خبر
خودرو  
قیمت خودرو در امروز 98/10/23

سقف گرانی در بازار امروز خودرو؛ ۵۰۰ هزار تومان +جدول قیمت

می متالز - آخرین بررسی‌ها از قیمت خودروها در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد، یک چهارم خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه افزایش قیمت داشته‌اند.

به گزارش می متالز، اولین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز دوشنبه ۲۳ دی ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی (تا ساعت پیش از ۱۸ امروز) استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید.

آخرین بررسی‌ها از قیمت خودروها در روز دوشنبه نشان می‌دهد، یک چهارم خودروهای مورد بررسی در گزارش‌های روزانه افزایش قیمت داشته‌اند. سقف افزایش قیمت در امروز (دوشنبه) ۵۰۰ هزار تومان بوده که مربوط به دو خودروی دنا پلاس تیپ ۱ و پژو ۴۰۵ GLX است. همچنین سایپا ۱۱۱ و ۱۳۱ نیز ۱۰۰ هزار تومان به نسبت دیروز گران‌تر شدند.

در مقابل، ۷۰ درصد از خودروها توانستند با حفظ قیمت روز گذشته‌ی خود ثابت بمانند.

کد خبر: 80059
تاریخ: 1398/10/23 - 20:02
منبع: تجارت نیوز

ایران‌خودرو  سایپا  قیمت خودرو  پژو ۴۰۵  دنا پلاس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سیاست «صمت» در قیمت گذاری خودرو

می متالز - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سیاست این وزارتخانه منطقی‌سازی و واقعی‌سازی قیمت خودرو است، تاکید کرد: ما به دنبال رهاسازی و آزادسازی قیمت خودرو و طرح‌هایی همچون تعیین آن در حاشیه بازار نیستیم.
 

رشد ۲۰ درصدی تولید خودرو پس از دو سال شرایط منفی پیاپی

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال برنامه تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در دستور کار این وزارتخانه است و در همین راستا بعد از دو سال شرایط منفی، در ۴ ماهه اول امسال ۲۰ درصد افزایش تولید خودرو داشته ایم.
 با مقایسه قیمت‌ها طی یک دهه گذشته بررسی شد

کوچ قیمت خودرو از کف به سقف

می متالز - حدود سه سالی می‌شود که خودرو برای دارندگان این کالا حکم سرمایه پیدا کرده است و دیگر نقشی به‌عنوان کالای مصرفی ندارد.
 مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت اعلام کرد:

افزایش بیش از 20 درصدی تولید انواع خودرو در 4 ماهه امسال/ افزایش بیش از 33 درصدی تولیدات ایران خودرو و 7 درصدی سایپا

می متالز - مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت بیان کرد: در بازه زمانی 4 ماهه ابتدای امسال تا پایان تیرماه، 323 هزار و 663 دستگاه انواع خودرو تولید شد که با احتساب 268 هزار و 966 دستگاه خودروی تولیدی در تیرماه سال گذشته، افزایش 20.3 درصدی داشت.
 نماینده مجلس خبر داد:

علت افزایش قیمت خودرو و فولاد از زبان وزیر پیشنهادی صنعت

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به مخالفت وزارت صنعت با تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی، علت افزایش قیمت خودرو و فولاد را از زبان وزیر پیشنهادی صنعت اعلام کرد.
 

نمونه‌سازی یک خودرو جدید داخلی

می متالز - مدیرعامل سایپا با بیان اینکه تاکنون ۳ دستگاه از محصول جدید سایپا به نام SP۱۰۰ نمونه‌سازی شده است، گفت: این خودرو تا پایان سال به تولید انبوه می‌رسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما