خبر
مواد معدنی   سنگ های تزئینی  

فعالیت معادن محلات تعطیل شد

می متالز - رییس صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: معادن و واحدهای فرآوری سنگ این شهرستان به دلیل مقابله و کنترل بیماری کرونا از سه شنبه «بیستم اسفند» تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شد.

به گزارش می متالز، «رضا ملکی» روز سه‌شنبه افزود: براساس مصوبه پدافند زیستی محلات فعالیت معادن و واحدهای وابسته به آن متوقف و عملیات  گندزدایی به منظور پیشگیری از کووید ۱۹ در این معادن انجام می شود.
وی ادامه داد: حفظ سلامت کارگران به ویژه کارگران غیربومی و حضور آنها در منزل از اهداف دیگر تعطیلی معادن محلات است.
رییس صنعت، معدن و تجارت محلات اظهار داشت: سنگ از این شهرستان به شهرها و استان‌های دیگر ارسال می شود و تعطیلی معادن، حمل و نقل و تردد به مناطق کشور را کنترل می کند.
ملکی تاکید کرد: پرداخت حقوق کارگران در زمان تعطیلی معادن و واحدهای فرآوری سنگ محلات مورد تاکید ستاد پدافند زیستی شهرستان است.
وی گفت: نهادهای خدمات رسان نظیر آب و گاز این واحدهای تعطیل شده همکاری لازم را دارند.
رییس صنعت، معدن و تجارت محلات افزود: ۲۹۷ واحدمعدنی و صنعتی در یک شهرک صنعتی، یک ناحیه و ۲ قطب صنعتی این شهرستان مستقر هستند و سه هزار نیروی انسانی در این واحدها اشتغال دارند.
ملکی یادآور شد: ۱۱۵ واحد معدنی در محلات وجود دارد که ۷۵ واحد آن فعال است و زمینه فعالیت ۶۲ واحد در حوزه سنگ تراورتن است.
شهرستان محلات از توابع استان مرکزی پایتخت سنگ و گل ایران و قطب تولید تریکو و ماهی زینتی کشور محسوب می شود و دارای ۵۵ هزار نفر جمعیت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 منصور یزدی زاده خبر داد:

رکوردهای ذوب آهن اصفهان در تولید، فروش و صادرات درسال 1398

می متالز - ذوب آهن اصفهان با همت تلاشگران خود در سال 1398 موفق به ثبت رکوردهایی در تولید، فروش و صادرات گردید و این موفقیت ها با وجود مشکلات عدیده سال گذشته از جمله کمبود شدید مواد اولیه و نقدینگی و شیوع بیماری کرونا حاصل شد.
 وزیر صمت در جلسه شورای معاونین تاکید کرد:

"جهش تولید" تکمیل کننده اهداف "رونق تولید"/ تقویت بازار های داخلی، پیشران اقتصاد در سال 99/ کمک بیش از ۱۳۰ میلیارد تومانی شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی کشور برای تامین اقلام بهداشتی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه، گفت: در سال 98، عموم بخش های تولیدی کشور رونق گرفته و رشد خوبی را تجربه کردند و امیدوارم با تداوم برنامه ها در سال "جهش تولید" که در واقع تکمیل کننده سال "رونق تولید" است، این اقدامات تقویت و تکمیل تر شوند.
 دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در بازدید از خط تولید محلول ضدعفونی‌کننده سایپا:

حرکت جهادی سایپا در راه‌اندازی این خط تولید یک رکورد افتخارآمیز صنعتی در شرایط بحران است/ کیفیت و تنوع محلول ضدعفونی‌کننده سایپا بسیار بالاست

می متالز - فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران در بازدید از خطوط تولید محلول ضدعفونی‌کننده دست و سطوح گروه سایپا گفت: سایپا در یک اقدام جهادی دو خط تولید استاندارد محلول ضدعفونی‌کننده راه‌اندازی کرد.
 فرشادان:

مجلس عملکرد ۴ وزارتخانه در دوران اپیدمی کرونا را بررسی می کند

می متالز - عضو کمیسیون برنامه مجلس گفت: بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی شامل وزارت اقتصادی، وزارت بهداشت، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوران اپیدمی کرونا از اولویت های مجلس است.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان:

اصناف نباید به بهانه‌های مختلف، سلامت مردم را به خطر بیندازند

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: موضوع تعطیلی اصناف تا ۱۵ فروردین به تمام اتحادیه‌های صنفی، ابلاغ شده و به هیچ عنوان قابل قبول نیست که کسبه‌ای به بهانه‌های مختلف، سلامت مردم را به خطر بیندازد.
 

سهم جهادگران گیلانغرب در شکست کرونا تولید روزانه ۲ هزار عدد ماسک است

می متالز - رییس هیات رزمندگان اسلام گیلانغرب گفت: سهم جهادگران این هیات با همکاری گروه جهادی منتظران المهدی (عج) و حمایت ناحیه مقاومت سپاه گیلانغرب و خیران، تولید روزانه ۲ هزار عدد ماسک است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما