خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - با این که انتظار می رفت فعالیت بازار قراضه در ترکیه این هفته بهتر شود ولی ثبات فعالیت بازار قیمت ها را نیز بدون تغییر نگه داشته است.

به گزارش می متالز، متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 275 دلار هر تن سی اف آر و بدون تغییر مانده است. هر دو سوی بازار چه عرضه چه تقاضا در سکوت هستند.

قیمت های مورد نظر عرضه کننده ها 280 تا 285 دلار و قیمت درخواستی خریداران 270 دلار یا کمتر است. با توجه به این که بازار مقاطع ترکیه شرایط مطلوبی ندارد احتمالا این مقاومت خریداران قراضه ادامه خواهد داشت.

کد خبر: 91105
تاریخ: 1398/12/21 - 12:56
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جو بازار قراضه ترکیه منفی شد

می متالز - روزهای گذشته در ترکیه معامله ای در بازار واردات قراضه ثبت نشد و خریداران با توجه به جو منفی بازار فولاد به شدت محتاط شده اند.
 

روند صعودی بازار قراضه ترکیه ادامه دارد

می متالز - روزهای گذشته چندین مذاکره خريد قراضه در ترکیه به معامله انجامید و خرید ها از اروپا و امریکا بوده است.
 

بازار بیلت سی آی اس صعودی شد

می متالز - قیمت بیلت صادراتی سی آی اس با رشد بازار قراضه ترکیه بالاتر رفته است. برخی از خریداران افزایش قیمت ها را پذیرفتند ولی تقاضا در کل در بازارهای اصلی خریدار ضعیف است. قیمت پیشنهادی فعلی کارخانه ها 395 تا 400 دلار هر تن فوب دریای سیاه شده در حالی که هفته قبل 380 تا 385 دلار بود.
 

بازار قراضه ترکیه در رکود

می متالز - هنوز تفاهمی بین عرضه کننده ها و خریداران قراضه در ترکیه برقرار نشده و قرارداد جدیدی بسته نشده است. قیمت ها نیز در رکود است و جو بازار منفی است.
 

بازار قراضه ترکیه در انتظار

می متالز - با این که فولادسازان در ترکیه خرید قراضه وارداتی برای حمل فوریه را به پایان نرسانده اند ولی روزهای گذشته بازار دچار وقفه شد.
 

بازار قراضه ترکیه در رونق

می متالز - آخرین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 وارداتی در ترکیه 302 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که 1.50 دلار هر تن نسبت به دوشنبه اخیر بالا رفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما