خبر
بورس و سهام   صنعت  

برنامه افزایش سرمایه ۲۷۹ و ۳۴ درصدی دو سهم بورسی و فرابورسی با صف خرید

می متالز - دو شرکت بورسی و فرابورسی دارای صف خرید از برنامه افزایش سرمایه ۲۷۹ و ۳۴ درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر دادند.

به گزارش می متالز، دو شرکت شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر و پمپ سازی ایران از برنامه افزایش سرمایه 279 و 34 درصدی از دو محل خبر دادند.

بر این اساس، "حبندر" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 15.8 به 60 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در بتاازر پایه فرابورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف جبران مخارج سرمایه ای اعمال خواهد شد.

شرکت تایدواتر خاورمیانه دارای 51.8 درصد سهام این شرکت که در جریان معاملات امروز با رشد 3 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شده، حضور دارد.

همچنین "تپمپی" درصدد است سرمایه فعلی را از 47 به 63 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به اصلاح ساختار مالی، مشارکت و تامین منابع مالی جهت افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و جبران مخارج تحصیل سرمایه گذاری های جدید شود.

بنابراین گزارش، شرکت توسعه سرمایه گذاری سامان مالک 45.4 درصد سهام این شرکت که طی معاملات امروز با رشد 4.9 درصدی قیمت و صف خرید روبرو بوده، محسوب می شود.

کد خبر: 84850
تاریخ: 1398/11/23 - 16:04
منبع: بورس پرس

افزایش سرمایه  حبندر  تپمپی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش نقدینگی "شبریز"

می متالز - شرکت پالایش نفت تبریز از افزایش سرمایه خبر داد.
 

افزایش هزینه استهلاک شرکت‌ها

می متالز - یکی از مهم‌ترین عوامل محرک این روزهای بازار سرمایه، تجدید ارزیابی است که در واقع به توجیهی برای رشد بالای برخی شرکت‌ها تبدیل شده است.
 وزنه مثبت‌ها در این بانک بیشتر شد:

ساماندهی تراز درآمدی در «بانک سامان»

می متالز - در حالی که برخی بانک‌های بزرگ کشور با تراز درآمدی منفی و زیان دست و پنجه نرم می‌کنند، «بانک سامان» به آرامی به سمت مثبت‌ها خیز برداشته است.
 منابع مالی راکد املاک، به‌جریان می‌افتد:

افزایش‌ سرمایه از مطالبات حال شده "سبزوا"

می متالز - یکی از زیرمجموعه های شرکت سیمان لار به فکر افزایش سرمایه افتاد.
 یک نکته از گزارش "خگستر"؛

ارزش واقعی سه زیرمجموعه "خودرو" چقدر است؟

می متالز - در گزارش توجیهی افزایش سرمایه "خگستر" برای سرمایه گذاری‌های بلندمدت ارزشی لحاظ شده که با شرایط تابلوی آن‌ها همخوانی ندارد.
 

افزایش سرمایه 5 بورسی | گزارش «حکشتی» پیش حسابرس رفت

می متالز - افزایش سرمایه 5 شرکت بورسی اعلام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما