خبر
بورس و سهام   عمران و معماری  
این انبوه ساز عنوان کرد:

سهام "ثعمرا" روانه میز مزایده

می متالز - شرکت عمران و توسعه شاهد تصمیم به واگذاری سهام گرفت.

به گزارش می متالز، شرکت عمران و توسعه شاهد در نظر دارد سهام شرکت ساختمانی آسمان آفرین را واگذار کند.

بر این اساس، این شرکت اعلام کرد؛ مطابق با بند ۲ سیصد و شصت و نهمین جلسه هیات مدیره شرکت عمران و توسعه شاهد (سهامی عام) مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ مصوب شد که ۴۹ درصد سهام شرکت ساختمانی آسمان آفرین (سهامی خاص) به صورت یکجا و با رعایت تشریفات مزایده عمومی و رعایت آیین نامه معاملات شرکت واگذار شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر ارزیابی قیمت سهام شرکت مزبور از طریق کارشناس رسمی دادگستری در حال انجام بوده و تعیین آثار قابل اتکا مالی حاصل از این واگذاری مشخص نخواهد بود.

کد خبر: 84704
تاریخ: 1398/11/21 - 22:45
منبع: بورس نیوز

ثعمرا  سهام  عمران و توسعه شاهد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عرضه اولیه درشت در یک شنبه آینده + جزئیات

می متالز - سهام گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر۱ یکشنبه ۳۰ شهریور در فرابورس ثبت سفارش می‌شود.
 ساعت پنج‌ ونیم عصر:

خرس بازار در غار، گرگ‌ها در بازار!

می متالز - ساعت پنج‌ و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به خرس قرمزپوش بورس تهران که وقتی طی این دو روز به غار رفته، گرگ‌های وال استریت باردیگر بیرون آمدند و در نبود آقاخرسه، دُم تکانی می‌کنند.
 شرکت مشاور سرمایه گذاری مطرح کرد:

سهام شرکت های بورسی تنها سپر تورمی در شرایط فعلی/ پیش روی نرخ دلار

می متالز - بررسی بازارهای جهانی، نرخ دلار صادرکنندگان، امکان سرمایه گذاری بانک ها در بورس، انتشار اوراق تبعی در کنار اصلاح قیمتی بورس و رشد قیمت بازارهای رقیب حکایت از آن دارند سهام شرکت های بورسی تنها سپر تورمی موجود برای مردم در شرایط فعلی است.
 

"وسپهر" اقدام به خرید ۵۰ و ۱۳.۶ درصد سهام دو شرکت بورسی و فرابورسی کرد

می متالز - سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات و آماده سفارش گیری ۲۰ درصدی سهام برای فردا از خرید نقدی ۵۰ و ۱۳.۶ درصد سهام دو شرکت بورسی و فرابورسی جمعاً به مبلغ ۱۳.۳ هزار میلیارد تومان خبر داد.
 

رشد ۴۳۴ درصدی صدور کدهای سهامداری

می متالز - یک آمار تازه نشان می‌دهد که تعداد کدهای سهامداری با احتساب کدهای معاملاتی مشمولان سهام عدالت از شهریور ماه سال ۹۸ تا مرداد ماه سال ۹۹ با رشد ۴۳۴ درصدی مواجه شده است.
 خالص خرید حقیقی ها به ۲۷۰۰میلیارد تومان رسید

بازگشت سهامداران خرد به مدار خرید

می متالز - بورس تهران در حالی هفته گذشته را با ثبت بازدهی ۹.۵درصدی شاخص کل سپری کرد که در این مدت به دنبال جو مثبت ایجاد شده در بازار سهام، سهامداران خرد نیز مجدد به مدار خرید بازگشتند. به طوری که طی هفته گذشته بیش از ۲هزار و ۷۰۰میلیارد تومان نقدینگی در مسیر پرتفوی سهامداران حقوقی به حقیقی منتقل شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما