خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - با این که انتظار می رفت فعالیت بازار قراضه در ترکیه این هفته بهتر شود ولی ثبات فعالیت بازار قیمت ها را نیز بدون تغییر نگه داشته است.

به گزارش می متالز، متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 275 دلار هر تن سی اف آر و بدون تغییر مانده است. هر دو سوی بازار چه عرضه چه تقاضا در سکوت هستند.

قیمت های مورد نظر عرضه کننده ها 280 تا 285 دلار و قیمت درخواستی خریداران 270 دلار یا کمتر است. با توجه به این که بازار مقاطع ترکیه شرایط مطلوبی ندارد احتمالا این مقاومت خریداران قراضه ادامه خواهد داشت.

کد خبر: 91105
تاریخ: 1398/12/21 - 12:56
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در ثبات نسبی است و خریداران فعلا عقب نشسته اند. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 80-20 حدود 1.5 دلار افت داشته 255 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است.
 

بازار بیلت سی آی اس در سکوت

می متالز - بازار بیلت سی آی اس وضعیت خوبی ندارد چرا که بازار چین جوی منفی گرفته است. بازار قراضه ترکیه دیگر صعودی نیست از این رو بازار بیلت تحت تاثیر قرار گرفته است. البته عرضه بیلت محدود است و اغلب عرضه کننده ها عجله ای در عرضه ندارند.
 

جو بازار قراضه ترکیه منفی شد

می متالز - جو بازار قراضه در ترکیه در حال منفی شدن است. فولادسازان بر قیمت های پایین تر اصرار دارند چون تقاضای محصولات فولادیشان کمتر شده است. در کل جو بازار قراضه در ترکیه بدتر شده است.
 

بازار قراضه ترکیه در رونق

می متالز - بازار قراضه وارداتی ترکیه در رونق است و آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین 20-80 حدود 268 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است که کمتر از یک دلار رشد روزانه داشت.
 

بازار قراضه ترکیه رو به بالا

می متالز - روزهای گذشته خرید قراضه وارداتی در ترکیه ادامه داشت و معاملاتی با رشد قیمت نهایی شد. آخرین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 وارداتی از امریکا 266 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد و معاملاتی برای قراضه سی آی اس و اروپا هم در 265 و 267 دلار نهایی شد.
 

بازار قراضه ترکیه در اوج دو ماه اخیر

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه به بالاترین سطح دو ماه اخیر رسیده متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 258.25 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد که 3.25 دلار رشد روزانه داشت و از 17 مارس تاکنون که به 262 دلار رسیده بود بالاترین قیمت است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما