خبر
حمل و نقل عمومی  

آغاز توزیع ماسک و ضدعفونی کننده بین تاکسیران‌ها

می متالز - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: توزیع نخستین بسته ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست بین تاکسیران‌ها آغاز شده اما به دلیل کم بودن تعداد ان اولویت با افرادی است که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند.

به  گزارش می متالز، درباره وضعیت توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی در تهران، اظهار کرد: پیگیری روزهای گذشته ما منتج به نتیجه شد و توزیع مواد ضدعفونی کننده سطوح و خودرو را از هفته گذشته در همه خطوط تاکسیرانی آغاز کردیم.

وی افزود:  این روند همچنان ادامه دارد ضمن اینکه یک تیم نحوه گندزدایی و ضدعفونی سطوح را در پایانه‌ها و خطوط به رانندگان آموزش می‌دهند این درحالی است که به هر خطی سهمیه مواد ضدعفونی کننده تعلق می‌گیرد و در صورت اتمام می‌توانند از سازمان تاکسیرانی آن را دریافت کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: اولین بسته ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست را هم تحویل گرفته‌ایم و اگرچه تعداد آنها کم است اما توزیع آن آغاز شده است و با اولویت‌بندی به رانندگان تعلق می‌گیرد. با توجه به بانک اطلاعاتی موجود در سازمان تاکسیرانی اولویت توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست با افرادی است که خودشان یا اعضای خانواده شان دارای بیماری زمینه‌ای هستند البته قرار شده که به تعداد ماسکها و مواد ضدعفونی افزوده شود.

به گفته قنادان برخی از رانندگان تاکسی نیز توانسته‌اند برای خود ماسک و مواد ضدعفونی کننده تهیه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گشت ویژه برای شناسایی تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند

می متالز - معاون نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران از استقرار گشت‌های سازمان برای شناسایی و برخورد با تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند تاکسیرانی در پایتخت خبر داد.
 

شرکت بهینه‌سازی، تاکسیرانی تهران و خودروسازان جنوب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری جایگزینی تاکسی‌های فرسوده با تاکسی‌های برقی میان شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، سازمان تاکسیرانی شهر تهران و شرکت خودروسازان جنوب امضا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما