خبر
قراضه و بازیافت  

روند صعودی بازار قراضه ترکیه ادامه دارد

می متالز - روزهای گذشته چندین مذاکره خريد قراضه در ترکیه به معامله انجامید و خرید ها از اروپا و امریکا بوده است.

به گزارش می متالز، یک محموله 18 هزار تنی قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 در 280 دلار هر تن سی اف آر، 10 هزار تن قراضه خرد شده در 285 دلار و 2 هزار تن قراضه بونوس در 290 دلار هر تن سی اف آر از امریکا خریداری شد از این رو میانگین قیمت قراضه امریکا 3 تا 4 دلار از سطح معاملات قبلی بیشتر شده است.

قراضه اروپا نیز در میانگین 281 تا 282 دلار هر تن سی اف آر معامله شده که 5 تا 6 دلار از معاملات قبلی بالاتر است.

با توجه به بهبود تقاضای فولاد در ترکیه انتظار می رود قیمت قراضه در این کشور روند صعودی داشته باشد.

کد خبر: 86481
تاریخ: 1398/12/04 - 13:18
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت

می متالز - در بازار واردات قراضه ترکیه سکوت حکمفرماست و روز گذشته قیمت ها در ثبات ماند. آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 بدون تغییر و 210 دلار هر تن سی اف آر باقی ماند ولی نسبت به هفته قبل تا 3 دلار رشد داشت.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - با این که انتظار می رفت فعالیت بازار قراضه در ترکیه این هفته بهتر شود ولی ثبات فعالیت بازار قیمت ها را نیز بدون تغییر نگه داشته است.
 

جو بازار قراضه ترکیه منفی شد

می متالز - روزهای گذشته در ترکیه معامله ای در بازار واردات قراضه ثبت نشد و خریداران با توجه به جو منفی بازار فولاد به شدت محتاط شده اند.
 

بازار بیلت سی آی اس صعودی شد

می متالز - قیمت بیلت صادراتی سی آی اس با رشد بازار قراضه ترکیه بالاتر رفته است. برخی از خریداران افزایش قیمت ها را پذیرفتند ولی تقاضا در کل در بازارهای اصلی خریدار ضعیف است. قیمت پیشنهادی فعلی کارخانه ها 395 تا 400 دلار هر تن فوب دریای سیاه شده در حالی که هفته قبل 380 تا 385 دلار بود.
 

بازار قراضه ترکیه در رکود

می متالز - هنوز تفاهمی بین عرضه کننده ها و خریداران قراضه در ترکیه برقرار نشده و قرارداد جدیدی بسته نشده است. قیمت ها نیز در رکود است و جو بازار منفی است.
 

بازار قراضه ترکیه در انتظار

می متالز - با این که فولادسازان در ترکیه خرید قراضه وارداتی برای حمل فوریه را به پایان نرسانده اند ولی روزهای گذشته بازار دچار وقفه شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما