خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  
طی دی ماه؛

ارزش بازار "سفارس" افزایشی بود

می متالز - ارزش بازار شرکت سیمان فارس و خوزستان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۰ هزار و ۳۰۸ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال به ۵۶ هزار و ۹۶۹ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، شرکت سیمان فارس و خوزستان با سرمایه ۵ هزار و ۶۲۵ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان فارس و خوزستان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۲۹ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۶ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۲۷۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۸ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال به ۵ هزار و ۲۱ میلیارد و ۲۹۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سیمان فارس و خوزستان با افزایش ۱۰ هزار و ۳۰۸ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال معادل ۵۶ هزار و ۹۶۹ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"سفارس" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۶۳ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال به مبلغ ۴۳۲ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۶۸ میلیارد و ۹۹۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سیمان فارس و خوزستان طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۵۴ میلیارد و ۴۵۷ میلیون ریال خریداری کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی دی ماه "وبانک"

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۸ هزار و ۳۹۵ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال به ۱۳۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال رسید.
 طی دی ماه؛

"وامید" از واگذاری‌های خود به سود رسید

می متالز - شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۵۵ میلیارد و ۵۷۹ میلیون ریال سود کسب کرد.
 طی دی ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۳ هزار میلیارد ریالی "تاصیکو"

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود مبلغ ۳ هزار و ۴۸۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
 طی دی ماه؛

"سمگا" خریدار و فروشنده بود

می متالز - گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳۴ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال سود کسب کرد.
 

"سفارس" سهام می‌فروشد

می متالز - شرکت سیمان فارس خوزستان سهام شرکت‌های سیمان سپاهان و سیمان مازندران را می‌فروشد.
 طی دی ماه؛

ارزش بازار "پردیس" افزایشی بود

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴۴۲ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال به ۳ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما