خبر
سنگ آهن   ماشین آلات و تجهیزات معدنی  

خوش بینی وزیر صنعت به آینده هپکو با سفارس ۳ سازمان و دو شرکت بورسی

می متالز - وزیر صنعت با خوش بینی به آینده هپکو گفت: ۳ سازمان راهداری، راه و شهرسازی و شهرداری‌ به همراه دو شرکت‌ معدنی بزرگ حاضر در بورس، نیاز ماشین‌آلات را از طریق هپکو تأمین کنند.

به گزارش می متالز، رضا رحمانی در پاسخ به این سوال که وزارت صنعت چه راهکاری برای حل مشکل تولید کارخانه‌هایی مانند هپکو و آذرآب دارد گفت: مشکل آذراب کمتر است اما در مورد هپکو اقداماتی انجام شده که مهمترین ان، سفارش‌گیری برای تولید ماشین‌آلات راهسازی بود.

وی افزود: در این زمینه قرار است سه سازمان راهداری، راه و شهرسازی و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به همراه دو شرکت‌ معدنی بزرگ گل گهر و چادرملو نیاز ماشین‌آلات را از طریق هپکو تأمین کنند. بنابراین هپکو دوباره به مدار تولید برمی‌گردد و راه رونق را ادامه می‌دهد.

کد خبر: 79666
تاریخ: 1398/10/22 - 10:47
منبع: بورس پرس

هپکو  چادرملو  گل گهر  رضا رحمانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صمت در گردهمایی روسای سازمان های استانی تاکید کرد:

تفویض اختیارات، رافع هیچ مسوولیتی نیست/ صادرات هر کالای ایرانی فرصتی برای اشتغال‌زایی جدید است/ شرایط تولیدی و صادراتی واحدهای صنعتی به طور مستمر باید رصد شود

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور بیان کرد: ضرورت دارد که مصوبات و برنامه های ابلاغی وزارتخانه از سوی مدیران استانی جهت رونق امور و تسریع در کارها با جدیت هر چه تمامتر پیگیری شود.
 وزیر صمت در جمع روسای سازمان های استانی تاکید کرد:

رشد مثبت عموم تولیدات کالایی کشور در 9 ماهه امسال/ ضرورت اهتمام جدی در پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان جلسه گردهمایی روسای سازمان های صمت استان ها گفت: مهمترین ماموریت وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال اخیر و سال‌های پیش روی توجه به تعمیق ساخت داخل است.
 در گردهمایی روسای سازمان های صمت استان ها مطرح شد؛

اهتمام جدی مدیران وزارت صمت برای پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی/ حفظ روند تولید، تامین کالاهای اساسی و مایحتاج مردم/ تاکید وزیر صمت بر توانایی عبور از شرایط سخت امروز/ رصد مستمر شرایط تولیدی و صادراتی واحدهای صنعتی

می متالز - گردهمایی روسای سازمان های صمت استان ها با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین وی در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و مشکلات و چالش های فرآروی حوزه صنعت، معدن و تجارت و این وزارتخانه مورد بررسی و همچنین راهکارهای پیشنهادی برای پیشبرد اهداف، برنامه های وزارتخانه در ایام پایانی سال ارایه گردید.
 رحمانی:

واحدهای تولیدی نسبت به میزان تولید خود مواد اولیه پتروشیمی دریافت می‌کنند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌گوید واحدهای تولیدی نسبت به میزان تولیدی خود مواد اولیه دریافت می‌کنند.
 وزیر صنعت، معدن، تجارت:

صادرات هر کالای ایرانی فرصتی برای اشتغال‌زایی است

می متالز - وزیر صمت گفت: تامین مایحتاج و معیشت مردم، مهم تر از صادرات است و صادرات باید از مازاد تولید صنعتی، کشاورزی و صنایع دستی انجام شود، در این صورت صادرات هر کالای ایرانی، فرصتی برای اشتغال زایی است.
 مدیرعامل شرکت گل گهر:

فرآوری باطله ها در گل گهر صددرصد بومی سازی شده است/ تحریم ها باعث انرژی و توانمندی مضاعف می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت گل گهر گفت: هم‌اکنون فرآوری باطله‌ها و تولید کنسانتره از باطله‌های معدنی گل‌گهر را با دانش، تکنولوژی، مشاوره و طراحی ایرانی و با استفاده از پیمانکاران کشور به صورت صد در صد داخلی تولید می‌کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما