تاریخ: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۱:۴۱
کد خبر: ۲۰۴۰۶۶
‌می‌متالز - نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: در راستای اتمام پروژه راه‌آهن اردبیل رایزنی‌ها و پیگیری‌های لازم توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام و مقرر شد سه هزار میلیارد ریال برای تسریع در اجرای این پروژه اختصاص یابد.

به گزارش می‌متالز، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی در اردبیل اظهار داشت: در راستای اتمام پروژه راه‌آهن اردبیل رایزنی‌ها و پیگیری‌های لازم توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام یافت و مقرر شد سه هزار میلیارد ریال برای تسریع در اجرای این پروژه اختصاص یابد.

وی بیان کرد: تلاش‌ها و اقدامات انجام یافته برای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه یک اولویت اساسی است که می‌تواند در توسعه استان نقش اساسی ایفا کند که به همین منظور تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های مهم عمرانی در استان در دستور کار است.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ۳۰۰ میلیارد ریال نیز برای قسط پایانی راه‌آهن برای اتمام این پروژه اخذ شده است که به همین منظور نیاز مالی برای رفع مشکلات مربوطه را در اولویت کاری قرار داده‌ایم که این موضوع در حال حاضر بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

موسوی تصریح کرد: ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیز برای حل مشکلات فاضلاب شهری نمین اخذ شده و رایزنی‌های لازم با مسوولان و مدیران عامل بانک‌ها که به همین ترتیب اخذ دستور مهم تخصیص بودجه برای استان محقق شده و تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آمده است.

وی عنوان کرد: هماهنگی‌های لازم برای اتصال این خط ریلی به شمال استان و منطقه قفقاز محقق شده است و در این زمینه نیز اقدامات لازم در حال اجرا است که امیدواریم وعده‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه در این زمینه نیز عملی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم