خبر
جاده ای و پایانه ها  

حمایت از تکمیل آزادراه تبریز - اندیشه - سهند متناسب با تعهدات و قوانین

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از پروژه آزادراهی تبریز - اندیشه - سهند بر حمایت از تکمیل این آزادراه متناسب با ضوابط و قوانین تاکید کرد.

به گزارش می متالز، حبیب‌اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با همراهی محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی از آخرین وضعیت پروژه آزادراهی تبریز–اندیشه–سهند بازدید و در جریان جزئیات این پروژه قرار گرفت.

طاهرخانی در این بازدیددر این بازدید ضمن بررسی قرارداد مشارکت و برنامه زمانبندی اتمام پروزه مذکور، برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور بهره‌برداری و بازگشایی مسیر را نیز به بخش‌های اجرایی اعلام و تأکید کرد: این پروژه با توجه به موقعیت ویژه تبریز و جمعیت ساکن در شهر جدید سهند از اهمیت خاصی برای وزارت راه و شهرسازی برخوردار است.

وی با قدردانی از تلاش‌ شبانه‌روزی پیمانکار این پروژه، افزود: متناسب با ضوابط و قوانین از اجرای این پروژه حمایت و به تعهدات خود عمل می‌کنیم.

استاندار: اتمام آزادراه تبریز-اندیشه-سهند از مطالبات مردم و اولویت‌های استان

استاندار آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه بزرگراه تبریز- سهند، ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز امیدواری کرد این مسیر تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.

محمدرضا پورمحمدی گفت: اتمام این پروژه یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم منطقه و از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است.

وی با اشاره به واگذاری این پروژه در قالب یک قرارداد مشارکتی به بخش خصوصی از سال ۹۷، گفت: بر اساس این قرارداد، ۴۰ درصد سهم دولت و ۶۰ درصد سهم سرمایه‌گذار در تامین مالی پروژه بود.

در ادامه این سفر همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در جلسه شورای مدیران شرکت عمران شهر جدید سهند به بررسی آخرین وضعیت دیگر پروژه‌های عمرانی این شهر جدید پرداخت.

نام‌گذاری مجتمع بزرگ فرهنگی فاز دوم شهر جدید سهند به نام شهید سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تأکید بر تهیه و ارائه گزارش دو ساله اقدامات شرکت عمران شهر جدید سهند، درختکاری و اتمام اقدامات مربوط به فضای سبز پارک کودک فاز سه، پیگیری نواقص مشاعات مساکن مهر و صدور دستور لازم برای رفع تا پایان بهمن‌ماه، تأکید بر ضرورت پایان عملیات احداث ساختمان مسجد امام رضا(ع) واقع در فاز دو با طرح نماکاری ویژه و ضرورت اجرایی شدن طرح خیرین اشتغال‌زا در تمامی فازهای شهر جدید سهند از جمله موارد بررسی‌شده در این جلسه بود که در دستور کار شرکت عمران شهر جدید سهند قرار گرفت.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین در این بازدید با حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر آل هاشم امام جمعه شهرستان تبریز نیز دیدار و شهادت جانگدار سردار قاسم سلیمانی را نیز به ایشان تسلیت گفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استاندار مرکزی:

۲ هزار میلیارد ریال برای تحقق قرارداد هپکو با وزارت راه اختصاص یافت

می متالز - استاندار مرکزی گفت: ۲ هزار میلیارد ریال از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تحقق قرارداد هپکو به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یافته که این مهم حاصل پیگیری از سال گذشته است.
 یوسفی:

ارتقای بخش حمل و نقل نیازمند استراتژی کلان است / نمی توان به صورت سنتی حوزه حمل و نقل را مدیریت کرد

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از مسائل مهم برای ارتقا بخش حمل و نقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی، ایجاد استراتژی و سیاست گذاری بلند مدت است، در هفت سال اخیر این حوزه فاقد سیاست راهبردی بود که این مساله مشکلاتی را ایجاد کرد.
 رضایی کوچی:

حجیم بودن وزارت راه و شهرسازی توان فعالیت را از مدیران گرفته است/آمادگی برای تفکیک وزارتخانه

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت از سال های پیش نسبت به پیشنهاد مجلس برای تفکیک وزارت راه و شهرسازی نظر مثبت داشت، از این رو در شرایط فعلی نیز نمایندگان مجلس موافق این تفکیک هستند تا دو وزارتخانه بتوانند به وظایفشان به درستی عمل کنند.
 رضایی‌کوچی در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

اعتبارات پروژه‌‎های عمرانی باید به وزارت راه واگذار شود / عزم مجلس یازدهم برای اصلاح ساختار

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: عدم اختیار وزات راه و شهرسازی در تخصیص اعتبارات به صورت قانونی و واگذاری تمام این اختیارات به سازمان برنامه و بودجه موجب شده که در تخصیص اعتبارات و اجرای پروژه ها، اولویت ها در نظر گرفته نشود.
 اسلامی خبر داد:

آسفالت و بهسازی ۲۴۰۰ کیلومتر راه روستایی در یک سال اخیر/ توسعه ۳ هزار کیلومتر راه روستایی در دستور کار وزارت راه

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: هدف گذاری بعدی وزارت راه و شهرسازی برای توسعه راه های روستایی، آسفالت و بهسازی حدود سه هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی است که امیدواریم در این عرصه منابع اعتباری بیشتری جذب شود.
 

اموال مازاد دولت از طریق بورس کالا

می متالز - اموال مازاد دولت از طریق بورس کالا واگذار میشود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما