خبر
ماشین آلات و تجهیزات متالورژی   بورس و سهام   صنعت   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
در ۶ ماهه نخست سال جاری رقم خورد:

ادامه روند زیاندهی "تفیرو"

می متالز - درآمد‌های عملیاتی شرکت با افزایش ۲۹ درصدی به ۵۶ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال رسیده و محصولات و خدمات اصلی شرکت شامل فروش جرثقیل و قطعات یدکی مرتبط با آن است.

به گزارش می متالز، شرکت مهندسی فیروزا در دوره ۶ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، زیان خالص ۴۲ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریالی را محقق کرد که این زیان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۲ درصدی داشته است.

این در حالی است که درآمد‌های عملیاتی شرکت با افزایش ۲۹ درصدی به ۵۶ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال رسیده و محصولات و خدمات اصلی شرکت شامل فروش جرثقیل و قطعات یدکی مرتبط با آن است.

علت اصلی رشد زیان شرکت را می‌توان در کاهش درآمد‌های غیرعملیاتی شرکت عنوان کرد. در حالی سود تسعیر ارز در ۶ ماهه اول سال ۹۷ به بیش از ۱۹.۷ میلیارد ریال رسیده بود، سود تسعیر ۶ ماهه امسال به کمتر از ۸ میلیارد ریال رسیده است.

کد خبر: 91310
تاریخ: 1398/12/21 - 23:26
منبع: بورس نیوز

مهندسی فیروزا  جرثقیل  تفیرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رونمایی از جرثقیل تلسکوپی ایرانی

می متالز - مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق اعلام کرد: از اولین جرثقیل تلسکوپی ایرانی ساخت شرکت صنعت اندیشه مدار با سرمایه گذاری دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان رونمایی شد.
 

اجرای تعمیرات اساسی فولادسازی و ریخته‌گری توسط «فولاد»

می متالز - مدیر ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه از اجرای برنامه‌ای منسجم برای تعمیرات اساسی ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم با همکاری اداره کل برق منطقه‌ای اصفهان خبر داد.
 

کاهش 400 درصدی زمان نصب جرثقیل 50 تنی حمل اسلب در فولاد مبارکه

می متالز - با اتکا به تجربه و تخصص کارشناسان فولاد مبارکه و با همکاری شرکت‌های داخلی زمان نصب جرثقیل 50 تنی حمل اسلب شمارۀ 46 واحد آماده‌سازی تختال 400 درصد کاهش یافت.
 

جرثقیل سقفی ۳۰۰ تن فولاد سازی با موفقیت وارد شرکت فولاد خوزستان شد

می متالز - با تلاش و پشتکار کارکنان واحدهای برنامه‌ ریزی و پشتیبانی خرید، خرید قطعات و تجهیزات و پروژه‌ های فولاد سازی، قطعات جرثقیل سقفی ۳۰۰ تن وارد شرکت فولاد خوزستان شد.
 

جرثقیل سقفی ۳۰۰ تن فولادسازی وارد شرکت فولاد خوزستان شد

می متالز - با تلاش و پشتکار کارکنان واحدهای برنامه‌ریزی و پشتیبانی خرید، خرید قطعات و تجهیزات و پروژه‌های فولاد سازی، قطعات جرثقیل سقفی ۳۰۰ تن وارد شرکت فولاد خوزستان شد.
 توسط محققان کشور صورت گرفت

دستیابی به دانش‌ فنی کنترل‌کننده‌ جرثقیل‌های صنایع سنگین

می متالز - محققان کشور به دانش فنی طراحی و ساخت کنترل کننده‌ جرثقیل‌های سقفی مورد استفاده در صنایع فولادسازی و صنایع سنگین دست یافتند این در حالی است که این تکنولوژی تاکنون از کشور آلمان وارد می‌شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما