خبر
اقتصاد   انرژی  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

قانون جهش تولید وجود دارد

می متالز - هاشمی‌پور: معتقد است قانون در حوزه تولید تصویب شده و اکنون وقت نظارت است، درواقع قوانین باید بطور کامل اجرا شوند.

به گزارش می متالز، عدل هاشمی‌پور در رابطه با نامگذاری سال ٩٩ به عنوان "جهش تولید" ازسوی مقام معظم رهبری، گفت: از آنجا که مقام معظم رهبری بر موضوع رونق تولید تاکید ویژه‌ای دارند، سالیان سال است به این موضوع می‌پردازند اما آنطور که باید به جهش و رونق تولیدی نرسیده‌ایم لذا باید با جدیت به جهش تولیدی پرداخته و با کمک بخش خصوصی و حذف بوروکراسی اداری در این مسیر گام برداشت.

نماینده کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین باید تدبیر و برنامه‌ریزی برای رفع موانع پیش‌روی تولید بیشتر شود و همه به میدان بیایند. مجلس نیز نظارت خود را بیشتر کند چراکه قانون تصویب شده و اکنون وقت نظارت است، درواقع قوانین باید ضمانت اجرایی پیدا کنند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات با پشتکار و اراده حل خواهند شد، افزود: کارفرمایان و وزارتخانه‌ها باید پای کار بیایند و پتروشیمی‌ها به واحدهای تولیدی پایین‌دستی خود توجه ویژه‌ای داشته باشند چراکه این واحدها توسط بخش خصوصی اداره می‌شوند این در حالی است که بوروکراسی اداری کمر بخش خصوصی را خم کرده و چند سال باید برای گرفتن مجوزهای اولیه دوندگی کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در راستای تحقق شعار «جهش تولید»؛

نقشه‌های زمین‌شناسی کشور در مقیاس یک‌پنجاه‌هزارم تهیه می‌شود

می متالز - سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور اعلام کرد: پروژه تهیه نقشه‌های زمین‌شناسی کشور در مقیاس یک‌پنجاه‌هزارم با هدف کمک به اکتشاف ذخایر نوین معدنی معدنی و همچنین شناخت منشا مخاطرات طبیعی در کشور در راستای تحقق شعار «جهش تولید» اجرایی می شود.
 عظیمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در پیام نوروزی مطرح کرد؛

تحقق «جهش تولید» با اجرای نورد گرم ۲ در فولاد مبارکه

می متالز - حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در یادداشتی به ترسیم برنامه سال 99 کرد و در آن اجرای طرح نورد گرم 2 را در راستای تحقق «جهش تولید» دانست.
 سودآوری شستا در سال 98 زمینه ساز انجام تعهدات تامین اجتماعی و حمایت از بهداشت و درمان کشور

جهش شستا در انتشار گزارش‌های حسابرسی و پرداخت به تامین اجتماعی و بانک ها در سال جهش تولید

می متالز - در سال جهش تولید، شرکت شستا علاوه بر جهش در تهیه و انتشار گزارش‌های حسابرسی‌شده شش ماهه هلدینگ‌های تابعه خود، با پرداخت 11 هزار میلیارد تومان به صورت نقد به سازمان تامین اجتماعی که 4100 میلیارد تومان بیش از رقم مورد انتظار بوده است.
 

عزم همگانی برای تحقق "جهش تولید"درسال ۱۳۹۹+ فیلم

می متالز - عزم همگانی برای تحقق "جهش تولید"درسال ۱۳۹۹ در حوزه صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
 عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:

فساد اداری و ضعف مدیریتی از مشکلات تولید

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:یکی از مشکلات تولید در کشور، بروکراسی اداری، مقررات زیاد، فساد اداری و ضعف مدیریتی است که باید این موارد اصلاح شوند.
 عضو کمیسیون انرژی مجلس:

به تولید زنجیره‌ای بیشتر توجه شود

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:امیدواریم که در سال جاری به تولید زنجیره‌ای بیشتر توجه شود زیرا با تولید زنجیره ای است که می توان تحریم‌ها را دور زد و خوداتکا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما