خبر
زغال سنگ   بورس و سهام  

شرکت زغال سنگ پروده طبس در آستانه ورود به فرابورس

می متالز - رمضان کریتی ثانی در تشریح اقدامات شرکت زغال سنگ پروده طبس در راستای ورود به بازار سرمایه کشور، عنوان داشت که با عنایت به سیاست‌های ابلاغی صدرتأمین به عنوان سهام‌دار عمده شرکت در راستای دستورالعمل های صادره از شستا، زمینه‌سازی و پیگیری لازم جهت ورود شرکت زغال سنگ پروده طبس به فرابورس پیش بینی می شود.

به گزارش می متالز، این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده زغال سنگ کشور با سابقه صادرات این محصول، ظرف ماه های آتی در فرابورس پذیرش شود.

مدیرعامل شرکت زغال‌سنگ پروده طبس در ادامه در خصوص مزایای این اقدام افزود ورود به فرابورس مطمئناً گام بزرگ دیگری در مسیر اعتلای شرکت است که در نهایت منجر به افزایش شفافیت، کارایی و همچنین بهبود عملکرد جاری خواهد شد.

وی همچنین ضمن اشاره به معافیت‌های مالیاتی شرکت های پذیرفته شده، عنوان کرد: ورود شرکت به این بازار به خاطر تمرکز سرمایه با هدف مشارکت در حقوق شرکت‌های پذیرش شده صورت گرفته و یک بازار هدفمند ایجاد می نماید که امکان افزایش سرمایه فیزیکی را در مقایسه با شرکت های خارج از بورس، بسیار تسهیل نموده و هزینه های مرتبط با توسعه را کاهش می دهد. ضمن اینکه به روز‌رسانی ارزش واقعی شرکت می‌تواند نگاه و نگرش یک بازار متخصص را به آینده شرکت معطوف گند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ارزش سهام پالایشی یکم (۹ مهر)

می متالز - ارزش سهام دارا دوم نسبت به روزهای گذشته بازهم کاهش پیدا کرد و به رقمی حدود ۵۳ هزار و ۵۱۴ میلیارد تومان رسید.
 یک کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرد؛

تثبیت قیمت سهام در شرکت‌های با گزارش عملکرد مثبت

می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: پیش بینی می شود از این به بعد اقبال بازار بیشتر به سمت صنایعی باشد که گزارش ۶ و ۹ ماهه مثبتی داشته باشند و تثبیت قیمت سهام در آنها را مشاهده کنیم.
 

دولت از سرمایه مردم در بورس حمایت می‌کند

می متالز - رئیس دفتر روحانی با اشاره به این که بورس محلی مناسب برای حفظ سرمایه‌هاست، گفت: دولت دخالتی در بورس ندارد، اما از سرمایه مردم صیانت می‌کند.
 مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس تاکید کرد:

اظهار نظرهای غیرکارشناسی به بازار آسیب می‌زند

می متالز - مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد که این سازمان برای توسعه بازار سرمایه، تمام ابزارها و ظرفیت های قانونی را به‌کار خواهد گرفت.
 

ماده ۳۱ آیین‌نامه معاملات در بورس تهران بررسی شد

می متالز - نشست کارگروه تخصصی «بیمه و مالیاتی، امور بانکی و اعتباری» روز سه‌شنبه (نهم مهرماه) کانون کارگزاران در محل این کانون برگزار شد، در این نشست که مدیران کارگزاری‌ها و نیز نمایندگان سازمان بورس، فرابورس و شرکت بورس در آن حضور داشتند، سقف سرمایه‌گذاری توسط شرکت‌های کارگزاری و نیز انواع تامین منابع مالی توسط کارگزارن به منظور اعطای اعتبار به مشتریان بررسی شد.
 

شاخص کل بورس با رشد ۰.۷ درصدی به کانال ۱.۵ میلیون برگشت

می متالز - شاخص کل بورس امروز (چهارشنبه نهم مهرماه) در جریان دادوستدها با رشد 0.7 درصدی به 1 میلیون و 503 هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن با 21 درصد کاهش به 397.6 هزار واحد سقوط کرد. درحالی که شاخص کل فرابورس با رشد 222 واحدی به پله 17 هزار و 675 واحد صعود کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما