خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

قول مدیرعامل "فولاد" به سهامداران

می متالز - با اتکا و اتخاذ روش‌هایی همچون "رشد فعالیت‌ها"، "تولید و فروش بیشتر"، "محصولات جدید" و "کاهش هزینه"، سودآوری فولاد در مسیر نزولی قرار نخواهد گرفت.

به گزارش می متالز، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در خصوص فشار‌های تحریمی صنعت فولاد چه تاثیری بر سودسازی فولادی‌ها خواهد گذاشت، اظهار کرد: "فولاد" این اطمینان را به سهامداران خود خواهد داد که با تدابیری که اندیشیده شده، جای کاهش سودسازی و سودآوری را به پرتفوی فولادی سهامداران نخواهد داد.

وی ادامه داد: در همین راستا برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده اینگونه بوده که "رشد فعالیت‌ها"، "تولید و فروش بیشتر"، "محصولات جدید" و "کاهش هزینه" زمینه سودسازی شرکت را فراهم شود.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان افزود: افزایش سودآوری "فولاد" در حالی شکل خواهد گرفت که به گواه آمار‌های حسابرسی شده، آمار‌های ۶ ماهه این شرکت در سال جاری کاملا میزان آمار‌های مجموع سال گذشته را پشست سر گذاشته است.

عظیمیان درخصوص برخی مسائل و مشکلات فروش و حتی دامپینگ در اروپا نیز گفت: با اتخاذ تصمیم‌های تحریم ضد فولاد ایران صورت مسئله مشکلات دامپینگ کامل حل شد اما؛ فروش شرکت را با مسائل خاصی پیگیری شده و هیچگاه فولاد در مسیر کاهش میزان فروش قرار نخواهد گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

لیست 5 عرضه بلوکی تا پایان امسال | جزییات واگذاری + متن

می متالز - با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال حالا شرکت ها طبق عرف همه ساله در بازار سهام عرضه های بلوکی را شدت می بخشند. در تازه ترین آمار بورس تهران، 5 عرضه بلوکی اعلام شد.
 

فراخوان مناقصه احداث واحد تولید آهن اسفنجی و زیرساخت های مربوطه در بیجار

می متالز - آگهی احداث یک واحد تولید آهن اسفنجی 1.6 میلیون تنی و زیرساخت های مربوطه در شهرستان بیجار به مناقصه گذاشته شد.
 در یک آگهی مناقصه، اعلام شد:

فراخوان احداث واحد فولادسازی، نورد گرم و زیرساخت ها در قروه

می متالز - مناقصه احداث واحد فولادسازی و نورد گرم یک میلیون تنی و زیرساخت های مربوطه در شهرستان قروه به فراخوان گذاشته شد.
 عضو هیات مدیره انجمن فولاد مطرح کرد:

"فخوز" بهترین انتخاب برای "اکسین"

می متالز - ۶۰ درصد مالکیت فولاد اکسین تا پایان سال جاری به فولاد خوزستان منتقل خواهد شد.
 استاندار خوزستان:

رویکرد خودکفایی در صنعت نفت، منافع خوزستان را تضمین می‌کند

می متالز - استاندار خوزستان از به کارگیری توان فنی استان خوزستان در صنعت نفت قدردانی کرد و رویکرد بومی‌سازی و خودکفایی در صنعت نفت را بسیار ارزشمند توصیف کرد.
 در بورس انرژی رقم خورد:

افتتاح بازار گواهی ظرفیت برق با لیدری «کویر»!

می متالز - امروز براي اولين بار اوراق گواهي ظرفيت برق در بورس انرژي عرضه شد كه شركت بورسي فولاد كوير خريدار اين گواهي به ارزش ٧٧٧ ميليارد ريال از طريق كارگزاري آگاه بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما