تاریخ: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۳۵
کد خبر: ۲۱۰۶۰۳
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار:
‌می‌متالز - محسن انصاری مهیاری، ایجاد میز صنایع را گامی مهم برای رفع مسایل و مشکلات پیش روی صنایع بورسی دانست و تاکید کرد، عزم سازمان بورس برای حل مشکلات صنایع جدی است.

به گزارش می‌متالز، محسن انصاری مهیاری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به برگزاری میز صنعت در روز گذشته گفت: بازارسرمایه دارای صنایع مختلفی است که هر یک از این صنایع در راستای تامین مواد اولیه، تولید و یا فروش محصولات خود همواره با چالش‌های متعددی رو به رو هستند؛ بنابراین برای رفع مشکلات و چالش‌های پیش روی صنایع فعال در بازارسرمایه، «میز صنعت» در سازمان بورس راه اندازی شد.

محسن انصاری اضافه کرد: روز گذشته نخستین میز صنعت سازمان بورس با حضور مدیران شرکت‌های پالایشگاهی در محل سازمان بورس و اوراق بهادار تشکیل شد. موضوع گزارشگری شفاف و همچنین پروژه‌های صنعت پالایشی از اصلی‌ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. در این نشست دغدغه‌های شرکت‌های پالایشی مطرح شد و قطعا سازمان بورس با هدف پشتیبانی از تولید و صیانت از حقوق سهامداران از هیچ اقدامی برای رفع مشکلات صنعت پالایشگاهی دریغ نمی‌کند.

وی با بیان اینکه عزم سازمان بورس برای حل مشکلات صنایع جدی است، تصریح کرد: برگزاری این جلسات ادامه دارد و محدود به یک یا چند صنعت نیست و میز همه صنایع تشکیل می‌شود تا از این طریق ضمن طرح و بررسی مسایل و چالش‌های همه صنایع بورسی با همکاری سازمان بورس راهکار‌های عملیاتی برای بهبود فرآیند‌ها تدوین شود.

منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)