خبر
بورس و سهام   صنعت  

برنامه افزایش سرمایه ۲۷۹ و ۳۴ درصدی دو سهم بورسی و فرابورسی با صف خرید

می متالز - دو شرکت بورسی و فرابورسی دارای صف خرید از برنامه افزایش سرمایه ۲۷۹ و ۳۴ درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر دادند.

به گزارش می متالز، دو شرکت شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر و پمپ سازی ایران از برنامه افزایش سرمایه 279 و 34 درصدی از دو محل خبر دادند.

بر این اساس، "حبندر" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 15.8 به 60 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در بتاازر پایه فرابورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف جبران مخارج سرمایه ای اعمال خواهد شد.

شرکت تایدواتر خاورمیانه دارای 51.8 درصد سهام این شرکت که در جریان معاملات امروز با رشد 3 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شده، حضور دارد.

همچنین "تپمپی" درصدد است سرمایه فعلی را از 47 به 63 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به اصلاح ساختار مالی، مشارکت و تامین منابع مالی جهت افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و جبران مخارج تحصیل سرمایه گذاری های جدید شود.

بنابراین گزارش، شرکت توسعه سرمایه گذاری سامان مالک 45.4 درصد سهام این شرکت که طی معاملات امروز با رشد 4.9 درصدی قیمت و صف خرید روبرو بوده، محسوب می شود.

کد خبر: 84850
تاریخ: 1398/11/23 - 16:04
منبع: بورس پرس

افزایش سرمایه  حبندر  تپمپی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار:

در نیمه نخست سال ۱۱۶ شرکت مجوز افزایش سرمایه گرفتند

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار در طی ۶ ماهه ابتدای سال ۹۹ مجوز انجام افزایش سرمایه ۱۶۶ شرکت را صادر کرده است.
 

برنامه افزایش سرمایه بیمه آماده ارتقا نماد از محل آورده نقدی سهامداران

می متالز - شرکت بیمه آرمان که با توقف نماد، آماده ارتقا و انتقال از تابلو نارنجی به زرد شده از برنامه افزایش سرمایه ۶۷ درصدی از محل آورده نقدی سهامداران خبر داد.
 وزیر کار:

افزایش سرمایه ۲.۸ هزار میلیارد تومانی بانک دولتی تصویب شد

می متالز - وزیر کار از افزایش سرمایه ۲.۸ هزار میلیارد تومانی ابانک دولتی توسعه تعاون خبر داد و گفت: برای تخصیص این مبلغ پیگیری های بسیاری صورت گرفته است.
 

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون ۲۸ هزار میلیارد ریال مصوب شده است

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون ۲۸ هزار میلیارد ریال مصوب شده و برای تخصیص این مبلغ پیگیری های زیادی صورت گرفته است.
 

افزایش سرمایه شرکت تحت تملیک «نیرو»

می متالز - مدیرعامل شرکت نیرو سرمایه از تصمیم این شرکت بر افزایش سرمایه شرکت تحت تملیک خود خبر داد.
 بررسی معایب و مزایا از نگاه کارگزاران:

خوب و بد "افزایش سرمایه" از محل "صرف سهام"

می متالز - افزایش سرمایه از محل صرف سهام یکی از ابزار‌هایی است که کمتر مورد استفاده قرار گرفته است هر چند که در گذشته وجود داشت و موجب بزرگ شدن شرکت‌ها در بازار سرمایه می‌شد علاوه بر آن این راهکار به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا مالکیت خود را حفظ کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما