خبر
مس   علوم  
مشاور مدیرعامل شرکت مس:

سیزدهمین طرح جهادی درمانی در هرمز آباد رفسنجان برگزار شد

می متالز - حیدر ضیغمی مشاور مدیر عامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس گفت: با دستور دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس این طرح با هدف گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با همکاری گروه فرهنگی جهادی بقیه‌الله در روستای هرمزآباد رفسنجان برگزار شد.

به گزارش می متالزبه نقل از مس پرس، ضیغمی با اشاره به اینکه در برگزاری این طرح مجتمع مس سرچشمه و بخشداری مرکزی و دهیاری روستای هرمزآباد نیز مشارکت داشتند، گفت: این اردوی جهادی در راستای مسوولیت و تعهدات اجتماعی شرکت مس و به‌منظور ارتقای سطح سلامت بیماران به‌ ویژه نیازمندان، سالمندان و معلولین جسمی و ذهنی و... برگزار شد.

وی افزود: خدمات ارائه‌شده این طرح شامل دندانپزشکی، ویزیت متخصص زنان، داخلی، سونوگرافی، بینایی‌ سنجی و تجویز عینک و خدمات دارویی به‌ صورت رایگان است.

مشاور مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این که شرکت مس و گروه فرهنگی جهادی بقیه‌الله تاکنون 13 دوره  اردوی جهادی - پزشکی را در مناطق کم برخوردار کشور برگزار کرده است گفت: در سال جاری حوزه مسوولیت های اجتماعی شرکت مس جامعه هدف بزرگتری را پوشش داده و بر ارائه خدمات پزشکی به مناطق کمتر برخوردار کشور متمرکز شده است.

وی افزود: در همین راستا دکتر سعدمحمدی مدیریت عامل شرکت مس دستور داده است تا با شناسایی مناطق کمتر برخوردار در استان کرمان و آذربایجان شرقی ارائه خدمات پزشکی با هدف ارتقای سلامت عمومی در فواصل زمانی کمتر و به صورت مداوم برگزار شد.

ضیغمی تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته به طور قطع در سال آینده این رویکرد با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

مشاور مدیرعامل شرکت مس ادامه داد: البته رویکرد شرکت مس در این حوزه ملی است و هر کجا که نیاز به کمک و ارائه خدمات باشد شرکت مس آماده خدمات رسانی به مردم عزیز ایران است و در این زمینه از هیچ کمکی فروگذاری نخواهد کرد.

وی افزود: حضور موکب شرکت مس در زمان بروز بحران های طبیعی همچون سیل و زلزله و همچنین در زمان برگزاری رویدادهای گرامیداشت و بزرگداشت مذهبی بیانگر این است که این شرکت همیشه در کنار مردم  قرار دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 افزایش سرمایه شرکت ملی مس ایران تصویب شد؛

سعدمحمدی: فروش «فملی» در ۹ماهه به ۱۶هزار میلیارد تومان رسید

می متالز - اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی مس در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت که با هدف تصویب افزایش ۳۰ درصدی سرمایه «فملی» برگزار شد، خبر داد: شرکت موفق شده است در ۹ ماهه منتهی به ۳۱ آذر ۹۸ بیش از ۱۱۰ تومان سود به ازای هر سهم محقق کند.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

فروش شرکت مس از ۲۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مجموع فروش شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸، به ۲۰ هزار و ۱۸۲ میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴۵ درصدی فروش داشته است.
 مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

فروش شرکت مس از 20 هزار میلیارد تومان عبور کرد / شرکت مس پیشتاز در تحقق برنامه‌های تولید

می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مجموع فروش شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان بهمن‌ ماه سال 1398، به 20 هزار و 182 میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 145 درصدی فروش داشته است.
 در ادامه اثر دو عامل:

شاخص بورس قله ۵۰۰ هزار تایی را هم گرفت/ رویای یک میلیونی

می متالز - در نتیجه اثر دو عامل و شروع طوفانی بازار سهام در 45 دقیقه اول معاملات امروز ، شاخص بورس قله ۵۰۰ هزار تایی را فتح کرد تا شاید رویای شاخص یک میلیونی شاخص محقق شود.
 

آغاز کارگاه مدرن آماده سازی نمونه های اکتشافی/شاهد افزایش قیمت جهانی مس خواهیم بود

می متالز - ذخایر معادن مس سونگون، میدوک، درآلو و دره‌زار با توسعه فعالیت‌های اکتشافی تفصیلی افزایش خوبی پیدا کرده است.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

کارگاه آماده‌سازی نمونه‌های اکتشافی در جنوب شرق کشور

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با هدف سرعت بخشی به فعالیت‌ها و مطالعات اکتشافی، دومین کارگاه لاگینگ و آماده سازی نمونه‌های اکتشافی در منطقه کرمان آغاز به کار کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما