خبر
جاده ای و پایانه ها  

حمایت از تکمیل آزادراه تبریز - اندیشه - سهند متناسب با تعهدات و قوانین

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از پروژه آزادراهی تبریز - اندیشه - سهند بر حمایت از تکمیل این آزادراه متناسب با ضوابط و قوانین تاکید کرد.

به گزارش می متالز، حبیب‌اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با همراهی محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی از آخرین وضعیت پروژه آزادراهی تبریز–اندیشه–سهند بازدید و در جریان جزئیات این پروژه قرار گرفت.

طاهرخانی در این بازدیددر این بازدید ضمن بررسی قرارداد مشارکت و برنامه زمانبندی اتمام پروزه مذکور، برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور بهره‌برداری و بازگشایی مسیر را نیز به بخش‌های اجرایی اعلام و تأکید کرد: این پروژه با توجه به موقعیت ویژه تبریز و جمعیت ساکن در شهر جدید سهند از اهمیت خاصی برای وزارت راه و شهرسازی برخوردار است.

وی با قدردانی از تلاش‌ شبانه‌روزی پیمانکار این پروژه، افزود: متناسب با ضوابط و قوانین از اجرای این پروژه حمایت و به تعهدات خود عمل می‌کنیم.

استاندار: اتمام آزادراه تبریز-اندیشه-سهند از مطالبات مردم و اولویت‌های استان

استاندار آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه بزرگراه تبریز- سهند، ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز امیدواری کرد این مسیر تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.

محمدرضا پورمحمدی گفت: اتمام این پروژه یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم منطقه و از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است.

وی با اشاره به واگذاری این پروژه در قالب یک قرارداد مشارکتی به بخش خصوصی از سال ۹۷، گفت: بر اساس این قرارداد، ۴۰ درصد سهم دولت و ۶۰ درصد سهم سرمایه‌گذار در تامین مالی پروژه بود.

در ادامه این سفر همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در جلسه شورای مدیران شرکت عمران شهر جدید سهند به بررسی آخرین وضعیت دیگر پروژه‌های عمرانی این شهر جدید پرداخت.

نام‌گذاری مجتمع بزرگ فرهنگی فاز دوم شهر جدید سهند به نام شهید سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تأکید بر تهیه و ارائه گزارش دو ساله اقدامات شرکت عمران شهر جدید سهند، درختکاری و اتمام اقدامات مربوط به فضای سبز پارک کودک فاز سه، پیگیری نواقص مشاعات مساکن مهر و صدور دستور لازم برای رفع تا پایان بهمن‌ماه، تأکید بر ضرورت پایان عملیات احداث ساختمان مسجد امام رضا(ع) واقع در فاز دو با طرح نماکاری ویژه و ضرورت اجرایی شدن طرح خیرین اشتغال‌زا در تمامی فازهای شهر جدید سهند از جمله موارد بررسی‌شده در این جلسه بود که در دستور کار شرکت عمران شهر جدید سهند قرار گرفت.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین در این بازدید با حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر آل هاشم امام جمعه شهرستان تبریز نیز دیدار و شهادت جانگدار سردار قاسم سلیمانی را نیز به ایشان تسلیت گفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بهادری:

قیمت بازار مسکن در مسیر کاهش؛ قیمت ها در سال آینده نیز افزایش نمی یابد

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اصولا قیمت مسکن در یک سال افزایش پیدا کرده و برای یک دوره چند ساله بازار دچار سکون و ثبات می شود، بنابر این با توجه به این تحلیل، قیمت مسکن در ماه های آتی افزایش نخواهد یافت.
 

ترکمنستان در حال اتصال خط عریض راه‌آهن و تکمیل خط نرمال است

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: جمهوری ترکمنستان در حال اتصال خط عریض راه آهن و تکمیل خط نرمال است و مشکلات پیشین به دلیل بدهی ها و معوقات تقریبا حل شده و به صفر رسیده و این موضوع در تاریخ روابط دو کشور بی سابقه است.
 

۱۵ پروژه فعال فرودگاهی در کشور وجود دارد/ قصد داریم به قابلیت پرواز در تمام شرایط آب و هوایی دست یابیم

می متالز - ​وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۵ پروژه فعال فرودگاهی در کشور وجود دارد، گفت: قصد داریم به قابلیت پرواز در تمام شرایط آب و هوایی دست یابیم
 یارمحمدی مطرح کرد:

تداوم گرانی اجاره مسکن؛ افزایش مهاجرت معکوس و حاشیه نشینی در اطراف کلانشهرها

می متالز - عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از تبعات اصلی افزایش نرخ اجاره مسکن، افزایش مهاجرت معکوس و حاشیه نشینی در اطراف کلانشهرها است، گرانی بازار اجاره در شهرهایی مانند تهران موجب شد که تقاضا برای خرید مسکن در شهرهای اقماری و حومه ای پایتخت افزایش یابد.
 

ویژه‌نامه بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شد

می متالز - ویژه نامه نشریه داخلی گل گهر بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت آن شهید والامقام در گل گهر منتشر شد.
 

برگزاری آیین بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع گل گهر

می متالز - آیین بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده محترم ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل سالن پردیس امید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما