خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

قول مدیرعامل "فولاد" به سهامداران

می متالز - با اتکا و اتخاذ روش‌هایی همچون "رشد فعالیت‌ها"، "تولید و فروش بیشتر"، "محصولات جدید" و "کاهش هزینه"، سودآوری فولاد در مسیر نزولی قرار نخواهد گرفت.

به گزارش می متالز، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در خصوص فشار‌های تحریمی صنعت فولاد چه تاثیری بر سودسازی فولادی‌ها خواهد گذاشت، اظهار کرد: "فولاد" این اطمینان را به سهامداران خود خواهد داد که با تدابیری که اندیشیده شده، جای کاهش سودسازی و سودآوری را به پرتفوی فولادی سهامداران نخواهد داد.

وی ادامه داد: در همین راستا برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده اینگونه بوده که "رشد فعالیت‌ها"، "تولید و فروش بیشتر"، "محصولات جدید" و "کاهش هزینه" زمینه سودسازی شرکت را فراهم شود.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان افزود: افزایش سودآوری "فولاد" در حالی شکل خواهد گرفت که به گواه آمار‌های حسابرسی شده، آمار‌های ۶ ماهه این شرکت در سال جاری کاملا میزان آمار‌های مجموع سال گذشته را پشست سر گذاشته است.

عظیمیان درخصوص برخی مسائل و مشکلات فروش و حتی دامپینگ در اروپا نیز گفت: با اتخاذ تصمیم‌های تحریم ضد فولاد ایران صورت مسئله مشکلات دامپینگ کامل حل شد اما؛ فروش شرکت را با مسائل خاصی پیگیری شده و هیچگاه فولاد در مسیر کاهش میزان فروش قرار نخواهد گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

با تعطیلی صنف آهن، خریداری برای محصولات لوله و پروفیل نیست/ افت تولید و صادرات لوله وپروفیل در پی شیوع کرونا

می متالز - عضو هیات مدیره سندیکای لوله و پروفیل گفت: هیچ محدودیتی برای تولید در سال ۹۹ نداریم اما به دلیل نگرانی از آلوده شدن محیط کار به خاطر شیوع ویروس کرونا فعلا تولید را شروع نکرده‌ایم چراکه سلامت پرسنل و سلامت محیط کاری اولویت یشتری دارد. در صورت تولید محصول با توجه به تعطیلی صنف آهن فروشان و توقف برخی پروژه‌ها، خریداری برای محصولات وجود نخواهد داشت.
 

«فخوز» در 99 هم رکورد زد

می متالز - با رسیدن به تولید روزانه ۱۳۱۰۰ تُن شمش فولاد، فولاد خوزستان اولین گام جهش تولید را با قاطعیت برداشت.
 

سفارش قالب مسی «فولاد» بومی‌سازی شد

می متالز - صفحه قالب مسی واحد ریخته‌گری که برای تولید اسلب در کارخانه‌های فولادسازی استفاده می‌شود، به سفارش شرکت فولاد مبارکه و از سوی شرکت دانش پرتو نقش جهان بومی‌سازی شد.
 ‍ منتخب مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در دیدار صمیمانه با کارکنان فولاد مبارکه تصریح کرد:

شعار"جهش تولید" از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت

می متالز - پروین صالحی منتخب مردم شریف شهرستان در بازدید از شرکت فولاد مبارکه و دیدار صمیمانه با مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت گفت: علی رغم ریسک های بالایی که در حوزه ویروس کرونا وجود دارد، با عنایت به شعار مقام معظم رهبری که سال 99 را سال "جهش تولید" خواندند، بر خود لازم دیدم که از نزدیک به مدیران و کارکنان این شرکت خدا قوت گفته و حمایت خود را از تولید اقتصادی اعلام دارم.
 

بررسی رویکرد صنایع فولادی در ابعاد داخلی و خارجی

می متالز - بررسی وقایع اتفاقیه و رویکردهای عرصه صنعت فولاد کشور در ابعاد داخلی در سال ۱۳۹۸ می‌تواند ضمن الگوبرداری به عملکرد بهتر و تاثیرگذار در سال ۱۳۹۹ منجر شود.
 

نتیجه اولین عرضه ورق فولادی در بورس کالا در سال ۹۹

می متالز - نخستین عرضه انواع ورق فولادی در بورس کالا امروز دوشنبه ۱۸ فروردین انجام شد این معاملات در قالب مچینگ و با قیمت پایه صورت گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما