خبر
نفت   گاز  
در سال ۹۸

نفت‌ و گاز شرق بیش از ۱۳ میلیارد متر مکعب گاز تولید کرد

می متالز - ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون متر مکعب گاز از ابتدای امسال تاکنون در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق تولید شده است.

به گزارش می متالز، ابوالحسن محمدی، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق در نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به تولید میانگین روزانه ۴۱ میلیون و ۵۵۰ هزار متر مکعب گاز در این شرکت در سال ۹۸ اشاره کرد و افزود: تاکنون تحقق تولید تکلیفی گاز شرکت معادل ۱۰۳ درصد بوده و تولید این شرکت در حداکثر خود، ۶۵ میلیون و ۳۰۰ هزار متر مکعب در روز بوده است.

وی گفت: با انجام عملیات ترمیمی و اصلاحی روی تعدادی از چاه‌های موجود، حدود ۲ میلیون متر مکعب به ظرفیت تولید این شرکت اضافه شده است.

بر اساس این گزارش، از اقدام‌های شاخص امسال شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق می‌توان به ثبت رکورد نصب تسهیلات سرچاهی در چاه ترش و اتاق فرمان یک حلقه چاه خانگیران طی مدت زمان سه ماه، توپکرانی هوشمند خطوط انتقال اصلی گاز، تولید بدون حادثه صنعتی، انجام ۵۷ هزار نفر ساعت تعمیرات اساسی، افزایش میزان رضایتمندی شغلی بر مبنای مدیریت تغییر، مشارکت در تکمیل و راه اندازی مرکز جمع‌آوری شوریجه دی، ارائه برنامه و نظارت بر انجام عملیات ایمن‌سازی دو حلقه چاه خانگیران و گنبدلی برای عملیات تعویض تاج بدون حضور دکل حفاری و ساخت لوله بدون درز ۱۶ اینچ گاز ترش برای اولین بار در ایران با مشارکت یک شرکت داخلی اشاره کرد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق یکی از شرکت‌های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به شمار می‌آید که حوزه فعالیت آن در استان‌ خراسان رضوی با مرکزیت ستاد در شهر مشهد است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید مدیران و کارشناسان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق از پارک موزه علوم‌ زمین مشهد

می متالز - دکتر سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان این شرکت ضمن بازدید از پارک موزه علوم‌زمین مشهد، نقاط مشترک جهت توسعه همکاری‌های دوجانبه را بررسی کردند و مقرر شد پیرامون مباحث مطرح شده نشستی در سرخس در محل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق برگزار کنند.
 با اعتبار ۲۱۳ میلیارد ریال انجام می‌شود

احداث ۸ مرکز فرهنگی و آموزشی در شهرستان سرخس

می متالز - شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در قالب مسوولیت‌های اجتماعی با اعتباری بالغ بر ٢١٣ میلیارد ریال، اقدام به ساخت هشت مرکز فرهنگی و آموزشی با زیربنای ۷ هزار متر مربع و ٣٦ کلاس درس در شهرستان سرخس خواهد کرد.
 مشاور امور بانوان شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد

ضرورت توجه به خانواده کارکنان در مسیر حفظ نیروی انسانی متخصص

می متالز - مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور زنان و خانواده بر ضرورت توجه به خانواده کارکنان مناطق عملیاتی تاکید کرد و گفت: باید در زمینه حفظ و نگهداشت نیروی متخصص کار کنیم و برای تحقق این مهم، باید به خانواده‌ها پرداخته شود.
 مدیرعامل شرکت نفت و گاز شرق:

توسعه لایه‌های مخزنی جدید برای تامین پایدار گاز شمال کشور ضروری است

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با اشاره به افزایش سن مخازن در حال تولید این شرکت، توسعه لایه‌های مخزنی جدید را بهترین گزینه برای تامین پایدار گاز در شمال و شمال شرق کشور عنوان کرد.
 

کمک‌رسانی نفت و گاز شرق به روستاهای سیل‌زده شهرستان سرخس

می متالز - شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق همگام با دیگر سازمان‌ها و نهادها، در امدادرسانی به روستاهای آسیب‌دیده استان خراسان رضوی در جریان سیلاب اخیر حضوری فعال داشت.
 

عزم راسخ شرکت نفت و گاز شرق برای خدمت‎رسانی در شرایط نامساعد جوی

می متالز - کارکنان زحمتکش شرکت بهره‎برداری نفت و گاز شرق در سخت‎ترین شرایط آب و هوایی، گرمابخش خانه‎های هموطنان در شمال و شمال شرق کشور هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما