خبر
مس   عکس  
با حضور مشاور مدیرعامل شرکت مس؛

مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

می متالز - صبح امروز مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در مسجد جامع رفسنجان با حضور مردم شهید پرور شهرستان رفسنجان و مسوولین برگزار شد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، در این مراسم که با حضور امام جمعه رفسنجان، مسوولان و اقشار مختلف مردم شهرستان رفسنجان برگزار شد، مهندس حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی به نمایندگی از دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران حضور یافت.


همچنین محمدرضا رجب‌پور مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه و روح الله ابوالهادی رئیس روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه  نیز در این مراسم حضور داشتند.


حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ حسین انصاریان خطیب توانا در مراسم چهلمین روز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به ابعاد شخصیتی سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: با توجه به شناختی که از ایشان داشتم 3 حقیقت محض در وجود ایشان متبلور بود که اطاعت از ولایت فقیه، وجودی سرشار از ایمان به خدا و شجاعت در دفاع از اسلام از جمله ویژگی های شخصیتی ایشان بود.


وی بیان کرد: زندگی این سردار بزرگ اسلام هیچگاه به سمت گناه برداشته نشد و همه امور زندگی خود را در راه رضایت خدا انجام داد.


انصاریان با بیان اینکه مقام معظم رهبری تعبیر بسیار ویژه ای برای شهید سلیمانی به کار بردند، خاطرنشان کرد: تعبیر «اربا اربا» عنوانی بود که رهبر معظم انقلاب برای شهید حاج قاسم سلیمانی به کار گرفتند تعبیری که برای حضرت علی اکبر علیه السلام و امام حسین علیه السلام در روز عاشورا به کار می بریم لذا این شهید عزیز بار دیگر صحنه عاشورا را در زمان حاضر زنده کرد.


بنا به این گزارش، در این مراسم که با مداحی مداحان اهل بیت علیهم السلام همراه بود، زوج هنری توانمند کشور آقای علی محمد و فاطمه رادمنش به اجرای برنامه پرداختند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مشاور مدیر عامل شرکت مس در دیدار با اعضای کادر فنی تیم فوتسال مس ورزقان تأکید کرد

حمایت مدیر عامل شرکت مس از رشد موفقیت‌ها و تقویت فنی باشگاه‌های ورزشی صنعت مس

می متالز - حیدر ضیغمی با اشاره به سیاست‌ گذاری‌های انجام‌ شده ازسوی دکتر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌ گذاری‌های انجام‌ شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌ المللی متمرکز شده است.
 

دریافت گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات توسط شرکت صنایع مس ایران

می متالز - طی مراسمی با حضور مدیر گروه فاوای شرکت مس و معاون مرکز مدیریت راهبردی اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت ملی صنایع مس ایران، اعطا شد.
 با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌ جمهوری انجام شد

اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

می متالز - در مراسمی با حضور مدیر گروه فاوای شرکت مس و معاون مرکز مدیریت راهبردی اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت ملی صنایع مس ایران، اعطا شد.
 با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری انجام شد؛

اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

می متالز - استفاده از فناورهای اطلاعاتی و الزامات آن همچون سیستم‌های امنیت اطلاعات در حال حاضر یکی از مهمترین مزیت‌های رقابتی است که بنگاه‌های اقتصادی برای افزایش رقابت‌پذیری باید در سطح سازمان پیاده‌سازی کنند.
 کارخانه آهک اهر در خردادماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

سعدمحمدی خبر داد: تازه‌ترین وضع طرح‌های توسعه «فملی»

می متالز - اردشیر سعدمحمدی از تازه‌ترین وضع طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران اعلام کرد:

شرکت مس سال آینده از مرز تولید 300 هزار تن مس می گذرد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال آینده، شرکت مس قصد دارد برای اولین بار در تاریخ 50 ساله این شرکت، از مرز تولید 300 هزار تن مس محتوی عبور کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما