خبر
نفت   بورس انرژی  

عرضه نفت خام سبک شرکت ملی نفت در بورس انرژی

می متالز - رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران است.

به گزارش می متالز، رینگ داخلی این بورس، امروز (سه‌شنبه، ۲۴ دی‌ماه) شاهد عرضه کالاهای برش سنگین، سوخت کوره سبک و نیتروژن مایع پتروشیمی تبریز، برش سنگین پتروشیمی جم، برش سنگین شرکت پتروشیمی شازند، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز و متانول شرکت متانول کاوه است و بنزین اکتان ۸۷، بنزین اکتان ۸۷ (محموله دریایی)، بنزین اکتان ۹۱، بنزین اکتان ۹۱ (محموله دریایی)، سوخت هوایی و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود.

روز دوشنبه (۲۳ دی‌ماه) کالاهای آیزوریسایکل پالایش نفت اصفهان، حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، میعانات گازی پالایش گاز خانگیران و نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس در رینگ داخلی و نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد.

در این روز بیش از ۴۳.۷۶۰ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲.۸۳۲ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خوب، بد، زشت محدودیت ۴ساله مدیریت در نظرخواهی از خبرگان صنعت نفت

می متالز - سحر سعیدیان – مرداد سال ۹۷ بود که وزیر نفت، با صدور ابلاغیه‌ای محدودیت چهارساله‌ای را برای عهده‌داری سمت‌های مدیریتی در شرکت‌های تابعه وزارت نفت (چهار شرکت اصلی و همه شرکت‌های دولتی فرعی و تابعه صنعت/ وزارت نفت و شرکت‌های متعلق به صندوق‌های بازنشستگی و رفاه کارکنان صنعت نفت) ایجاد کرد تا بدین ترتیب به تعبیر یکی از مدیران سابق این صنعت، قطار صنعت نفت با توقف‌های کوتاه در ایستگاه چهارساله، لوکوموتیوران مجموعه‌ای را پیاده کرده و نیروی تازه‌نفسی را به جای او بنشاند.
 

ابلاغیه شرکت نفت در صیانت از حقوق کارکنان پیمانکار

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، تکالیف قانونی شرکت‌ها و پیمانکاران این شرکت را در ارتباط با نیروهای پیمانکاری ابلاغ و تاکید کرد: اجرا نشدن این تکالیف، جرایمی را برای پیمانکاران به دنبال خواهد داشت.
 

بورس انرژی میزبان نخستین عرضه ریفورمیت پتروشیمی بندر امام می‌شود

می متالز - رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز میزبان نخستین عرضه ریفورمیت پتروشیمی بندر امام خواهد بود.
 روز گذشته رقم خورد:

معامله ۱۰۳.۷۶۱ تن فرآورده هیدروکربوری بورسی

می متالز - رینگ داخلی و بین‌الملل بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.
 

تغییر مالکیت ۵ هزار و ۷۹۹ میلیارد برگه اوراق بهادار

می متالز - شاخص بورس در پایان داد و ستدهای امروز با حدود ۶۵ هزار واحد افزایش، از کانال یک میلیون و پانصد هزار واحدی عبور کرد.
 

روند تغییرات عرضه‌ فرآورده‌های بورسی/ عرضه نفت‌خام مستمر می‌شود

می متالز - تلاش ما این است که به صورت هفتگی حداقل یک محموله نفت کوره و گازوئیل را در بورس داشته باشیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما