خبر
جاده ای و پایانه ها  

یک بزرگراه و یک میدان در چابهار به نام سردار سلیمانی نامگذاری شد

می متالز - شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بزرگراه سه راهی رمین به طرف گواتر و میدان هیات سه نفره در شهر چابهار با تصمیم شورای اسلامی شهر و شهرداری به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

به گزارش می متالز، محمدیونس حقانی اظهار داشت: در راستای گرامیداشت و یاد وخاطره سردار بزرگ اسلام نخستین بزرگراه در دست ساخت چابهار از سه راهی رمین به طرف گواتر بطول ۱۱۰ کیلومتربه نام این شهید والامقام نامگذار شد.

وی بیان کرد: این بزرگراه چابهار به طرف گواتر از نوار ساحلی گذر می کند و با چشم اندازهای زیبای دریا، کوه‌های مریخی، ساحل ماسه ای، صخره‌ای و عبور از روستاهای کمب، رمین، احمدآباد، پُشت، پسابندر و بریس به نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان در منطقه گواتر ادامه دارد.

شهردار چابهار گفت: میدان ورودی شهر از سمت شهرستان‌های سرباز و ایرانشهر که تاکنون به میدان هیات سه نفره معروف بود و هر مسافر و گردشگری در ابتدای ورود به چابهار به این میدان می رسد نیز به نام سردار سپهبد شهید سلیمانی نام گذاری شد.

وی افزود: علاوه بر نامگذاری این ۲ مکان در طول هفته جاری مراسم متعددی در پاسداشت و گرامیداشت این سردار سرافراز از سوی ادارات و نهادها برگزار  و پلاکاردها، بنرها و فضاسازی‌های مناسب نصب و انجام شده است.

بندر چابهار در ۶۴۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته و از بنادر مهم و یکی از مناطق آزاد کشور است.

کد خبر: 78906
تاریخ: 1398/10/17 - 20:32
منبع: تین نیوز

بندر چابهار  محمدیونس حقانی  حاج قاسم سلیمانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ویژه‌نامه بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شد

می متالز - ویژه نامه نشریه داخلی گل گهر بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت آن شهید والامقام در گل گهر منتشر شد.
 

برگزاری آیین بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع گل گهر

می متالز - آیین بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده محترم ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل سالن پردیس امید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برگزار شد.
 مدیرعامل گهرزمین:

شهید سلیمانی، تاثیر و نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شرکت گهرزمین داشتند

می متالز - اخوی شهید سلیمانی: شهید سلیمانی توجه خاص و ویژه ای به شرکت گهرزمین داشتند.
 هاشمی تختی نژاد خبر داد:

کاهش هزینه های بندری با الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به منطقه آزاد چابهار

می متالز - رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس گفت: الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار زمینه را برای فعالیت اقتصادی بیشتر تاجران فراهم می کند، زیرا الحاق این بنادر به منطقه آزاد بخشی از هزینه های مرتبط با واردات و صادرات را کم می کند.
 

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت گهرزمین

می متالز - مراسم بزرگداشت سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانشان امروز با حضور علی اکبر پوریانی مدیرعامل، سعید صادقی و آرش حبیبی از اعضای هیات مدیره، غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مدیران و کارکنان گهرزمین در ساختمان اداری این شرکت برگزار شد. این مراسم با سخنرانی علی اکبر پوریانی، سعید صادقی و حسین دلاوریان و همچنین مداحی وحید یوسفی همراه بود.
 

نقش کلیدی بندر چابهار در توسعه همکاری‌های اقتصادی منطقه

می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با توسعه زیرساختی و تجهیزاتی به بندری تاثیر گذار در ارتقای همکاری های اقتصادی کشورهای منطقه تبدیل شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما