خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی دی ماه "وبانک"

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۸ هزار و ۳۹۵ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال به ۱۳۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) سرمایه ۱۵ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۴ هزار و ۶۰۶ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۱۳ هزار و ۸۷۴ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۸۳ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال به ۲۴ هزار و ۷۸۹ میلیارد و ۴۲۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) نیز با افزایش ۱۸ هزار و ۳۹۵ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال معادل ۱۳۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبانک" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶۸۴ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۱۴۷ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۳۶ میلیارد و ۲۰۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۴۷ میلیارد و ۱۷۳ میلیون ریال خریداری کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی اسفند ماه؛

"وآوا" خریدار و فروشنده بود

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۵۴ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال سود کسب کرد.
 طی اسفند ماه؛

ارزش بازار "صبا" به ۵۲ هزار میلیارد ریال رسید

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴۹۶ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال به ۵۲ هزار و ۵۲۴ میلیارد و ۸۶۳ میلیون ریال رسید.
 در کدال منتشر شد؛

عملکرد یک ماهه "واتی"

می متالز - گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد.
 برای سه ماهه چهارم سال قبل:

۵۰ شرکت برتر بورس تهران معرفی شدند/ شاخص سازان در صدر

می متالز - فهرست ۵۰ شرکت برتر بورس در سه ماهه چهارم سال گذشته بر پایه معیارهای نقدشوندگی سهام، میزان تاثیر‌گذاری بر بازار و برتری نسبت‌های مالی از سوی بورس تهران اعلام شد.
 طی اسفند ماه؛

ارزش بازار "وبوعلی" افزایشی بود

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۳۵۱ میلیارد و ۶۳۳ میلیون ریال به ۷ هزار و ۶۱۴ میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال رسید.
 طی اسفند ماه؛

"سمگا" خریدار و فروشنده بود

می متالز - گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳۰ میلیارد و ۹۹۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما