خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

رکورد فروش اپل در چین در سال ۲۰۱۸

می متالز - میزان فروش شرکت اپل در چین نسبت به سال ۲۰۱۸ حدود ۱۹ درصد (۱۸.۷ درصد) افزایش یافته است. اطلاعات موجود در این گزارش توسط آکادمی اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) جمع آوری شده است.

به گزارش می متالز، طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت اپل ۳.۱۸ میلیون واحد از گوشی های هوشمند خود را در بازار چین به فروش رسانده است. پیش از این نیز اپل در بازه زمانی بین ماه سپتامبر تا اکتبر، رشد ۶ درصدی فروش گوشی های هوشمند خود را در بازار چینی ها شاهد بود.

پس از آمریکا، چین به عنوان دومین بازار بزرگ اپل شناخته می شود. این شرکت با وجود کاهش تقاضا برای محصولات خود در این منطقه، فروش خوبی را قبل از شروع فصل تعطیلات چینی ها تجربه کرد.

این گزارش نشان می دهد که ۳۸۹ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۹ به مشتریان چینی فروخته شده است که ۱۳ میلیون واحد آن ها از اینترنت ۵G پشتیبانی می کند. با نگاهی به چشم انداز آینده، انتظار می رود که با افزایش انواع اسمارت فون های ۵G سایر برند ها، تقاضاها برای تلفن های اپل کاهش یابد.

کد خبر: 79707
تاریخ: 1398/10/22 - 14:36
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)

اپل  CAICT  بازار چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رتبه نخست فروش گوشی‌های اپل در تعطیلات سال نو میلادی

می متالز - اپل با فروش موفقیت‌ آمیز گوشی‌های آیفون توانست در هفته تعطیلات سال نو میلادی از سامسونگ پیشی بگیرند و در رتبه نخست جای بگیرند.
 

نوسانات بازار موبایل در دی ماه + لیست قیمت‌‌های جدید تلفن همراه

می متالز - در روزهای آغازین زمستان بازار گوشی‌های همراه به نسبت آرام بوده است و تنها در گوشی سامسونگ مدل galaxy s9 افزایش قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی اتفاق افتاده است.
 

عملکرد چشمگیر جیلی در ۲۰۱۹

می متالز - سال ۲۰۱۹ برای خودروسازان در بازار چین چندان رونقی درپی نداشت و بیشترین رکود خود را از دهه ۹۰ میلادی تاکنون تجربه کرد.
 سلطانی زاده خبر داد:

اپلیکیشن صرافان رونمایی می‌شود

می متالز - رئیس شورایعالی کانون صرافان ایرانیان با اشاره به رونمایی از نسخه آزمایشی آپ صرافان، گفت: مزیت این برنامه برای مشتریان و صرافان به گونه ای است که مردم به صورت مستقیم و بدون نامه نگاری و صرف وقت می‌توانند شکایت خود از صرافان را به کانون صرافان اعلام کنند.
 

بازار چین به روی فرآورده‌های نفتی آمریکایی گشوده شد

می متالز - چند روز پس از اینکه آمریکا و چین فاز اول توافق تجاری را اعلام کردند، پکن ۶ فرآورده نفتی و شیمیایی آمریکا را از فهرست کالاهای مشمول پرداخت عوارض وارداتی حذف کرد.
 

دولت کسب و کارهای مجازی را جدی نمی گیرد

می متالز - هفت شهر، از مجموعه رویداد‌های استانی جشنواره وب و موبایل این بار در یزد در حال برگزاری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما