تاریخ: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۵۲
کد خبر: ۲۱۳۳۱۲
‌می‌متالز - بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی صنعت پتروشیمی درنخستین نمایشگاه توانمندسازی وحمایت از شرکت‌های منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) حضور پیدا کرد.

به گزارش می‌متالز، آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) به منظور حمایت و تامین نیاز‌های شرکت‌های پتروشیمی با حضور شریفیان معاون مدیرعامل بانک در راهبری بازار و توسعه کسب و کار، مدیران شرکت‌های پتروشیمی و جمعی از مسوولان و مدیران این حوزه برگزار و بانک تجارت با برپایی غرفه، پذیرای مدیران شرکت‌های تخصصی پتروشیمی بود.

معاون مدیرعامل بانک تجارت با حضور دراین نمایشگاه در دیدار باتعدادی از مدیران عامل پتروشیمی در منطقه ماهشهر و بندر امام برحمایت بانک تجارت از شرکت‌های پتروشیمی تاکید کرد.

شریفیان همچنین در بازدید از شرکت‌های پتروشیمی با تاکید برتجربیات ارزشمند بانک تجارت در ارائه خدمات ارزی و ریالی و صدور ضمانتنامه و گشایش اعتبارات اسنادی به شرکت‌های پتروشیمی افزود:این بانک آمادگی کامل برای به‌کارگیری توان و ظرفیت فنی و تخصصی مجموعه، برای گسترش پروژه‌های آتی پتروشیمی درشرکت‌های مستقر درماهشهر و بندر امام را دارد.

نخستین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) با همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در ماهشهر و با هدف تامین نیاز‌های عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی و حمایت از کارآفرینی و اشتغال زایی منطقه در حال برگزاری است و بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی صنعت پتروشیمی در این نمایشگاه حضور فعالی دارد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)