خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

رکورد فروش اپل در چین در سال ۲۰۱۸

می متالز - میزان فروش شرکت اپل در چین نسبت به سال ۲۰۱۸ حدود ۱۹ درصد (۱۸.۷ درصد) افزایش یافته است. اطلاعات موجود در این گزارش توسط آکادمی اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) جمع آوری شده است.

به گزارش می متالز، طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت اپل ۳.۱۸ میلیون واحد از گوشی های هوشمند خود را در بازار چین به فروش رسانده است. پیش از این نیز اپل در بازه زمانی بین ماه سپتامبر تا اکتبر، رشد ۶ درصدی فروش گوشی های هوشمند خود را در بازار چینی ها شاهد بود.

پس از آمریکا، چین به عنوان دومین بازار بزرگ اپل شناخته می شود. این شرکت با وجود کاهش تقاضا برای محصولات خود در این منطقه، فروش خوبی را قبل از شروع فصل تعطیلات چینی ها تجربه کرد.

این گزارش نشان می دهد که ۳۸۹ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۹ به مشتریان چینی فروخته شده است که ۱۳ میلیون واحد آن ها از اینترنت ۵G پشتیبانی می کند. با نگاهی به چشم انداز آینده، انتظار می رود که با افزایش انواع اسمارت فون های ۵G سایر برند ها، تقاضاها برای تلفن های اپل کاهش یابد.

کد خبر: 79707
تاریخ: 1398/10/22 - 14:36
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)

اپل  CAICT  بازار چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

راهکار "آپ "برای پرداخت عوارض به صورت آنلاین

می متالز - نحوه‌ی پرداخت و اطمینان از پرداخت صحیح و مطمئن عوارض آزادراه‌ها از زمان الزامی شدن پرداخت الكترونیك، به یكی از دغدغه‌های مهم كاربران تبدیل شده است.
 

اپلیکیشن «پیگام» خدمت جدید بیمه سامان

می متالز - شرکت بیمه سامان با همکاری یک استارت‌آپ، خدمتی نوین را معرفی کرده تا همزمان با کمک به حفظ سلامت بیمه گذاران، نفع آنها از سرمایه‌گذاری در بیمه‌های عمر را نیز افزایش دهد.
 به زودی رقم می‌خورد:

اضافه شدن پرداخت غیر تماسی به" همراه کارت"

می متالز - تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن «همراه کارت»، سرویس آنلاین پرداخت در کافه بازار از مرز۲ میلیون نصب فعال گذشت.
 

بی‌اچ‌پی به دنبال استفاده از اپلیکیشن ردیاب کووید 19 در معدنکاری شیلی

می متالز - بی‌اچ‌پی در حال کار برای استفاده گسترده از اپلیکیشن ردیاب کووید 19 خود در سراسر صنعت معدنکاری شیلی است. در حال حاضر، این اپلیکیشن در سایت‌های معدنی و دفاتر بی‌اچ‌پی در سراسر جهان مورد استفاده قرار دارد.
 

آموزش کسب و کار با اپلیکیشن «هپ» بانک ملی

می متالز - در روزهایی که بچه‌ها باید حتی‌الامکان برای رعایت ایمنی خود و جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا در خانه بمانند، اپلیکیشن «هپ» کانون جوانه‌های بانک ملی ایران فضایی شاد و مفرح برای آموزش و سرگرمی‌آنها فراهم کرده است.
 

خبرهای خوب از «آپ»

می متالز - شرکت آسان پرداخت در آخرین روزهای تیرماه ۹۹ نشست خبری با حضور مهدی شهیدی، رئیس هیات‌مدیره آسان پرداخت و با حضور جمعی از معاونان و خبرنگاران برگزار کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما