خبر
بورس و سهام   بیمه  
از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها:

بزرگترین شرکت بیمه هم افزایش سرمایه جذاب می دهد/ بازدهی ۱۰۴ درصدی از بورس

می متالز - مدیرعامل بیمه ایران از افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و کسب بازدهی ۱۰۴ درصدی از بورس خبر داد.

به گزارش می متالز، محمد رضایی در حاشیه بازدید خبرنگاران از مرکز SRM شرکت بیمه ایران (که با سهم 33 درصدی بزرگترین شرکت بیمه بشمار می  رود) از موافقت وزارت اقتصاد با افزایش سرمایه 300 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و از 1.5 به 6 هزار میلیارد تومان خبر داد.

وی افزود: بیمه گذار باید سرمایه‌گذاری در بیمه‌های زندگی را انتخاب و تعیین کند تا بیمه ایران ذخیره ریاضی بیمه‌نامه‌ در طلا، مسکن یا بورس را سرمایه‌گذاری کند. 

رضایی ادامه داد: بازده سرمایه‌گذاری بیمه ایران در بورس تا پایان دی ماه 104 درصد بوده در حالی که این متغیر در مدت مشابه سال قبل 45 درصد بود.

کد خبر: 84791
تاریخ: 1398/11/23 - 12:56
منبع: بورس پرس

بیمه ایران  محمد رضایی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیمه دانا به عنوان عضو شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی انتخاب شد

می متالز - در مجمع عمومی عادی سالانه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی(ICC)، بیمه دانا (ابراهیم کاردگر، مدیرعامل) به عنوان عضو انفرادی شورای کمیته ایرانی ICC برای یک دوره سه ساله انتخاب شد.
 مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران:

|بزار فروش تعهدی نیاز به بازار عمیق دارد/ رشد بازار تا سال آینده نیز ادامه دارد

می متالز - ابزار فروش تعهدی فی نفسه ابزار مفیدی است، به این دلیل که سال ها است جای این موضوع در بازار ما خالی بوده و نیاز به حضور آن در بازار احساس می شد.
 کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:

تعادل در کلیت بازار

می متالز - سرمایه‌ای که وارد بازار شده پول جدیدی است که به بازار تزریق شده و از جنس همان نقدینگی سرگردانی است که سال گذشته وارد بازار دلار شده بود.
 

صدور ۱۷.۳ میلیون بیمه‌ نامه

می متالز - صنعت بیمه کشور در تابستان امسال تعداد ۱۷.۳ میلیون فقره بیمه‌نامه صادر کرده و روند حق بیمه تولیدی آن نیز به ۱۵.۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.
 

حسن اسلامی پناه سرپرست بیمه ایران معین شد

می متالز - حسن اسلامی‌پناه، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ایران معین به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شد.
 رییس کل بیمه مرکزی خبر داد:

مرکز ملی ریسک در کشور تاسیس می‌شود

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: اساسنامه مرکز ملی ریسک که نهادی کاملا خصوصی است، تدوین شده که تاسیس آن، اقدام مثبتی برای کشور خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما