خبر
علوم   آب   برق  

پارک علم و فناوری نیرو راه‌اندازی می‌شود

می متالز - معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو خبر داد و گفت: به‌همین منظور تفاهم‌نامه همکاری میان مدیر مؤسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق و مسوول راه‌اندازی این پارک امضا شد.

به گزارش می متالز، محمد صالح اولیا در اولین جلسه شورای راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو با اشاره به اینکه قرار است پارک علم و فناوری نیرو به‌صورت شبکه‌ای در سراسر صنعت آب و برق کشور فعالیت خود را آغاز کند، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده، این پارک فعالیت خود را تا شهریور ۹۹ به‌صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: توسعه فناوری و حمایت از کسب و کارهای فناورانه در صنعت آب و برق و فراهم‌سازی بستری برای برآورده کردن نیازهای فناورانه شرکت‌های این صنعت، از اهداف راه‌اندازی این مجموعه به‌شمار می‌آید. در این جلسه که ذی‌نفعان اصلی پارک شامل پژوهشگاه نیرو، موسسه تحقیقات آب، موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق و شرکت مادرتخصصی ساتکاب حضور داشتند، اهداف و برنامه‌های عملیاتی طرح راه‌اندازی پارک، بررسی و مورد تصویب اعضای شورا قرار گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

وزارت نیرو در جمع فولادی ها

می متالز - در ادامه حمایت ها از جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی وزارت نیرو به حامیان این جشنواره پیوست.
 رییس سازمان صنعت و معدن جنوب کرمان:

مشکل برق و آب رونق تولید در جنوب کرمان را زمین گیر کرد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان با اشاره به مشکلات اساسی تامین آب و برق جنوب استان و تاثیر آن بر رونق تولید گفت: کارخانه کنسانتره در حوزه سادوییه و مس کاتد آماده افتتاح هستند اما به علت اینکه پست برق نداریم نمی توان آنان را افتتاح و یا کارخانه جدیدی تعریف کنیم.
 

تخصیص اعتبارات برای خرید تضمینی آب و پساب از غیردولتی‌ها

می متالز - معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: در لایحه بودجه سال ۹۹ اعتباری بالغ بر یک هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان برای خرید تضمینی آب و پساب از بخش غیردولتی پیش‌بینی شده است.
 رئیس کل دادگستری استان تهران :

زمین‌ خواری‌ها ادامه دارد

می متالز - رئیس کل دادگستری تهران با تأکید بر اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره آب شرب گفت: وزارت نیرو، سازمان آب منطقه‌ای تهران و محیط زیست باید از بروز و انتشار آلودگی‌ها از طریق فاضلاب شهرک‌های صنعتی جلوگیری کنند.
 اسلامی:

فرصتی دوباره برای ثبت نام در مسکن ملی پردیس

می متالز - وزیر راه و شهر سازی گفت: ۶٠ درصد افرادی که در شهر پردیس ثبت نام کردند، شرایط ثبت نام مسکن ملی را ندارند که در مرحله دوم ثبت نام سامانه مجدد برای ثبت نام در پردیس باز خواهد شد.
 ساعدی مطرح کرد:

اعلام جرم علیه وزارت نیرو درباره خشکی تالاب هورالعظیم

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه وزارت نیرو بی تدبیر است، می‌گوید به سبب بی‌تدبیری‌های وزارت نیرو و کم‌کاری وزارت نفت، تالاب هورالعظیم در حال خشک شدن بوده و این مسئله هم باعث می‌شود ریزگردها دوباره ظهور کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما