تاریخ: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۳۴
کد خبر: ۲۰۷۷۲۹
‌می‌متالز - با کوشش و جدیت پرسنل این شرکت، در نخستین ماه سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» و هم‌زمان با فرارسیدن بهار طبیعت، تولید ماهیانه آهن اسفنجی در واحد احیا مستقیم این شرکت با رقم ۸۰۲۱۱ تن و با ارتقای ۴۰۰۲ تنی در مقایسه با آخرین رکورد ماهیانه که در آذرماه ۱۳۹۹ به ثبت رسیده بود، محقق شد.

به گزارش می‌متالز، مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت با اعلام خبر این موفقیت گفت: عبور رکورد تولید از رقم ۸۰ هزار تن در تولید آهن اسفنجی برای نخستین بار از آغاز راه‌اندازی واحد احیا مستقیم در فروردین‌ماه سال جاری به وقوع پیوست.

ایمان سلیمانی در تکمیل این خبر افزود: علی‌رغم وضع محدودیت‌های ناشی از افزایش همه‌گیری ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پیشگیری از این بیماری، ثبت رکورد ماهیانه در نخستین ماه سال ۱۴۰۰ و کاهش حداکثری توقفات اضطراری در واحد احیا مستقیم، نشان از عزم جدی شرکت فولاد سفیددشت برای حرکت در مسیر موفقیت‌های پیشین خود دارد.

سلیمانی دست‌یابی به روند تولید پایدار و ایمن را مرهون حمایت‌های مدیریت عامل، هیئت‌مدیره، شرکت فولاد مبارکه و ایمیدرو به‌عنوان سهام‌داران شرکت و همچنین روحیه تلاشگر و خستگی‌ناپذیر کارکنان و پیمانکاران آن دانست و ابراز امیدواری کرد با حفظ و ارتقای این روحیه، این شرکت بتواند به یکی از شرکت‌های سرآمد صنعت فولاد در منطقه زاگرس تبدیل شود.

منبع: شرکت فولاد مبارکه اصفهان