خبر
بورس کالا   قیر و روانکارها  
در اولین روز از بهمن ماه ۱۳۹۸ رقم خورد؛

صادرات قیر و عایق رطوبتی از بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز سه شنبه اول بهمن ماه، میزبان دادوستد ۲۲ هزار و ۹۴۰ تن قیر و ۱۰۰ تن عایق رطوبتی بود.

به گزارش می متالز، طی این روز  و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز ۴۱ هزار و ۹۸۹ تن مواد پلیمری، یک هزار و ۲۳۲ تن مواد شیمیایی، ۲۳ تن اسلاک واکس و ۴۶۵ تن قیر معامله شد.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد معامله ۶ هزار و ۶۰۰ تن تیرآهن، ۲ هزار و ۲۰۰ تن سبد میلگرد، ۵۵۰ تن سبد مخلوط، ۲ هزار و ۴۴۰ تن آلومینیوم و ۱۴ هزار تن خاک روی بود.

کد خبر: 81304
تاریخ: 1398/11/01 - 20:14
منبع: بورس کالای ایران

صادرات قیر و عایق رطوبتی  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نتیجه اولین عرضه ورق فولادی در بورس کالا در سال ۹۹

می متالز - نخستین عرضه انواع ورق فولادی در بورس کالا امروز دوشنبه ۱۸ فروردین انجام شد این معاملات در قالب مچینگ و با قیمت پایه صورت گرفت.
 

از عرضه ورق فولادی در بورس کالا چه خبر؟

می متالز - امروز نخستین عرضه ورق فولادی در سال 99 در بورس کالا صورت می‌گیرد.
 بهادر بیژنی:

ترسیم نقش فراملی و حضور خارجی ها در بورس کالا

می متالز - مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل معتقد است که با توجه به اقدامات بورس کالای ایران در حوزه بین المللی، امضای توافقنامه ها و تعریف پروژه های مشترک با بورس دیگر کشورها، حضور خریداران و فروشندگان خارجی در بورس کالا و توسعه نقش فراملی این بورس، دور نخواهد بود.
 گزارشی از روزهای پرکار تالار نقره ای؛

اهمیت استمرار عرضه مواد اولیه در بورس کالا برای شکست کرونا

می متالز - این روزها همه برای شکست ویروس کرونا بسیج شده اند و براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، ادارات و اصناف به منظور جلوگیری از شیوع ویروس باید به صورت حداقلی به شکل تعطیلی، کاهش ساعت کار یا حضور شیفتی کارکنان فعالیت داشته باشند. در این میان اما نقش بازار سرمایه هم در مبارزه با کرونا پررنگ بوده است به طوریکه بورس کالا از چند هفته گذشته با همکاری انجمن پلیمر، وزارت صمت و وزارت بهداشت، زمینه افزایش عرضه محصولات مصرفی مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس همچون مواد تولید ماسک و گان را فراهم کرد تا روزهای پرکاری را سپری کند.
 

عرضه ۶۸ هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی در تالار نقره ای

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه میزبان عرضه ۶۸ هزار و ۱۳۶ تن مواد شیمیایی، قیر، وکیوم باتوم، لوب کات و سلاپس واکس است.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی مطرح کرد؛

نقدشوندگی دارایی‌ راکد تولیدکنندگان به کمک اوراق خرید دین در بورس کالا

می متالز - امیرتقی خان تجریشی با بیان اینکه سال گذشته شاهد معرفی ابزار های مختلف مالی در بورس‌ها بودیم، گفت: اوراق «خرید دین کالایی»، ابزار مالی جدید در بورس کالا است که به مدد مهندسی مالی اجرایی شده و شرایط را برای تأمین مالی شرکت ها فراهم آورده تا از این طریق شاهد افزایش نقدشوندگی دارایی‌های مالی راکد تولیدکنندگان باشیم؛ در این روش عملا تولیدکنندگان می‌توانند طلبی که دارند را به ورقه بهادار تبدیل کرده و آن را بفروشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما