خبر
بورس و سهام   صنعت  

به ۴۰۰ هزار واحد نزدیک می شویم

می متالز - سرمایه گذاران بورسی امروز ۶ میلیارد و ۱۸۲ میلیون سهم و حق تقدم را به ارزش ۳۴ هزار و ۶۷۴ میلیارد ریال خریداری کردند.

به گزارش می متالز، معاملات امروز بورس اوراق بهادار در ۵۹۴ هزار و ۱۵۹ دفعه انجام شد که در نتیجه آن، شاخص کل با رشد ۳۸۷۴ واحدی به ۳۹۵ هزار و ۹۱۲ واحد رسید تا در فاصله کوتاهی از 400 هزار واحد قرار بگیرد.

شاخص کل هموزن هم با رشدی ۱۶۶۴ واحدی به عدد ۱۲۰ هزار و ۵۸۹ واحد رسید.

معاملات بر روی سهام بانک ملت، مخابرات ایران، ملی مس، پتروشیمی نوری و ایران خودرو بیشترین نقش را در روند صعودی شاخص داشت. در مقابل، کاهش قیمت سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و فولاد خراسان، ماع از رشد بیشتر شاخص شد.

در فرابورس ایران هم امروز دو میلیارد و ۱۱ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۷ هزار و ۶۷ میلیارد ریال خریداری شد. شاخص کل فرابورس با رشد ۴۹ واحدی به ۵ هزار و ۹۴ واحد رسید. نمادهای مارون، کگهر و ارفع بیشترین نقش را در روند صعودی شاخص داشتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 انجمن صنایع همگن استان تهران:

مشکلی در صادرات خودرو وجود ندارد

می متالز - رئیس انجمن صنایع همگن استان تهران درباره خبر «صادرات خودرو فعلا منتفی است» توضیحاتی نوشت.
 

پوشش سود ۹۰۳۸ ریالی برای هر سهم «نوری»

می متالز - شرکت پتروشیمی نوری در اطلاعات و صورت‌های مالی ۹ ماهه به ازای هر سهم ۹ هزار و ۳۸ ریال سود پوشش داده است.
 جزییات شانزدهمین عرضه اولیه اعلام شد:

عرضه سهام «فروی» سه‌شنبه در فرابورس

می متالز - بعد از حدود دو ماه، زمان عرضه اولیه شانزدهمین شرکت بازار مشخص و مقرر شد ۱۰ درصد از سهام ذوب روی اصفهان سه شنبه هفته جاری در بازار دوم معاملات فرابورس واگذار شود.
 گزارش روزانه بازار سرمایه؛

دو نیمه متفاوت بازار

می متالز - پی بردن به اینکه سمت و سوی بعدی بازار چیست و اینکه شرایط بازار چگونه پیش خواهد رفت، و بعد از این باید چه متغیرهایی را برای تحلیل سهام شرکت ها و بازار در نظر گرفت، بزرگ ترین معمای این روزهای تحلیل گران و سرمایه گذاران است.
 

پیش فروش های جدید طبق برنامه تولید

می متالز - مدیر عامل ایران خودرو اظهار کرد:‌ این شرکت با برنامه‌ریزی اصولی در همکاری با زنجیره تامین و حمایت های وزارت صمت، موفق به افزایش شمارگان تولید شد و توانست در چند ماهه اخیر روند تحویل خودرو به مشتریان را بهبود بخشد.
 

شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان

می متالز - وزارت صنعت،معدن و تجارت (صمت) در حالی قصد دارد باقی‌مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا را تا پایان سال آینده واگذار کند که طبق استراتژی در نظر گرفته شده از سوی وزیر صمت، این اقدام منوط به رشد ارزش سهام خودروسازان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما