خبر
درب و پنجره   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در کردستان

می متالز - نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور هیأت تجاری از اقلیم کردستان عراق در شهر سنندج برگزار می‌شود.

به‌ گزارش می متالز، نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور هیأت تجاری از اقلیم کردستان عراق در شهر سنندج، مورخ 29 بهمن‌ماه لغایت 2 اسفندماه سال جاری، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان کردستان توسط نمایشگاه‌های بین المللی استان کردستان برگزار می‌شود. این نمایشگاه در زمینه ساختمان، درب، یراق آلات، لوازم، تجهیزات و ماشین آلات ساختمان برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وبسایت kordfair.ir مراجعه نمایند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در ادامه همکاری با شرکت ترکیه‌ای

۱۰۰ هزار واحد مسکونی در ایران ساخته می‌شود

می متالز - بر اساس اطلاعات مرکز آمار، سالانه ۸۰۰ هزار ازدواج در کشور رخ می‌دهد بنابراین وقتی این تعداد خانه اولی در کشور داریم که نیازمند مسکن هستند باید سالانه ۹۰۰ هزار مسکن در کشور تولید شود تا بتوان به تقاضا پاسخ داد؛ اما برآوردها و پروانه‌های صادرشده از سوی شهرداری‌ها نشان می‌دهد که سالانه ۳۰۰ هزار واحد مسکونی تولید می‌شود و کشور همچنان از تولید مسکن و پاسخگویی به تقاضا عقب است.
 رییس اتاق بازرگانی پکتیای افغانستان در بازدید از شرکت ذوب آهن:

محصولات ذوب آهن در صنعت ساختمان افغانستان استفاده می شود

می متالز - رییس اتاق بازرگانی پکتیای افغانستان در بازدید از شرکت ذوب آهن از افزایش سهم بازار محصولات این شرکت فرابورسی در صنعت ساختمان و برای ایجاد تحول خبر داد.
 ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور؛

حضور ذوب‌آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعالپیدا کرد.
 سرپرست وزارت صمت:

تولید مصالح ساختمانی بیش از ۲ برابر نیاز کشور است

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: میزان تولید در اقلام مهم صنعت ساختمان بیش از دو برابر نیاز کشور است.
 

حضور ذوب آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از 20 تا 23 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعال دارد.
 سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان:

تنها راه حمایت از فولادسازان کشور، تامین مواد اولیه اصلی مورد نیاز است

می متالز - جعفر سرقینی سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان با اشاره به تامین کلیه‌ مصالح مورد نیاز صنعت ساختمان در کشور گفت: به پشتوانه ذخایر عظیم معدنی داخلی توانسته‌ایم تمام مصالح مورد نیاز صنایع ساختمانی کشور را تامین کنیم و علاوه بر پشتیبانی صنعت ساختمان، صادرات اقلام ساختمانی را هم با جدیت دنبال می‌کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما