خبر
سنگ آهن  

سنگ‌آهن صادراتی ایران سنگین شد

می متالز - قیمت‌های صادراتی سنگ آهن ایران امروز پنجشنبه بین ۲ الی ۳دلار افزایش یافته و جهش هفتگی در محدوده ۲.۷%+ الی ۲۶.۲%+ دارد.

به گزارش می متالز، گزارش انجمن فولاد چین مبنی بر شتاب‌گیری تولید فولادسازان بزرگ این کشور در ۱۰ روز پایانی ماه ژانویه به محدوده ۱.۹۹ میلیون تن در روز (رشد ۰.۹۲%+ نسبت به ۱۰ روز میانی ژانویه)

شرکت وله بزرگترین تولیدکننده سنگ آهن دنیا دیروز در گزارشی اعلام کرد که بدلیل باران‌های موسمی، تولید این شرکت در سه ماه ابتدای امسال ۵ میلیون تن کمتر از حدانتظار ۶۸-۷۳ میلیون تن است.

کد خبر: 84961
تاریخ: 1398/11/24 - 19:49
منبع: بورس نیوز

سنگ‌آهن  انجمن فولاد چین  فولادسازان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر کل انجمن سنگ‌آهن ایران:

تکمیل ظرفیت ۵۵ میلیون تن فولاد پیش از ۱۴۰۴

می متالز - دبیر کل انجمن سنگ‌آهن ایران یکی از مهم‌ترین دستاوردهای مهم ایران بعد از انقلاب را صنعت فولاد دانست و گفت: قبل از اینکه به سال 1404 برسیم، شاهد تکمیل ظرفیت 55 میلیون تن فولاد هستیم.
 

سدهای معدنی واله خطرناکند / نظارت مستقیم دادستانی بر ایمن سازی معادن سنگ‌آهن

می متالز - دادستان برزیل گفته است سدهای معدنی واله هنوز خطرناک هستند و این شرکت باید اقدامات بیشتری برای ایمن‌سازی آنها انجام دهد.
 

بی‌توجهی واله به مقررات ایمنی

می متالز - بازپرس فدرال برزیل به خبرگزاری رویترز اطلاع داده است که به‌رغم دو فاجعه مربوط به معادن برزیل از سال ۲۰۱۵ تاکنون، شرکت حفر و استخراج سنگ‌آهن واله این کشور هنوز به تعدادی از تعهداتی که بر سر آنها با مراجع قانونی به توافق رسیده، عمل‌ نکرده است. عداد ۲۹ سدی که شرکت واله از آنها برای انبار زباله‌های معدنی خود استفاده می‌کند، هنوز دارای خطرات بسیار بالایی هستند.
 

فولادسازان چینی خواستار کنترل بیشتر واردات شدند

می متالز - بنا بر گزارش انجمن آهن و فولاد چین، تولید کننده های بزرگ فولاد در چین پیشنهاد داده اند جلوی افزایش شدید واردات فلزات گرفته شود و واردات قراضه آهن نیز کاهش یابد. 9 فولادساز بزرگ چینی از جمله بائو استیل با توجه به اختلالات ایجاد شده پس از شیوع کرونا و افزایش هزینه های تولید هنوز نگران وضعیت بازار فولاد چین هستند.
 

فهرست فولادسازان متخلف در اختيار قوه قضاييه

می متالز - عرضه كافى فولاد در بورس كالا تنها راه نجات بازار است.
 

عرضه کافی در بورس کالا، آسان ترین راه تعادل قیمت/ فولادسازان با عرضه محدود به گرانی فولاد دامن زدند

می متالز - عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران معتقد است، یکی از بهترین و آسان ترین راهکارهای برای متعادل کردن بازار فولاد عرضه مکفی در بورس کالا است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما