متالز - به تازگی مشترکان تهران پیامک هایی با مضمون “هشدار خاموشی! احتمال قطعی برق در محدوده زندگی شما وجود دارد” و پیامک هایی از این قبیل مواجه هستند که موجب نگرانی آن ها شده، اما آنطور که مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می گوید این پیامک ها تنها یک هشدار است و جای نگرانی برای مشترکان وجود ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما