خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

نامگذاری مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی فولاد چادرملو به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

می متالز - به پاس تجلیل از مقام والا و شامخ سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد بنام این شهید گرانقدر نام گذاری شد

به گزارش می متالز، محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو صبح امروز درگفت وگویی اعلام کرد: این کوچکترین اقدامی  است که ما برای پاسداشت یاد و نام آن سرباز جان برکف  و به واقع ایثارگر وطن برداشتیم تا همواره در یاد و خاطره نسل کنونی و آینده میهن اسلامی باقی بماند.

گفتنی است، مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی صنایع فولاد چادرملو که با  مشارکت شرکت های آهن و فولاد غدیر ایرانیان و ارفع سال گذشته کلنگ آن به زمین زده شد، با هدف توسعه فراگیر و تقویت زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی در کنار توسعه فعالیت های صنعتی در شهرستان اردکان احداث می شود.

این مجتمع در زمینی به وسعت 43 هکتار و با زیر بنای 30 هزار متر مربع ساخته می شود و در طرح آن احداث سالن چند منظوره ورزشی با گنجایش 6 هزار نفر، استخر سرپوشیده  با امکانات جانبی، سالن آمفی تاتر با ظرفیت یک هزار نفر ، سالن های پذیرایی با گنجایش بیش از یک هزار نفرو محوطه سازی و فضاهای تفریحی پیش بینی شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در جلسه کنترل مدیریت شرکت چادرملو اعلام شد:

نعیمی: افزایش سرمایه 11500 میلیارد ریالی چادرملو طی سال99 / تقی زاده: نیروگاه خورشیدی چادرملو با سرمایه گذاری 7 میلیون یورو امسال افتتاح می شود

می متالز - قائم مقام ایمیدرو با تاکید بر افزایش تولید توسط شرکت چادرملو طی امسال، گفت: فرآیند افزایش سرمایه این شرکت از 55.500 میلیارد ریال(سال 98) به 67.000 میلیارد ریال در سال جاری اجرایی می شود.
 مدیرعامل شرکت چادرملو:

معدنی ها و فولادی ها هر کدام کار خودشان را انجام دهند

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو «کچاد» معتقد است: اگر قرار است معدنی ها به سمت تولید فولاد نروند، فولادی ها هم در کار معدنی ها مداخله نکنند.
 

افزایش ۵۵ درصدی عملکرد فروش شرکت‌های بزرگ معدنی در بورس

می متالز - عملکرد فروش تجمعی شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی طی ۲ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵۵ درصد رشد یافت.
 

جهش تولید و فروش «کچاد» در بهار/ درآمد چادرملو به دو هزار و 100 میلیارد تومان رسید

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بهار سال جاری توانست میزان تولید کنسانتره و آهن اسفنجی خود را نسبت به سال گذشته افزایش دهد و در عین حال دو هزار و 100 میلیارد تومان درآمد کسب کند.
 

خطر کاهش تولید فولادسازان

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن هشدار درباره روند رو به کاهش ذخایر موجود سنگ‌آهن گفت: اگر به دنبال توسعه و تحقق جهش تولید هستیم هیچ راهی جز دستیابی به مواد اولیه جدید نداریم.
 طی سه ماه سال جاری رقم خورد:

عملکرد چادرملو با شناسایی درآمد ۲.۱ هزار میلیارد تومانی

می متالز - چادرملو با ارائه گزارش عملکرد خرداد و سه ماه سال جاری بالغ بر ۲.۱ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که نسبت به مدت مشابه قبل دو درصد رشد داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما