خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساختمانی  
از محل سود انباشته و مطالبات سهامداران اجرایی می‌شود:

نرخ بازده ۲۸ درصدی "ختور" با افزایش سرمایه

می متالز - بر اساس گزارش طرح توجیهی این شرکت، افزایش سرمایه حاضر منجر به تحقق نرخ بازده داخلی بیش از ۲۸درصد و دوره بازگشت سرمایه شرکت‌کنندگان در افزایش سرمایه ۵۶ ماه است.

به گزارش می متالز، بر اساس گزارش منتشره در سامانه کدال، شرکت رادیاتور ایران قصد دارد جهت بهبود سرمایه گردش مورد نیاز و همچنین اصلاح ساختار مالی خود، افزایش سرمایه‌ای ۲۵۰درصدی را از محل سود انباشته، آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران به انجام برساند.

بنا بر اظهارات مدیران این شرکت اصلاح ساختار مالی جهت جلوگیری از خروج وجه نقد و تامین سرمایه در گردش مورد نیاز در تولید کولر خودرو، از مهم‌ترین دلایل و توجیهات اعضای هیات مدیره این شرکت در خصوص افزایش سرمایه ۲۵۰میلیارد ریالی از محل سود انباشته، مطالبات حال شده و آورده نقدی است.

بر اساس گزارش طرح توجیهی این شرکت، افزایش سرمایه حاضر منجر به تحقق نرخ بازده داخلی بیش از ۲۸درصد و دوره بازگشت سرمایه شرکت‌کنندگان در افزایش سرمایه ۵۶ ماه است.

کد خبر: 91945
تاریخ: 1398/12/25 - 20:15
منبع: بورس نیوز

رادیاتور ایران  افزایش سرمایه  سهامداران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کدام شرکت‌های بورسی در سال ۹۸ رکورددار شدند؟

می متالز - شرکت ایران‌خودرو با افزایش سرمایه از ۱٫۵۳ به ۳۰٫۱ هزار میلیارد تومان، در سال ۹۸ رتبه نخست بزرگان بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی را به خود اختصاص داد. بانک تجارت و فولاد مبارکه به‌ترتیب در پله‌های دوم و سوم نشستند.
 مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران:

افزایش بی سابقه حجم معاملات، سامانه داد و ستد را سنگین کرد/ رکورد حجم معاملات روز گذشته شکست

می متالز - بار زیاد معاملات و افزایش سرمایه های ثبت شده در بورس تهران، در روز گذشته، موجب ایجاد مشکلاتی در فعالیت امروز سامانه معاملات شد.
 

از مجمع فولاد کویر چه خبر؟

می متالز - در مجمع عمومی فوق العاده سهامداران مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر، افزایش ۵۰ درصدی سرمایه این مجتمع از محل سود انباشته به تصویب رسید.
 شفاف‌سازی برای افزایش نرخ ارز و نحوه محاسبه تسعیر:

"وخاور" از دلار ۹هرازتومانی رونمایی کرد

می متالز - بانک خاورمیانه درخصوص افزایش نرخ ارز و نحوه محاسبه تسعیر ارز برای سهامداران شفاف‌سازی کرد.
 افزایش سرمایه در مسیر رشد سودآوری:

«البرز» حق بیشتری مطالبه می‌کند

می متالز - شرکت «بیمه البرز» از معدود شرکت‌هایی است که همواره از امتیاز تجدید ارزیابی دارایی‌ها برای بالا بردن رقم سرمایه به کرات استفاده کرده و حال قصد دارد برای سومین بار از این مسیر برای بهبود عملکرد خود، عبور کند.
 

اقدام جدید مجموعه در حال عرضه اولیه چیست

می متالز - سهام شرکت های شستا ، سرمایه‌گذاری صبا تامین و ۸ زیرمجموعه دیگر طی سال جاری با پذیرش در بورس و فرابورس ، عرضه اولیه می شود .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما